Kasperski ne radi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skini Avast, za godinu dana njegovog koriscenja nikada nikakav problem nisam imao sa njim i nista mu nije promaklo. A koristio sam Kaspersky, Notron, a sa NOD32 sam se igrao kod jedne drugarice i nimalo mi se nije dopao.
Naravno potrebe i ukusi su razliciti, ali Avast definitivno zadovoljava sve moje prohteve.
Da, i besplatan je...
 
nikodim:
Skini Avast, za godinu dana njegovog koriscenja nikada nikakav problem nisam imao sa njim i nista mu nije promaklo. A koristio sam Kaspersky, Notron, a sa NOD32 sam se igrao kod jedne drugarice i nimalo mi se nije dopao.
Naravno potrebe i ukusi su razliciti, ali Avast definitivno zadovoljava sve moje prohteve.
Da, i besplatan je...
Слажем се!
Одустала сам од свих тих програма које је nikodim навео, где ме је Kaspersky и највише намучио и једино са Avast-ом сам презадовољна. Више немам проблема.
 
Milly73:
Слажем се!
Одустала сам од свих тих програма које је nikodim навео, где ме је Kaspersky и највише намучио и једино са Avast-ом сам презадовољна. Више немам проблема.


Ja sam cesto imao poneki problem sa tim AV-om, da se razumemo ne radim za "avastovce", jednostavno ima jako lepo iskustvo sa tim AV-o i zato ga i preporucujem. Sa druge strane, u eri legalizacije softvera, imati dobar i besplatan AV, pravo je blago. ;)
 
nikodim:
Skini Avast, za godinu dana njegovog koriscenja nikada nikakav problem nisam imao sa njim i nista mu nije promaklo. A koristio sam Kaspersky, Notron, a sa NOD32 sam se igrao kod jedne drugarice i nimalo mi se nije dopao.
Naravno potrebe i ukusi su razliciti, ali Avast definitivno zadovoljava sve moje prohteve.
Da, i besplatan je...

Avast, takodje sam za.
Uzmi to i neces se pokajati, plus imas da skines i na srpskome jeziku program, tako ces moci lako da ga kontrolises i podesavas dodatne opcije bez zbunjivanja. 8-)
 
BGD-Platform:
Avast, takodje sam za.
Uzmi to i neces se pokajati, plus imas da skines i na srpskome jeziku program, tako ces moci lako da ga kontrolises i podesavas dodatne opcije bez zbunjivanja. 8-)


DA... i poder redovnog azuriranja definicija virusa i ostale gamadi, azurira se i sam softver, tako da ces uvek imati najnoviju verziju softvera bez ikakve muke.
Definicije brzo i lako skida jer nisu velike kao kod nekih AV-a... Iskreno, prezadovoljan sam.

O Avaste... osana na zemlji i red medju virusima, klanjam ti o mocni Avaste. :lol:
 
O bre nikodime "Avastlijo" :D :D :D :D :D
Ko o čemu nikodim o Avastu! :) Ako da si nam ti živ i zdrav pa da ga koristiš još 100 godina. Ovo je ovde tvoj one man show. Sam pitaš, sam odgovaraš. :confused: :D :D :D
Nego evo ja koristim već 2 (i slovima DVE) godine Kasperskog i nikad me nije zeznuo ni dan. Hoću reći nema uopšte veze to sa kvalitetom, nego je tu mnogo više faktora nego što misliš.
Pitaj mog burazera kako mu je radio kompjuter sa Avastom. Zakovao "samo" tri-četrir puta za mesec dana. I lepo ga izbrisao, i komp proradi kao nov. Sada ima Kasperskog i prezadovoljan je.
Surova istina... o svemoćni Avastu! :lol: :lol: :lol:
 
i ja se slazem skini avest to je najbolja varijanta a shto se tice noda on ima slican nacin pretrage kao avest ali radi sa dual service pa je mnogo brzi. a to da ti se kasperski povremeno gubi je greska od verzije 5.14 koja koristi nelegalan kljuc
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top