"muske drolje"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
Zasto samo devojke dobijaju svakakve pogrdne nazive tipa "drolja" i slicno?

Dosta je bilo diskusije o kriterijumima po kojima devojke dobijaju taj epitet, jer je bilo svakakvih komentara i kako god okrenes ispadalo je da ne valjamo! Pa da malo sad obrnemo situaciju:


Da sagledamo to iz drugog ugla- kakav muskarac sa pravom moze da dobije naziv "muska drolja" ?
A za frajere- da li bi se uvredili kada bi mi vama govorili tako nesto?! Ali ne u zajebanciji...
 
Naravno da postoje,isto ko i zene-oni koji zavlace i yebu sve zivo.Mad je mozda bolje reci ku*rva-pojam koji mnogo bolje oslikava KARAKTERNE OSOBINE pojedinih pripadnika oba pola.Mene ne bi uvredilo jer ZNAM da nisam,a ne bi ni vrednovao misljenje onog ko mi tako nesto kaze.
 
Ne, taj izraz nikad nece stvarno zaziveti u pogrdnom smislu....Oni ce i dalje biti "svaleri", " Don Zuani" i sl.Pa pazi zena koja se prostituise je K**** a momak ZIGOLO...
 
Muskarac je drolja ukoliko spava sa devojkama samo radi sexa. Ako mu je do zadovoljavanja svog libida, onda nek zaposli Desanku Sakic. I svi srecni. nikom ne uliva laznu nadu (cak ni precutno)
Takodje, muskarac je drolja ukoliko ima paralelne veze.
Muskarac je drolja ako precesto menja devojke i ne vezuje se za njih.
Da skratim: Muskarac je drolja ukoliko daje svakoj! :D

p.s. onda bolje da si ovo postavila na podforum "Savremeni muskarac", tamo su sve drolja do drolje :lol: Mada, ne verujem da ih to nesto pogadja...... ;)
 
HeRoInA_84:
Zasto samo devojke dobijaju svakakve pogrdne nazive tipa "drolja" i slicno?

Dosta je bilo diskusije o kriterijumima po kojima devojke dobijaju taj epitet, jer je bilo svakakvih komentara i kako god okrenes ispadalo je da ne valjamo! Pa da malo sad obrnemo situaciju:


Da sagledamo to iz drugog ugla- kakav muskarac sa pravom moze da dobije naziv "muska drolja" ?
A za frajere- da li bi se uvredili kada bi mi vama govorili tako nesto?! Ali ne u zajebanciji...
Vi ste same krive za to, sto se vise procuje za nekoga da je BACH vi sto pre trcite njemu.
Tako da mozete da mastate o pogrdnim izrazima, posto se vecina vas lozhi na neke
budale, krimose, ebache i sa supljim glavama. To ste povukle od zivotinja.
Kao i mi da se lozimo na devojke koje dobro izgledaju.
 
Gryphon:
Vi ste same krive za to, sto se vise procuje za nekoga da je BACH vi sto pre trcite njemu.
Tako da mozete da mastate o pogrdnim izrazima, posto se vecina vas lozhi na neke
budale, krimose, ebache i sa supljim glavama. To ste povukle od zivotinja.
Kao i mi da se lozimo na devojke koje dobro izgledaju.


Uvek bilo i bice. Ma pola njih se ne moze navlaziti dok im ne izvadis 500 eura.
 
Gryphon:
Vi ste same krive za to, sto se vise procuje za nekoga da je BACH vi sto pre trcite njemu.
Tako da mozete da mastate o pogrdnim izrazima, posto se vecina vas lozhi na neke
budale, krimose, ebache i sa supljim glavama. To ste povukle od zivotinja.
Kao i mi da se lozimo na devojke koje dobro izgledaju.
Zaplakacu od ovoliko nerazumevanja i neprijateljstva...................:cry:
 
Mushkarac se moze okarakterisati kao qurva ali to nema veze sa sexom...
Ovaj izraz je odomatjen u srpskom jeziku a potekao je iz shpanskog i znachi KRIVINA.
Stari srpski naziv za qurvu bio je KRIVENE ili razlozno KRIVE-NE...
 
Gryphon:
Vi ste same krive za to, sto se vise procuje za nekoga da je BACH vi sto pre trcite njemu.
Tako da mozete da mastate o pogrdnim izrazima, posto se vecina vas lozhi na neke
budale, krimose, ebache i sa supljim glavama. To ste povukle od zivotinja.
Kao i mi da se lozimo na devojke koje dobro izgledaju.


Zene su, dakle, same krive sto ih se naziva droljama. Mora da su same sebi pripisale taj pohvalni atribut. Ma zene su krive za sva zla ovog sveta, lepo kazu knjige starostavne...

Btw., nisam znala da se zivotinje loze na budale, krimose....ziveh u ubedjenju da zenke zivotinja teze da se pare sa pripadnicima svoje vrste, i to onima sa dobrim genetskim materijalom...
 
Nico:
Zene su, dakle, same krive sto ih se naziva droljama. Mora da su same sebi pripisale taj pohvalni atribut. Ma zene su krive za sva zla ovog sveta, lepo kazu knjige starostavne...

