pristojna zena vs dr*lja

Neko je nekad rekao "Sve su zene qurve,izvini majko i ti si zena"
A sto rece mammy "merilo je njen partner i njegova sujeta",bas tako,ako je lik,konzervativan i malo zatucan onda se svatsta desava,naravno mislim da se iz ovog se iskljucuju prostituke(*****,drolje u zargonu)
 
Mislim da nema veze sa tipovim gledistem sta ce ona raditi ili nece raditi...

Ako ides normalno jednog po jednog i svakom se posvetis i provedes izvesno vreme sa njim... ako si sa nekim jer to stvarno zelis i osecas tako... onda nisi drolja...

Ako cesto menjas partnere, ako spavas sa likovima koji su ti nebitni, ako spavas sa nekim iz razloga drugih do iskrenog svidjanja, ako varas, ako lazes, ako te bole uvo za tipa sa kim si... onda si drolja...
 
there is no merilo...recimo meni drolja je neko ko je onako gadan...nije samo vezano za kolichinu penisa...mislim mozhe neka d bude u sretjnom braq 15god a onda da se kreshe s najboljim ortakom svog starijeg sina...ne bi mi smetalo da neko za nju kazhe da je drolja...ma ne znam nema tu nekih granica od do...
 
latica:
Kada se zena smatra pristojnom sa zdravim seksualnim apetitom, a kada "riba drolja postane" :) ? Sta je merilo?


Ako previse menja partnere za te se misli da su drolje. Pa ako olako ide iz kreveta u krevet.

Samo ja o takvima ne mislim nista i zaobilazim ih jer volim da i dalje imam velika i lepa jaja koja nisu dobila bolest od drolje pa se osusila.
a070.gif
 
Jao, svi ste tako lepo odgovorili, oduševljena sam :lol:
Samo nešto... Recimo, neka spava sa dečkom zbog para. Ali ne da joj plati, već joj se on sviđa zbog para. Pitanje za Peru i Sinnketa – Da li je takva drolja, ili samo obična žena?

Zatim, šta bi sa onom vezom za jednu noć? Mislim, logično je da vi, kao muškarci jel’ te, znate IPAK šta je seks bez emocija, već iz čistog zadovoljstva...
Hoću reći, da li je i takva drolja? Jer, o njima sa ovde radi, ili ne?
Sumnjam da je tema postavljena zbog pohotnih tetaka u menopauzi...

Znači, žena odabere nekoga i kresne se sa njim, posle ode kući i vrati se Dostojevskom...

Nema muža, nema dečka... Šta je ona? Hoćemo sad da licitiramo koliko je muškaraca potrebno za nedelju dana da bi se takva kategorisala kao drolja?

Da nisam ipak promašila temu? :rolleyes:
 
Aramis-musketar:
Laka je svaka devojka-žena, koja spava sa muškarcima koje ne voli, iz najrazličitijih pobuda, bilo
novca, karijere ili nekog drugog razloga koji nema veze sa emocijama.
Pristojna devojka-žena je ona koja voli muškarca s kojim je trenutno, a kad ljubav prestane kaže -
ćao i mirno i dostojanstveno se rastane sa njim. Ona može imati i nekoliko mladića i muževa, ali ne istovremeno.

Da sam gajila emocije prema svakom liku s kojim sam spavala, do sada bih valjda umrla od tolike kolicine ljubavi.

Da li se tvoje definicije odnose i na muskarce? Ako ne, onda si licemer.
 
Lexa:
Da nisam ipak promašila temu? :rolleyes:
Lexa ko Lexa,konfuzna i pita se jel promasila temu. :lol:
Draga moja Lexo uzeo bih ti ceo post u citat al mi dva puta zakocio komp kad sam pokusao da odgovorim...valjda ce biti treca sreca.
Neki tipovi ovde izjanili su se sa stanovista ego tripa,al nemoj sve da nas trpas u isti kos...ja smatram da na isti naci treba gledati na oba pola po ovom pitanju.Ako je zena iskrena prema muskarcu po pitanju onoga sto zeli i ne zavlaci ga,nije drolja ni u jednoj od kombinacija.Slazem se da ovo pitanje neke baca u prilicnu nedoumicu. :lol:Za pohotne tetke ne znam kao ni za vracanje Dostojevskom :lol: ,ali tu nam je forum-eto resenja! :lol:
P.S Nemoj zameriti za ono"draga moja",to je jer me nasmejao tvoj post.Poz.
 
Lexa:
Jao, svi ste tako lepo odgovorili, oduševljena sam :lol:
Samo nešto... Recimo, neka spava sa dečkom zbog para. Ali ne da joj plati, već joj se on sviđa zbog para. Pitanje za Peru i Sinnketa – Da li je takva drolja, ili samo obična žena?

Zatim, šta bi sa onom vezom za jednu noć? Mislim, logično je da vi, kao muškarci jel’ te, znate IPAK šta je seks bez emocija, već iz čistog zadovoljstva...
Hoću reći, da li je i takva drolja? Jer, o njima sa ovde radi, ili ne?
Sumnjam da je tema postavljena zbog pohotnih tetaka u menopauzi...

Znači, žena odabere nekoga i kresne se sa njim, posle ode kući i vrati se Dostojevskom...

Nema muža, nema dečka... Šta je ona? Hoćemo sad da licitiramo koliko je muškaraca potrebno za nedelju dana da bi se takva kategorisala kao drolja?

Da nisam ipak promašila temu? :rolleyes:


sjajno, sjajno:lol: :lol: :lol: :lol:
ajd otvori anketu:mrgreen:
 
Lexa:
Jao, svi ste tako lepo odgovorili, oduševljena sam :lol:
Samo nešto... Recimo, neka spava sa dečkom zbog para. Ali ne da joj plati, već joj se on sviđa zbog para. Pitanje za Peru i Sinnketa – Da li je takva drolja, ili samo obična žena?

Zatim, šta bi sa onom vezom za jednu noć? Mislim, logično je da vi, kao muškarci jel’ te, znate IPAK šta je seks bez emocija, već iz čistog zadovoljstva...
Hoću reći, da li je i takva drolja? Jer, o njima sa ovde radi, ili ne?
Sumnjam da je tema postavljena zbog pohotnih tetaka u menopauzi...

Znači, žena odabere nekoga i kresne se sa njim, posle ode kući i vrati se Dostojevskom...

Nema muža, nema dečka... Šta je ona? Hoćemo sad da licitiramo koliko je muškaraca potrebno za nedelju dana da bi se takva kategorisala kao drolja?

Da nisam ipak promašila temu?

Od ovoga ne moze biti bolji odgovor!!!
 
I eto dokaza da sam bila u pravu kad sam na xy tema govorila o balkanskom mentalitetu.Oni ce se izjasniti na temi da je seks za jedno vece normalna stvar bla bla,i pitate ih nesto ovako,evo podsvesnih predrasuda.Zeni se ne prasta uzivanje u seksu,to je privilegija muskarca :)
Elem mene zanima koliki je to broj partnera koji bi bili u stanju da oproste svojoj lepsoj polovini.
 
Aramis-musketar:
Laka je svaka devojka-žena, koja spava sa muškarcima koje ne voli, iz najrazličitijih pobuda, bilo
novca, karijere ili nekog drugog razloga koji nema veze sa emocijama.
Pristojna devojka-žena je ona koja voli muškarca s kojim je trenutno, a kad ljubav prestane kaže -
ćao i mirno i dostojanstveno se rastane sa njim. Ona može imati i nekoliko mladića i muževa, ali ne istovremeno.

Glupost, ako se ne zaljubim narednih 5 god treba da sedim kod kuce bez sexa?
 

Back
Top