DOBILI STE NA LUTRIJI ALI ............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
JOXI:
Dobili ste na lutriji ogromnu sumu novca ( npr .5 000 000 evra) ali vanzemaljci se javljaju i kazu da ce za 2 dana unistiti celu planetu Zamlju kao i sve na njoj . Sta ce te uraditi sa novcem??????? Ovo pitanje zahtva razmisljanje , bas da vidim ko je pametan!!!!!! :D :D :D :D :D :D

He,he. Prevazisao si me. Vala svaka ti cast.

1. Za te pare bih kupio neku svemirsku letelicu
2. Skupio bih odabrano drustvo za produzetak ljudske vrste
3. Preselio bih se na neku drugu podesnu planetu
Ili bih te pare bacio na divlju zurku u mojoj privatnoj drzavi, u slucaju da gornji plan propadne
 
Alexandra9:
Poklonicu pare nekom dobrom naucniku koji je u stanju da napravi takvo oruzje s kojim ce sprziti vanzemaljce. Odbranice zemlju i sve na njoj, dobice Nobelovu, ... Kad dobije svu tu lovu, onda mi samo vrati mojih 5 000 000(to ce biti sitnica u odnosu na ono sta ce on/ona dobiti)

Zar vi stvarno mislite da ce da neko da vam radi nsto za pare , ako taj naucnik zna da ce umreti za 2 dana sta ce mu onda pare
 
Anonymous:
JOXI:
Dobili ste na lutriji ogromnu sumu novca ( npr .5 000 000 evra) ali vanzemaljci se javljaju i kazu da ce za 2 dana unistiti celu planetu Zamlju kao i sve na njoj . Sta ce te uraditi sa novcem??????? Ovo pitanje zahtva razmisljanje , bas da vidim ko je pametan!!!!!! :D :D :D :D :D :D


kupio bi kalasnjikov i municiju i pobio sve dzukele slicne tebi.

Imas li ti nesto protiv mene ako imas reci mi to u luce a ne ovako , Mozda si samo jedna obicna kukacica??????Kako je to lepo kada maltretiras nekog a da on nezna ko si a ovako da li bi mi prisla/o , cisto sumljam
 
JOXI:
Dobili ste na lutriji ogromnu sumu novca ( npr .5 000 000 evra) ali vanzemaljci se javljaju i kazu da ce za 2 dana unistiti celu planetu Zamlju kao i sve na njoj . Sta ce te uraditi sa novcem??????? Ovo pitanje zahtva razmisljanje , bas da vidim ko je pametan!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Ovako: za sada vodi D sa za mene najboljim odgovorom ali mi se svidjaju i ostale ideje . Zahtev: Idijoti koji ne maju mastu neka mi se odmah sklone sa ociju
 
JOXI:
JOXI:
Dobili ste na lutriji ogromnu sumu novca ( npr .5 000 000 evra) ali vanzemaljci se javljaju i kazu da ce za 2 dana unistiti celu planetu Zamlju kao i sve na njoj . Sta ce te uraditi sa novcem??????? Ovo pitanje zahtva razmisljanje , bas da vidim ko je pametan!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Ovako: za sada vodi D sa za mene najboljim odgovorom ali mi se svidjaju i ostale ideje . Zahtev: Idijoti koji ne maju mastu neka mi se odmah sklone sa ociju

:shock: ... dobro ...
tiptoe.gif


hehehhehe :P a meni nek se sklone sa ociju smorovi sa jos smornijim temama
 
JOXI:
Alexandra9:
Poklonicu pare nekom dobrom naucniku koji je u stanju da napravi takvo oruzje s kojim ce sprziti vanzemaljce. Odbranice zemlju i sve na njoj, dobice Nobelovu, ... Kad dobije svu tu lovu, onda mi samo vrati mojih 5 000 000(to ce biti sitnica u odnosu na ono sta ce on/ona dobiti)

Zar vi stvarno mislite da ce da neko da vam radi nsto za pare , ako taj naucnik zna da ce umreti za 2 dana sta ce mu onda pare

Ma pare mu trebaju da bi sagradio masinu, za materijal...
 
JOXI:
JOXI:
Dobili ste na lutriji ogromnu sumu novca ( npr .5 000 000 evra) ali vanzemaljci se javljaju i kazu da ce za 2 dana unistiti celu planetu Zamlju kao i sve na njoj . Sta ce te uraditi sa novcem??????? Ovo pitanje zahtva razmisljanje , bas da vidim ko je pametan!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Ovako: za sada vodi D sa za mene najboljim odgovorom ali mi se svidjaju i ostale ideje . Zahtev: Idijoti koji ne maju mastu neka mi se odmah sklone sa ociju


sine ti si prva za sklanjanje...
 
Ljudi...primetila da se u mnogim diskusijama udaljavate od teme....pa bih vas zamolila da je se drzite...A shto se tiche vredjanja drugih chlanova... PRESTANITE...jer to sve ide u krug... nikad kraja...i za kraj ako je vama lichno tema glupa ne morate o tome da razglabate...vec je samo zaobidjite...hvala :lol: 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top