Btw., nisam znala da se zivotinje loze na budale, krimose....ziveh u ubedjenju da zenke zivotinja teze da se pare sa pripadnicima svoje vrste, i to onima sa dobrim genetskim materijalom...
Bolje da nastavis sa citanjem postova, a ne odgovaranjem posto ti nesto slabo ide za ove
2 godine.
1. Ja nigde nisam naveo da su zene krive sto ih neko naziva droljama.
I nemoj da mi izvrces reci. :evil:
2. Zenka zivotinja se sigurno ne pari sa nekim bednikom iskrvavljenim u grmu.
Nego vec sa nekim ko mu je to uradio. Jel ti sad malo jasnije.
I ti si verovatno u svemiru kao i S Kraljica.
 
Gryphon:
Bolje da nastavis sa citanjem postova, a ne odgovaranjem posto ti nesto slabo ide za ove
2 godine.
1. Ja nigde nisam naveo da su zene krive sto ih neko naziva droljama.
I nemoj da mi izvrces reci. :evil:
2. Zenka zivotinja se sigurno ne pari sa nekim bednikom iskrvavljenim u grmu.
Nego vec sa nekim ko mu je to uradio. Jel ti sad malo jasnije.
I ti si verovatno u svemiru kao i S Kraljica.

Hvala na savetu, posle ova dva dana kako se vratih na forum nemam nameru ni da citam svakakve budalastine (cast izuzecima, naravno).

1. Jesi. Mozda nisi tako mislio, ali napisao si. ******, treba se umeti izraziti, nemoj da frkces na mene sto si spavao (spavas?) na casovima srpskog.
2. Da, u svemiru sam. A gde si ti?
 
Gryphon:
Vi ste same krive za to, sto se vise procuje za nekoga da je BACH vi sto pre trcite njemu.
Tako da mozete da mastate o pogrdnim izrazima, posto se vecina vas lozhi na neke
budale, krimose, ebache i sa supljim glavama. To ste povukle od zivotinja.
Kao i mi da se lozimo na devojke koje dobro izgledaju.


Tacno tako... Brate odlicno si ovo provalio!

Znaci sve trce nekom 'bachu, jer on slovi za takvog a njemu je ona ko zna koja po redu pa se i ne trudi, normalno, a ovamo napusavaju tipove koji se ne isticu nekim keshom, reputacijm, ili tako nesto....
 
Snezna_kraljica:
Muskarac je drolja ukoliko spava sa devojkama samo radi sexa. Ako mu je do zadovoljavanja svog libida, onda nek zaposli Desanku Sakic. I svi srecni. nikom ne uliva laznu nadu (cak ni precutno)
Takodje, muskarac je drolja ukoliko ima paralelne veze.
Muskarac je drolja ako precesto menja devojke i ne vezuje se za njih.
Da skratim: Muskarac je drolja ukoliko daje svakoj! :D


Ma daaaaj bre gde ti zivis???? :)


Snezna_kraljica:
Zaplakacu od ovoliko nerazumevanja i neprijateljstva...................:cry:



Ali covek je 100% u pravu...
 
Nico:
Hvala na savetu, posle ova dva dana kako se vratih na forum nemam nameru ni da citam svakakve budalastine (cast izuzecima, naravno).

1. Jesi. Mozda nisi tako mislio, ali napisao si. ******, treba se umeti izraziti, nemoj da frkces na mene sto si spavao (spavas?) na casovima srpskog.
2. Da, u svemiru sam. A gde si ti?
Sad cu ti rastumaciti moj post.
Tema je koji se to muskarci mogu nazvati drolja?
Ja sam rekao da se ne mogu nazvati tim pogrdnim nazivom od strane zena,
posto ti koji bi se mogli nazvati tako (kategorija je navedena) vas menjaju kao na salteru,
a vi i dalje trcite ka njima. :lol:

Informacija dostupna, samo treba umece da se procita.
 
HeRoInA_84:
Zasto samo devojke dobijaju svakakve pogrdne nazive tipa "drolja" i slicno?

Dosta je bilo diskusije o kriterijumima po kojima devojke dobijaju taj epitet, jer je bilo svakakvih komentara i kako god okrenes ispadalo je da ne valjamo! Pa da malo sad obrnemo situaciju:


Da sagledamo to iz drugog ugla- kakav muskarac sa pravom moze da dobije naziv "muska drolja" ?
A za frajere- da li bi se uvredili kada bi mi vama govorili tako nesto?! Ali ne u zajebanciji...


LJUBIM TE HEROINA, DOBRA TEMA,
MUSKA DROLJA JE ONAJ MUSKARAC, KOJI, YEBE DEVOJKU ILI ZENU SVOGA DRUGA, SVOGA KUMA ILI STO SAM SKORO CUO SVOJU SNAHU, TO SU TI NAJVISE DROLJE SVETSKE, TAKVA DROLJA, NIKAD NE MOZE DA BUDE JEDNA ZENA.... CAK TAKVA DROLJA NE MOZE DA BUDE NI RUFIM...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top