Venera u blizancima
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Venera u blizancima

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Venera u blizancima

I meni i mom dragom je venera u blizancima, meni u 7kuci njemu u 4kuci. A sta to znaci?

Podrazumevano Re: Venera u blizancima

Venus in Gemini: will never fall in love with a silent person. They have to talk well --- and a lot. This placement of Venus gives the desire to have more than one relationship at a time, and even makes it possible to fall in love with more than one person at the same time. Gemini likes variety.

Ovo znaci: Venera u Blizancima (osoba koja ima ovaj aspekat) se nece nikada zaljubiti u osobu koja cuti, partner mora da bude elokventan, da se izrazava dobro i da mnogo prica. Ovaj polozaj Venere daje zelju da imas vise od jedne veze istovremeno, a isto tako daje ti mogucnost da se zaljubis u vise od jedne osobe u isto vreme. Blizanci vole raznovrsnost.

>>>Ovo je samo mogucnost (odnosno neko generalno tumacenje), i ja imam Veneru u Blizancima ali uopste nemam potrebu da imam vise partnera istovremeno niti to zelim niti , sto je najgore to mogu da nadjem.mislim kako da nadjem kad mi se niko ne svidja????)))
    tesko mi je da nadjem i jednog jedinog i cesto prodju i godine, nekog ko mi dopada, a kamoli 2 , 3...to je nemoguce
    plus, vec 2 puta u zivotu sam se smrtno zaljubila u 2 cudaka koji cute i skoro da ne govore nista))

Aktivan član sexy lady2005 (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Pa kako onda to objasnjavas?
    Meni je takodje venera u blizancima, u 8 , i takodje ista situacija, tj. ne mogu da se uskladim sa dva tipa istovremeno, nema sanse, ne volim bas mnogo brbljive momke...

Domaćin andja_stay_cool (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

meni je ovo skoro 100% tacno..a ja meni je Venera u XII ,,,u cemu je razlika u tim kucama, zapravo?
    im gonna fly..these days

Zainteresovan član glupisnupi (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

tacno ti je jer ti je venera u 12toj.....volis tajne veze....mozda i ne volis ali se nekako uvek zadesis u "zabranjenom vocu"...zbog toga kasnije imas puno odricanja ....eto...
    a sto se blizanca i ven. tice ,bivsi mladic je imao taj aspekt....za 5 god. nisam imala utisak da je trazio jos nekog...a da smo pricali pricali smo.....da smo se svadjali svadjali smo se....nikada dosadno.....mada njemu je mesec u raku,mozda odatle privrzenost ,ne znam...

Citat Original postavio sexy lady2005
    Pa kako onda to objasnjavas?
    Meni je takodje venera u blizancima, u 8 , i takodje ista situacija, tj. ne mogu da se uskladim sa dva tipa istovremeno, nema sanse, ne volim bas mnogo brbljive momke...
    ja ne podnosim brbljive, vise volim one koji cute, onda pogadjam sta misle, igram se telepatije i pantomime))

pa to se objasnjava uticajem ostalih stvari u natalnoj karti jer sve radi samo zajedno ne moze parce po parce posebno))

ali kad pogadjam sta neko misli, obicno pogresim, mada je zanimljivo dok to traje)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Zrnka
    I meni i mom dragom je venera u blizancima, meni u 7kuci njemu u 4kuci. A sta to znaci?
    venera je u blizancima malo "izgubljena", nije joj to bas dobar znak..ona voli da je sama, sa onim koga voli, da pruza ljubav, a blizanci traze drustvo, pricanje, dogadjanja...te se ona ne izrazava bas najbolje u ovom znaku. to takodje znaci da izrazavas ljubav na nacin na koji bi to jedan blizanac cinio (a meni se cini da oni bas to i ne umeju, sem nekom supljikavom pricom). i isto tako ljudi sa venerom u ovom znaku umeju da varaju u vezi. u 7.-oj kuci venera je najbolji moguci znak za dobar brak, i brak iz ljubavi, ali 7. kuca u blizancima uglavnom nosi 2 braka (ako ostale stvari u horoskopu to potvrde), a venera u 4.-oj u blizancima daje jedan takav divan dom i lepe odnose u njemu o kome verovatno svi sanjamo... sve ovo, ako ta venera nije ugrozena u toj 4. kuci....

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetlanke
    venera je u blizancima malo "izgubljena", nije joj to bas dobar znak..ona voli da je sama, sa onim koga voli, da pruza ljubav, a blizanci traze drustvo, pricanje, dogadjanja...te se ona ne izrazava bas najbolje u ovom znaku. to takodje znaci da izrazavas ljubav na nacin na koji bi to jedan blizanac cinio (a meni se cini da oni bas to i ne umeju, sem nekom supljikavom pricom). i isto tako ljudi sa venerom u ovom znaku umeju da varaju u vezi. u 7.-oj kuci venera je najbolji moguci znak za dobar brak, i brak iz ljubavi, ali 7. kuca u blizancima uglavnom nosi 2 braka (ako ostale stvari u horoskopu to potvrde), a venera u 4.-oj u blizancima daje jedan takav divan dom i lepe odnose u njemu o kome verovatno svi sanjamo... sve ovo, ako ta venera nije ugrozena u toj 4. kuci....

u njegovoj 4 kuci je venera u konjukciji sa saturnom...

Primećen član
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

A venera i sunce u Biku u 10. + Saturn i Severni cvor u konjukciji sa MC

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Znaci uspeh u karijeri, i verovatno se bavis poslom koji jako volis a koji ima neke vezxe sa umetnoscu ....mozda ...hm

Primećen član
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

ako je progamiranje umetnost onda da volim da pevam naricito kad popijem dosta crnog vina kojeg dosta volim ali retki su iskazali razumevanje za moj glas. kao klinac dosta sam lepo slikao, a sad dajem savete onima koji traze kako da se obuku

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

pa eto mozda ce ovo poslednje postati tvoje malo ozbiljnije zanimanje ali samo polako,jer taj saturn usporava malo stvari...ali uspeh stize zagarantovano....

Primećen član
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

to ne naplacujem, vec samo prijateljima i naravno prijateljicama

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Question Re: Venera u blizancima

konjukcija venere i saturna u cetvrtoj kuci?

Poznat
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

mladolikost, flert i lozana na alapace .

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •