ie 6 vs.firefox

Zool

Ističe se
Poruka
2.223
instalirao sam pre neki dan firefox,ali mi se uopste ne svidja.e sad sam se zeznuo kada sam izabrao da mi bude default browser.kako da vratim da mi IE6 bude default browser?
pomoc!!!
 
daleko sporije otvara stranice,jedino kod oni sa velikim slikama se bolje snalazi.mozda treba nesto da se podesi drugacije u firefox-u?a u ie sam otkacio stavku da me pita da li je default browser,ali po pokretanju to ne uchini
 
Ta stavka treba da je stiklirana (koliko ja znam) i IE ukoliko nije default browser te pita da li hoces da to bude, a imas i u podesavanjima da ga postavis kao default (make default)...Bar je tako kod IE7...Pozdrav
 
e uspeo sam da postavim IE za default browser,morao sam samo da restartujem komp.
sad sam stavio da se skida seamonkey, pa cu javiti utiske.ako imate neke korisne savete u vezi njega,postujte ovde.poz
 
Firefox је ништа без плугинова, IE je за нобаре, мислим ово на увредљив начин...

Осим тога им још browsera који су добри - Camino, као и доста IE клонова који раде брже и функционалнији су, али ако си стварно решио да се држиш IE-а, онда скини нови IE7 бета2, прилично сам задовољан како су га урадили, не баш са свимe, али је дефинитивно бољи од шестице.
 
Camino?
To je browser iskljuchivo za MacOSX, i radi na Gecko-u, kao i FF/Mozilla.

IE7 бета2, прилично сам задовољан како су га урадили, не баш са свимe, али је дефинитивно бољи од шестице.
IE7... zhali bozhe godina koje su protracili na TO, a da nishta bitno nisu promenili
 
nije los seamonkey,nesto je cak i brzi od ie,samo mi se ne svidja njegov skin,nekako je bas retro.
red_zmaja,aj baci ovde neki link za bas dobar skin,po mogucstvu da bude metalik ili tako nesto.
 
A sta to fali mozilli a.k.a. seamonkey sad :? nije kompletna? nije brza? nije stabilna? ili nema cool skinove kao opera :P
probao sam sve browsere i tvrdim na osnovu licnog iskustva da mozilla najbrze ucitava stranice. Koristio sam ja i tu operu samo sto ima nekih problema sa smut skrolingom pod linuxom. Znaci mozilla+linux extra surf ;)
 
@Red_Zmaja, jel postoji mogucnost da se kod seamonkey postave favoriti u ovu lajsnu gde je link za home page i folder sa bookmarks, kao sto moze kod firefox ili opere?
Nikako da nadjem tu opciju, ili je nema uopste...

sea7pa.jpg
 

Back
Top