Poslednji dan zivota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da pocnem ja.
Malo sam razmislio o tome i ispalo je otprilike ovako
Prvo bih se oprostio sa drustvom i rodbinom. Naucio bih da sviram pesmu "Angie" od Rolling Stones-a na gitari.
Zatim bih po poslednji put svratio na Forum da ostavim neki post i napisao bih testament.

Ostatak dana proveo u crkvi.

pa jedino sto od svoje imovine..u testamentu mogu da podelim nzm ni ja kome je moj hrcak djole :D :D :D
 
proveo bih taj dan kao i svaki drugi

ne bih plakao,bio bih srecan,nikome ne bih rekao da ću umreti,umro bih negde gde ne bih napravio veliki alarm.
ne bojim se smrti i pravoslavac sam i verujem u dalji život.
smrt je isto kao i kad je sunce,kada pada kisa i sve to
Samo bih želeo da budem sahranjen normalno, zato sto sahraniti na grčkom se kaže sohraniti sto znači sačuvati
 
verovatno bih neutesno plakala....jer koliko god se trudila da mi bude lepo i zabavno i ludo,u mislima bi mi uvek bilo to da sutra idem...verovatno bih se pozdravila sa najuzom porodicom i prijateljima i onda otisla u prirodu i posmatrala zalazak sunca...i plakala i plakala....i tako placuci docekala khm.....inace sam vrlo melanholicna... :(
 
Купила бих пуно Кики бомбона, провела пар сати са друштвом, а онда бих отишла у неку шуму, нашла неку мачку да је гњавим и јела бих Кики бомбоне до судњег часа.
Можда бих купила и шунку за мачку.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top