DAN POSLE SUTRA (Nezavisno Kosovo)... Sta dalje?

Better_pevach

Obećava
Poruka
70
Kako stvari stoje i u kom pravcu se krece medjunarodna politika izgleda da nam se sprema novi recept za "prijatnu" novu knedlu u grlu=NEZAVISNO KOSOVO. Sta mi kao narod mozemo da ucinimo? Kako da se ponasamo u situaciji kada se jednog dana probudimo i cujemo da je Kosovo dobilo stolicu u UN? Da li cemo zazmuriti kao i onda kad je unistena RSK i bombardovana RS ili cemo pustiti suzu "kao nas predsednik lepotan" nad sudbinom Srba u Kosovskim enklavama? Da li ce nam se opet zamazati oci pricom o visim ciljevima i EU, a pritom ostajemo bez tradicije,kulture,istorije i svega onog sto cini svaki narod u EU, jednom recju IDENTITETA? Srbijo, da li ces reagovati i kako...Kad dodje DAN POSLE SUTRA!!!
 
Ruski ambasador je danas ucestvovao u emisiji B 92 Proces, na pitanje novinarke bas na tu temu izbegavao je odgovor.............kao i ruska politika prema nama do sada.
A Srbija ce reagovati, kroz narod koji je nosi u sebi a ne na pijacu belosvetskih Evropljana.Srbija ce biti u Evropi zajedno sa svojim istorijskim nasledjem a i sa Kosovom.
 
Kad kosovo postane nezavisno imamo samo dve opcije

1. Da priznamo nezavisnost.
2. Da se Srbi na oruzije dizu.

Pa ko zeli srbsko kosovo neka uzima oruzije i kartu za autobus. ko ne uzme oruzije i kartu za autobus neka bude svestan da nije ucinijo nista protiv nezavisnosti kosova.

Eto sad znate sta vam je ciniti. Pa ko sta vise voli.
Ja sam licno za borbu...
 
A sada ozbiljno...Mislim da bi Srbija trebalo da se pomiri sa greškama koje se više ne mogu popraviti i da od medjunarodne zajednice debelo naplati nezavisnost Kosova...Nažalost,pošto na čelu države nema baš nikog ko ima mudrosti i ideala o normalnoj i snažnoj državi,mislim da ni to neće biti iskorišćeno..
 
Autobus 88:
Kad kosovo postane nezavisno imamo samo dve opcije

1. Da priznamo nezavisnost.
2. Da se Srbi na oruzije dizu.

Pa ko zeli srbsko kosovo neka uzima oruzije i kartu za autobus. ko ne uzme oruzije i kartu za autobus neka bude svestan da nije ucinijo nista protiv nezavisnosti kosova.

Eto sad znate sta vam je ciniti. Pa ko sta vise voli.
Ja sam licno za borbu...
A pod ciju komandu da se stave oni koji su za borbu puskom? Ko ce da ih predvodi,Paskas?
 

Back
Top