Help me

GENIJE ZA PROBLEME

Početnik
Poruka
12
Vec duze vreme sa svojom devojkom imam seksualne odnose ali ona ne zeli da promeni pozu, kad god vodimo ljubav ona hoce u misionarskoj! Kad joj kazem da hocu da promenimo pozu ona kaze da nece! kako da je ubedim da probamo druge poze??????????
 
GENIJE ZA PROBLEME:
Vec duze vreme sa svojom devojkom imam seksualne odnose ali ona ne zeli da promeni pozu, kad god vodimo ljubav ona hoce u misionarskoj! Kad joj kazem da hocu da promenimo pozu ona kaze da nece! kako da je ubedim da probamo druge poze??????????


ZA pocetak vidi s njom zashto ne zeli druge poze...
 
playboy:
samo je pozoveš kod tebe, zaključaš stan, daš joj kolu u koju prethodno sipaš špansku mušicu (mnogo, mnogo španske mušice), i onda kad se napali pristaće i da joj SVRŠ4VAŠ na S1SE
? a bez španske muve tebi cura ne da da joj svršiš na sise... ti si gori slučaj od njega!

auuuu jado jado :twisted:
 
Lilu:
Moraces ti da se priblizis... zbog gipsa... inace bi ona... :mrgreen:
hehe sunceeeee pa di si bre, ne vidih te 100 godina ;)

ponekad mi žao što te nema u blizini da izvadiš onaj tvoj bich :lol: (sad sam ti nakopala masu perveznjaka na vrat :lol: a kad bi oni znali koji bich ti koristiš hehehe)

PS primetila sam da si se upoznala sa Mr Greenom i da se vešto poslužuješ sa njime :mrgreen: e da i ovaj inco ti je bunar za smajlije koje tražiš, verujem da če ti rado pomoči 8)
 

Back
Top