Poslednji dan zivota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da pocnem ja.
Malo sam razmislio o tome i ispalo je otprilike ovako
Prvo bih se oprostio sa drustvom i rodbinom. Naucio bih da sviram pesmu "Angie" od Rolling Stones-a na gitari.
Zatim bih po poslednji put svratio na Forum da ostavim neki post i napisao bih testament.

Ostatak dana proveo u crkvi.
 
Peruzzi:
Evo da pocnem ja.
Malo sam razmislio o tome i ispalo je otprilike ovako
Prvo bih se oprostio sa drustvom i rodbinom. Naucio bih da sviram pesmu "Angie" od Rolling Stones-a na gitari.
Zatim bih po poslednji put svratio na Forum da ostavim neki post i napisao bih testament.

Ostatak dana proveo u crkvi.

Interesantno
 
kakva je ovo tema??da ucinis da se osjecam jos gore nego sto sam vec.......let me thing about it :roll: ......ostavila bih testament pozdravila se sa svim dragim osobama rekla im koliko ih volim....zatim bih otisla i taj zadnji dan provela sama i vjerovatno prisjecala se svi srecnih i unsrecnih dana,dogadjaja i dozivljaja....da mislim da je to to...... :cry:
 
Zvala bih sve ljude koje znam, upoznala bih se sa uvek smirenom monahinjom Irinom, dugo, dugo razgovarala sa njom i ostatak dana neutesno plakala, jer moj dosadasnji zivot nije ni vredan pomena... A ja volim zivoooooooooooooooooooooooooooooooooot!!!!!!!!!!!
crying.gif
 
Nemam pojma sta bih radila ima toliko stvari da ne bih znala sta pre.Pa valjda bih se oprostila od prijatela,zagorcala bih zivot onima koji su meni zagorcali,uradila bih sve ono sto sam htela a nisam imala hrabrosti,a ostatak dana bih provela sa voljenom osobom.Ali se nadam da taj dan nece uskoro doci da moram da svarno razmisljam o tome.
 
Peruzzi:
Evo da pocnem ja.
Malo sam razmislio o tome i ispalo je otprilike ovako
Prvo bih se oprostio sa drustvom i rodbinom. Naucio bih da sviram pesmu "Angie" od Rolling Stones-a na gitari.
Zatim bih po poslednji put svratio na Forum da ostavim neki post i napisao bih testament.

Ostatak dana proveo u crkvi.

kakav testament?

sve sto imas ostavljas svom djedu jel´? :lol:

jeßo testament napio bi se kao nikad do sad popio bi 2 gajbe piva da se ne mogu do te zore probudit i sve redom ocero u 3 pi*ke materine.
 
Chan Shaolin Si:
Peruzzi:
Evo da pocnem ja.
Malo sam razmislio o tome i ispalo je otprilike ovako
Prvo bih se oprostio sa drustvom i rodbinom. Naucio bih da sviram pesmu "Angie" od Rolling Stones-a na gitari.
Zatim bih po poslednji put svratio na Forum da ostavim neki post i napisao bih testament.

Ostatak dana proveo u crkvi.

kakav testament?

sve sto imas ostavljas svom djedu jel´? :lol:

jeßo testament napio bi se kao nikad do sad popio bi 2 gajbe piva da se ne mogu do te zore probudit i sve redom ocero u 3 pi*ke materine.

Gde ce ti dusa,covece?
 
Sto, da idem u skolu, da me profesori smaraju, da me ceo svet (ponovo) iznervira, da dodjem kuci, legnem da spavam i ustanem uvece, onda se okupam, odsviram malo, odem na net i legnem da spavam??? I to svog poslednjeg dana na divnoj planeti???
 
Peruzzi:
Pitanje je prosto:
Ostao vam je jos jedan dan da pozivite (tj. sutra ujutru cete raspakivati kofere u vecnim lovistima).
Sta biste radili?
Hm.... provela bih ga sa meni dragom osobom..s tim shto ne bih 'prijavila' da mi je to zadnji dan:)...to bi sve pokvarilo....Ili bih ga provela kao i svaki drugi...
 
]pa.....ja bih prvo napisla testament...bla..bla....naucila da pravim palacinke,slusala maminu viku jer mi je soba neuredna...pa bih se nakupovala slatisa...i otputaovala.......mozda dobijem neko mesto u vladi tamo gore?! :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top