Dobra klopa

jupiiiiiii

e imash na beograd opise restorana

ma vodi ih u pink kazu da je dobro ha ha srbija srbija. ali ne znam odgovor na pitanje. mada mi inemam nacionalnu kuhinju, samo se jede roshtilj !
 
e ljudi shta sam nashla. mada mozda je to momenat. ne znam ni kjakva im je hrana..

kafanchina je josh uvek :) onako ima taj shmek

e, ok, mozda domovina nije losha.... to je preko puta etfa ne znam da li su se oni onako okupali kao bolnica..

a evo preko puta markove crkve ima bistro : ) "mala banka"...onako bash je kafanchina jos je nisupojeli..u izlogu ima mekike i pite.. shta znam. delovalo mi je toplo. mozda je tkava i brankovina kod kalisha u vasinoj. to bi bilo i turistima interesantno, to bi bila domaca verzija pabova i hsta znam...to nemaju kod kuce. e sad kakav im je meni to ne znam

medjutim kad ubacish u mashinu gubi se shmek..ovo onda smao vama kazem..i sad cu da se ugasim !!!!!
 
ja volimsintetiku ali poshto pratim razhna ucenja nemam drugare i nemam s kim da idem da jedem sintetiku a i svi me smaraju. bash nisam ishla u mek sto godina. bas sam ja poludela
:(
 
u novom sadu valjda ima neki restoran "fontana". to je kao strava, ili je bio pre neku godinu

a u budimpeshti ima neki....ne znam neke igrachice i srednjovekovna jela. ne znam kako se zove

meso

ma taj nash pizza hut mozda i nije onaj svetski lanac...? nije bash nesto bitno...to je nekadbio restoran "pod lipom", ishli smo tamo porodichno cesto to je bio zakon : )) secam se..kvatro stadjoni...tad nije bilo pizza na svakom koraku ko dobar dan, nego je tobilomalo egzotika exluziva : ))

...a u shumatovcu su bili rezanci...to podrum pa malko zadimljno kolko se secam
 

Back
Top