Konekcija???

pootneek

Obećava
Poruka
69
Skidao sam neku muziku, i pojavio mi se neki pretrazivac mirar, i sta se onda desilo?
Da vas upozorim da sam laik!
Onda sam ga ja izbrisao svuda gde ga je XoftSpy nasao, ali kada sam danas krenuo da se konektujem, on mi je umesto broja provjdera izbacio neki broj sa 9937...., onda sam izbrisao tu konekciju napravio novu, i opet se konektovao na 042 pa diskonektovao :)
Kada sam opet usao u konekciju, opet stoji isti broj, i kod svih konekcija od raznih provajdera koje imam je izmenio i ubacio taj broj.
Kako da se resim ove bede, pomozite!!
Unapred hvala.
 
Ljudi da li neko moze konkretno da mi objasni sta da uradim?
Probao sam taj SpyBot S&D 1.4, naso je nesto to sam uklonio ali nista!!
Ne znam da li ste primentili da sam LAIK, i da ne znam bas mnogo oko toga, a kamoli sta je AV, pa vas opet molim za pomoc, sa objasnjenjem u kratkim crtama.
HVALA
 
Pa, da je stvar rekao bih ozbiljna jeste, s obzirom da nisi vjest sa svim tim..

Dakle, kretao si se po netu bez zastite..

Pored nekog dialera vjerujem da imas jos mnogo toga sto se nastanilo u tvoj racunar..

Dakle.. da ne bi bila ona standardna prica Format c, prije svega nadji negdje ili skini antivirus program.. a posto si koliko vidim bio bez zastite, sad ti NOD32 nije bas od velike pomoci jer ovaj AV program je dobar u detekciji prije nego li virus udje na racunar..

Za detekciju vec zarazenog racunara je po meni bolji Kaspersky antivirus i preporuka da ovaj AV program instaliras i preskeniras svoj komp u safe mode windowsa..

Naravno, kada instaliras Kasperskog obavezno uradi UPDATE svjezih definicija pa idi na skeniranje..

Kada zavrsis javi nam rezultate skena, vjerujem da ces i sam da se iznenandis...
 
Pronadji neki antidilaer software i instaliraj radi preventivne zastite.
A sto se tice AV-a tu ti nema pomoci jer oni ne registruju dialere ... Postoje specijalizovani programi za njihovo otklanjanje, a i manuelac je uvijek tu ...
 
Leka:
Ako je nekome laksa instalacija OS od instalacije AV...onda stvarno svaka cast!


pa ako je bez AV-a bio na netu, sad mu je manje-vishe sve jedno ako instalira AV. Ovaj bi mu nashao zarazene fajlove u win diru, quarantine i OS opet ne radi => reinstalacija....

Pitanje je da li je kolega nauchio da uvek treba da koristi zashtitu ;)
 
Da ne otvaram temu.... Šta je ovo?

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/themaf79/public_html/setup.php on line 76
 

Back
Top