Raspolozenje!

Sda znam zasto su svi moji sredovecni profesori,a posebno profesorke bili onako slabo raspolozeni:lol::lol::lol:morali smo da bubamo po pola knjige na dan,sve bi to mogao resiti samo jedan sex,pi kud nismo znali to ranije
 
geisha:
Dali mislite da su ljudi koji imaju redovit sex bolje raspolozeni? I dali su ljudi koji ga ne dobijaju dovoljno stalno nadrkani? :lol:



SIGURNO SU BOLJE RASPOLOZENI OD OVIH DRUGIH.
N.P.R----VLADIKA RUFIM(NIK) DA NESTO YEBE, NEBI STALNO PRICAO O POLITICI I ISTORIJI, I NEBI SE SVADJAO SA POLA FORUMASA, NEBI SE SA TIM OPTERECIVAO, NEGO BI NASAO NESTO DA KRESNE.
ALI POSTO NE MOZE NISTA KRESNUTI ONDA SE STALNO SVADJA PO FORUMIMA, I KOD NJEGA JE STALNO NEKA MENSTRUACIJA, I TAKO IZNERVIRA VISE FORUMASA, I ZATO BI ZELIO DA MU KAZEM NESTO U POVERENJU....
IZYEBI NESTO KRETENU
 
geisha:
Dali mislite da su ljudi koji imaju redovit sex bolje raspolozeni? I dali su ljudi koji ga ne dobijaju dovoljno stalno nadrkani? :lol:
Naravno da je tako, percepcija je potpuno drugachija, a iz toga proizilazi i drugachiji pristup problemima i situacijama. Sex je neka vrsta "reset" dugmeta koju treba redovno stiskati da bi mashina ispravno radila.
 
paradizo:
SIGURNO SU BOLJE RASPOLOZENI OD OVIH DRUGIH.
N.P.R----VLADIKA RUFIM(NIK) DA NESTO YEBE, NEBI STALNO PRICAO O POLITICI I ISTORIJI, I NEBI SE SVADJAO SA POLA FORUMASA, NEBI SE SA TIM OPTERECIVAO, NEGO BI NASAO NESTO DA KRESNE.
ALI POSTO NE MOZE NISTA KRESNUTI ONDA SE STALNO SVADJA PO FORUMIMA, I KOD NJEGA JE STALNO NEKA MENSTRUACIJA, I TAKO IZNERVIRA VISE FORUMASA, I ZATO BI ZELIO DA MU KAZEM NESTO U POVERENJU....
IZYEBI NESTO KRETENU

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
pa ne...mislim evo moj sluchaj...ti mozhda mislish da sam nadrkan poshto sam ti pljuvo teme...i sve...al nisam chak sam i veseo...ova tema i nije losha ko prethodne...evoluirash...to je lepo...ovulirash...evoluirash
 
Sex moze dosta da utice na raspolozenje , ali nije presudan faktor , tu je i posao , skola, pare......
Sta ti vredi sex ako imas problem na nekom drugom planu... Moze trenutno da te oraspolozi , ali kad svrsis , problem je i dalje tu !!!!!! :(
 

Back
Top