grupni seks

Jes' pa bude presedan kao kod one ribe u Hrvatskoj sto se zapila na zurci i kresnula sa dva tipa i dobila dvojke s tim sto je jedan od jednog drugi od drugog i to je otkriveno kad je radjeno utvrdjivanje ocinstva pa sad cela Hrvatska zna da se kresnula sa dvojicom :):):)
 
Kad_LupimLupim:
Ja sa njih dve... bez ikakve frke.
Nas dvojica na nju... da ali samo i iskljucivo da obojica radimo nju, bez icheg medjusobno... znachi dupe za zid i onda moze :P
cim si ti pomislio na to da moze nesto da bude izmedju vas dvojice gotova stvar:mrgreen:
 
erotsko cudo:
Volela bih da ga probam,ali je neizvodljivo :cry: Zivim u malom mestu,gde se sve brzo sazna pa nebih volela da budem obelezena za ceo zivot[BALKAN je ovo]Znaci,ostaje mi samo masta..I kud ga pomenu,popalih se ziva :x odoh da se mazim,2,3 snoske..KISS


Eh kakva steta, mis'm stvarno.... :roll: :shock:
 
Uvek sam hteo da budem astronaut... i da budem prvi covek koji sretne vanzemaljsku rasu... i da onda povalim tri-cetr' slatke, sluzave, zelene vanzemaljke (kao znak mira... sve u sluzbi covecanstva... sve...)
 
Rizikovao bih! Sta je moj zivot na spram svih onih koji bi mogli da nastradaju u takvom pokusaju! Ako bi vanzemaljci pokusali da porobe svet tak ko zna za rezultate... ovako, ja bi se zrtvovao!
 

Back
Top