malo da se zezam III

Zaratrustra

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
’’dupeglava ajde odyebi sa ovim glupim temama, zagusujes podforume, pusti malo i druge...
zbog tebe i slicnih pacenika morala bi se u pravilnik krstarice uvrstiti tacka -
Zabranjeno otvaranje vise od 5 tema dnevno po osobi’’


''ajde da popusis malo kitu ti veliki covece i sine''


''ok a ti pusis kitu i cica mica gotova prica''


''e ajde i ti ga malo duvaj,tebi nisam uputila nikakvu psovku nego je seljak zemljoradnik kacamak prvi poceo ali naravno tebi ne smeta kad psuje neko ko te podrzava a?pa naravno …
… smaras i udavi bre zeno ovde na domu i porodici.''


''ja tebi da se izvinim?
procitaj od pocetka ko je poceo sa debilima i ostalim pa onda razmisli pre nego sto napises bilo sta.ja imam pravo da sumnjam,a kome je bitno da mu se veruje e pa neka dokaze.''


''Seljanka''


''e ajde pali kobilice,dosadna si''


''i kad se molis zatrazi i malcice pameti,ne bi ti smetalo''


''tupsone pre nego sto se pro ke nja s procitaj sta je devojka pre toga napisala
a drugo:javi da li ti se dusevno stanje popravilo od kad si presao sa andrica moje stivo?







_____Ja lično nemam ništa protiv žestoke rasprave, (svađe) ali volim da žene i tada imaju stil, i zadrže dostojanstvo. Volim brate kad znaju kulturno da me zalepe.
_____Zanima me pali li se stvarno neko od muškaraca na žene sa gore pomenutim rečnikom?
 
Gryphon:
Ja se palim, njima obicno gurnem glavu u WC sholju i analno ih obradjujem.


To je strasna fora. Ponizavanje u bulju. Nabijes im glavu u wc solju i nabijas svom snagom u bulju i ona se dere a boli boli a ti umri kujo u bolovima i onda pustis vodu i svrsis po faci.
a084.gif
 
Brateee, Sinke, daj odmori malo... Mnogo si se uživeo u američke filmove :roll:
Bacaš li ga ti na nešto manje bolesno? Jbt, šta majka uradi...
A ti retarde, ako si se toliko iznervirao na Hanibal, nju i zamaraj tvojim idejama o stilu.
Koliko paćenika na gomili :confused:
 
''tupsone pre nego sto se pro ke nja s procitaj sta je devojka pre toga napisala
a drugo:javi da li ti se dusevno stanje popravilo od kad si presao sa andrica moje stivo?[/I]



pa, braco i sestre, ovo sa tupsonom je bilo upuceno meni! :-D
nisam ni hteo da se zamaram da odgovaram... a bas je bilo slatko...:-D
 
Lexa:
Brateee, Sinke, daj odmori malo... Mnogo si se uživeo u američke filmove :roll:
Bacaš li ga ti na nešto manje bolesno? Jbt, šta majka uradi...
A ti retarde, ako si se toliko iznervirao na Hanibal, nju i zamaraj tvojim idejama o stilu.
Koliko paćenika na gomili :confused:


Cim one to sve daju znaci da nije bolesno. Sad ga bacam na animal sex. Imam snimku di konj gembla zenu... kad joj je sasio ova se sva pogrbila, u na to je onanija nikad jaca.

Samo ne lozi se s tobom to ne bi nikad uradio.
 
Sta cudesni um smisli to je skoro "nezamislivo"... Bolesno je to...
Pa i te rasprave ko je koga bolje "zayebooo" su poprilicno smesne i primitivne, drugim recima na vidim njihovu poentu.

Evo.. recimo ja se palim, i to opasno kada me neko vredja... narocito na nacionalnoj osnovi posto je to oduvek bilo "moderno" na ovim prostorima. To "pushi ga" i tako dalje mu dodje kao neki "masTan" vic u poredjenju sa pravim arsenalom socnih psovki koje uspesno obitavaju na ovim prostorima.
 
Lexa:
Brateee, Sinke, daj odmori malo... Mnogo si se uživeo u američke filmove :roll:
Bacaš li ga ti na nešto manje bolesno? Jbt, šta majka uradi...
A ti retarde, ako si se toliko iznervirao na Hanibal, nju i zamaraj tvojim idejama o stilu.
Koliko paćenika na gomili :confused:
_____I to mi je hvala što sam te naučio da biti konfuzan, nasuprot opštem shvatanju, nije uvek negativna osobina.
 
_____Слушам две Ромкиње како се свађају. У једном моменту једна од њих каже оној другој:

---Поједеш на моју мајку пичку!

_____Ова друга јој одговара:

---Поједеш ти на моју мајку пичку ! !

_____Опет ова прва како би јој доскочила:

---На моју мајку је по гадна! ! ! !


_____Да неко не налази случајно да је и ово укусно?
 
Tebe bi definitivno trebalo najuriti, banovati... ako te vec jednom nisu najurili pa si se vratio u novom izdanju.
Jesi li ti uopste normalan, osecas li da ponekad prelazis granicu normalnog i razumnog ponasanja?
 
nikodim:
Jesi li ti uopste normalan, osecas li da ponekad prelazis granicu normalnog i razumnog ponasanja?
_____Da ti pravo kažem .. stvarno ne znam da li sam normalan.
_____Ali ... kad bi neko kojim slučajem ustanovio da ti jesi normalan, onda bih ja poželeo da budem najnenormalnije stvorenje na svetu celom.
_____No ... mislim da nema mesta zabrinutosti.
 
A pre toganisi imao razlog da brines za sebe???
Sa jedne strane to je i razumljivo, jer da jesi brinuo nikada ne bi zapao u glupost u kojoj si sada... mada, ni sada nije kasno da pocnes da brines o sebi.... a bilo bi vrlo korisno, po tebe a i po sve ostale koji su u tvojoj blizini.

Nego da ti ne kvarim ovu tvoju bolesnu temu... mislim, razbijamo joj ovako divnu koncepciju...
 
Ja tebe Nikodim ne razumem. Koliko shvatam, zaratrustra osuđuje upotrebu odvratnih i vulgarnih izraza od stane žena. Kako ti nije zasmetalo ovo:
To je strasna fora. Ponizavanje u bulju. Nabijes im glavu u wc solju i nabijas svom snagom u bulju i ona se dere a boli boli a ti umri kujo u bolovima i onda pustis vodu i svrsis po faci.



Shodno tome, moglo bi se postaviti i pitanje – da li IKOME može biti privlačan ovakav muškarac?
 
nikodim:
A pre toganisi imao razlog da brines za sebe???
Sa jedne strane to je i razumljivo, jer da jesi brinuo nikada ne bi zapao u glupost u kojoj si sada... mada, ni sada nije kasno da pocnes da brines o sebi.... a bilo bi vrlo korisno, po tebe a i po sve ostale koji su u tvojoj blizini.

Nego da ti ne kvarim ovu tvoju bolesnu temu... mislim, razbijamo joj ovako divnu koncepciju...
_____Hoćeš da kažeš da su nedostatak osnovne lulture u ponašanju i izražavanju potpuno nebitne stvari u tvom životu? Da te pljuvanje i lupetanje na javnom mestu uopšte ne uznemirava, ili da ti čak prija?
_____Pa ništa me ne čudi! Kad je onaj biser javno priznao da se diči time što je snob, što i ostali ne bi priznali da im prija da žive u ... do guše.
 

Back
Top