sex u NS

DOKONI UM:
Ja se nezalim...
Ali nije daleko od istine.

Evo ovako radi mozak namontirane Novosadjanke :

Namontiramo se.Izadjemo.Blejimo.Drugi bleje u nas. Mi kao glumimo ribe. Ako nam neko i pridje-odjebemo ga da bi ispale jos vece ribe.Posle ujutro pricamo drugaricama kakvog smo tipa sinoc videle-da bi nam drugarice zavidele. :roll:

momak,aj prosetaj malo!! ti ocigledno nisi video ni s od sexa u poslednjih 100god,pa pljujes po novosadjankama ispod cijeg si nivoa (a taj nivo je sasvim normalan koji zahteva jednog zrelog i normalnog momka!) :razz:
mozda treba da predjes u pedere,da nadjes nekog sebi slicnog neandertalca
 
Quellilo:
momak,aj prosetaj malo!! ti ocigledno nisi video ni s od sexa u poslednjih 100god,pa pljujes po novosadjankama ispod cijeg si nivoa (a taj nivo je sasvim normalan koji zahteva jednog zrelog i normalnog momka!) :razz:
mozda treba da predjes u pedere,da nadjes nekog sebi slicnog neandertalca

Hahaha evo ga novi pametnjakovic, naslednik gnjavadola! :lol:
 
Quellilo:
momak,aj prosetaj malo!! ti ocigledno nisi video ni s od sexa u poslednjih 100god,pa pljujes po novosadjankama ispod cijeg si nivoa (a taj nivo je sasvim normalan koji zahteva jednog zrelog i normalnog momka!) :razz:
mozda treba da predjes u pedere,da nadjes nekog sebi slicnog neandertalca

Već sam našao.
J.ebaću te danima ... natenane ovde pred svima :lol:
 
Gace se podrazumevaju....a ovo je stimulans, topli obrok, decji dodatak, 13. plata, alimentacija...kome sta treba ;-)

Plati pa se klati ! :D

Mada, sex je zabava za sirotinju ! :shock: gde je sad tu logika...pitam se, pitam se...Aca bi onda bio najbogatiji covek na svetu ! :lol:
 
Alex moramo smisliti nesto ?! i to da prijavimo kao otkrice za Nobela :lol:

Kako razbiti koncepciju nafurane ribe u glavi ? a da i dalje bude nafurana po celom telu :D
 
nesons:
Alex moramo smisliti nesto ?! i to da prijavimo kao otkrice za Nobela :lol:

Kako razbiti koncepciju nafurane ribe u glavi ? a da i dalje bude nafurana po celom telu :D

:lol: :lol: Hehehe bas to, ali...

Zavod za patente u Francuskoj (ili tako nesto) odbacuje sve pronalaske koji tvrde da su perpetuum mobile bez da u udju i razmatranje, jer svi znamo da je to nemoguce napraviti...

Mis'm uocavas paralelu?
 

Back
Top