Recimo....

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
Recimo ste heteroseksualac,
I recimo spavate sa zenom,
I recoimo bude mnogo dobro,
I recimo ona vam prizna da je bila musko
I recimo vi to niste primetili jer je i gore i dole izgledala 100% ko zena(plasticne operacije,hormonska terapija,....sta li sve vec ima od cuda moderne medicine)
Kako bi ste odreagovali?

P.S.Ovakvu nemogucu situaciju sam video u jednom filmu,nije licno iskustvo.
 
Pa, ja ne bih ni isla sa zenom u krevet...a da mi je decko priznao da je bio zena pa....vjerovatno bi bila sokirana nekih par mjeseci....a u soku ga/je ne bih mogla vidjati...a onda bi je/ga vec i zaboravila i nasla utjehu u nekom tipu...kojeg bi upoznala pitanjem: "si ti vazda bio musko"?
 
U ebote.
a108.gif
 
Dobra tema... nema sta.
Pazi, ako ne bih provalio da je "to" nekada bilo muskarac, to bi dakle znacilo da je "aperacija" uspela. Kakve to ima veze, dakle... radi yebote... a to je valjda bitno.
Pa i Jocic je nekada bio mali kriminalac pa je sada ministar... i sta mu fali, capice Karica i bice faca.
Dalke... hormoni su se "primili" sve vitalne funkcije fino rade... sto bi se dakle brinuli.
Ipak, mozda bi mi bilo pomalo cudno kada bih to saznao, ali bi se tesio tim sto si vec napisao:"I recimo bude mnogo dobro".
 
Kapiram,ali situacija teme nije nemoguca...pitanje je postavljeno hipoteticki,a ako je tebi bukvalan pristup pitanja previse banalan,mozes da odgovoris na metaforicki:
"Kako bi ste se osecali da je neko ko je pored vas drugaciji nego sto ste ga zamisljali,drugaciji nego sto se predstavio?"
 
jastuk:
sta da mi najavljujes....
Ok,Ok,salim se i ja...jedino mi ovaj deo bas nije jasan. :confused:
A hteo bih i da pohvalim tvoj lik i delo,malo reci koristis ali kazes mnogo.
Evo,ispravljam se sad sam video,to je za Griphon-a.(ovo mislim samo n prvi red,sad mi je jasno koga si pitalo,pohvala i dalje ostaje)
 
"braaate shtos me zayebo" (:
ma nem pojma...deluje suvishe suludo da bi poverovao...u sushtini odyebo bi GA u svakom sluchaju...jer ako je sex kao neobavezan onda zabole me...a recimo ako je neka duga veza pa ti kazhe posle godinu dana...mislim ope bi odyebo-shtos me lago svo ovo vreme...
 

Back
Top