eMule i UseNext 3.61

Zagor BG

Zainteresovan član
Poruka
464
Želim da downloadujem neke e-books sa neta pa sam počeo da koristim eMule a onda su iskrsli problemi u vidu nemogućnosti ''skidanja'' materijala. Naime, kada bi pokušao da skinem sa neta traženo je korišćenje UseNexta koji sam skinuo u vidu trial varijante i preko e-mail dobio obe šifre. Međutim, nemogu da ga registrujem na probnu varijantu jer treba podesiti neki port 119. Pomozite mi da odradim posao ili mi predložite neku bolju varijantu. Ideja je da skidam e-book sa razmene. Pozdrav svima!
 
sinnke:
Control panel/win firewall/exceptions skini kvacicu s emule. I kada se konektuje ako nece sam program onda klikni na neki od servera koji se nude u listi.
Na toj lokaciji nema ni emule ni UseNext-a. :( Emule radi i pronađe neke e-book a onda traži upotrebu UseNext-a. Use Next u probnoj varijanti ne mogu da registrujem mada sam koristio brojeve koje sam dobio preko e-maila. Kod emule se javljaju i neki brojevi dostupnosti materijala 1-9 i neki pojam ed2k a ja neznam šta je to? Pozdrav!
 
Zagor BG:
Na toj lokaciji nema ni emule ni UseNext-a. :( Emule radi i pronađe neke e-book a onda traži upotrebu UseNext-a. Use Next u probnoj varijanti ne mogu da registrujem mada sam koristio brojeve koje sam dobio preko e-maila. Kod emule se javljaju i neki brojevi dostupnosti materijala 1-9 i neki pojam ed2k a ja neznam šta je to? Pozdrav!


To ti je edonkey mreza. Zaboravio sam ti reci da trebas i port ukucati 4661 ili 4662 to ces videti u emuli.

I ja sam je drzo jer ima najveci izbor ali treba joj pun **** da pocne skidati. Skini emule ++ ta bi trebala sigurno raditi.
 
sinnke:
To ti je edonkey mreza. Zaboravio sam ti reci da trebas i port ukucati 4661 ili 4662 to ces videti u emuli.

I ja sam je drzo jer ima najveci izbor ali treba joj pun **** da pocne skidati. Skini emule ++ ta bi trebala sigurno raditi.
Zamenio sam i izbacuje rezultate dostupnosti od 2 do 11. Međutim, ne mogu nikako da te materijale downloadujem. Ništa mi ne znači ako nešto nađem a ne mogu da otvorim ili downloadujem. Šta si mislio pod emule ++? tražio sam na netu ali ima samo klasičan emule.
Pozdrav!
 
Zagor BG:
Zamenio sam i izbacuje rezultate dostupnosti od 2 do 11. Međutim, ne mogu nikako da te materijale downloadujem. Ništa mi ne znači ako nešto nađem a ne mogu da otvorim ili downloadujem. Šta si mislio pod emule ++? tražio sam na netu ali ima samo klasičan emule.
Pozdrav!


Ja imam tu emule ++ skinuo sam satelitom offline download. Malo lepse izgleda od ove.
Ma pazi dok sam bio na dial up emule mi je radila dobro od kako sam presao na wireless tad mi je pocela traziti da ukucam port i da maknem kvacicu na firewall-u. Ali ne radi nesto sjajno. Ostavim preko noci pa nekad i skine nesto. Medjutim nemam bas sta za skidati pa sam je izbacio i sad imama lime wire on radi ok. Nije taj izbor ali radi bolje.

E sad koliko te kontam ti si spojen na server a nece da ti skida. Onda jedino sto ti mogu savetovati da probas s tom emule ++ ili nekom drugom koja nije kao ta sto sad koristis.

Da neces je naci na netu nego probaj preko nekog p2p programa ili mi se javi na pp pa cu ti poslat na mail.
 

Back
Top