zene,odgovarajte hitno sta da radim

  • Začetnik teme mala velika dilema
  • Datum pokretanja
M

mala velika dilema

Gost
Oko mesec dana sam u vezi,jos se nismo kresnuli zbog objektivnih okolnosti*prve dve nedelje smatram da je prerano pa ja i ne pokusavam da odem daleko,kasnije je imala mecu,a kasnije nijedno nije imalo slobodnu gajbu,ali idece nedelje bi imali sve okolnosti za to.Problem je u tome sto sam posle prvih 5,6 dana u momentu euforije ja pricao kako cu da se za godinu dve ja i ozenim s njom,ali sada vise nisam spreman na to,jer postoje kod nje neke stvari koje mi mnogo smetaju i kasnije ili pre cu da raskinem.I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?Meni savrseno odgovara da imam sex,ali nisam siguran koliko ce se ona osecati povređenom ako neko vreme budemo imali sex,pa onda raskinuli, a sa druge strane,ona ce sve jedno biti povređena kad budemo raskidali,pa mislim da je glupo onda da nemamo sex,vec i da je cak bolje da uzivamo u tome kad smo vec dosli do ovde.Meni licno je uvek bila i ostala upecatljivija u secanju ona veza u kojoj sam imao sex nego,recimo,jedna u kojoj nije doslo do toga.Pitanje za zene je
STA DA RADIM,BRE :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!:
I jos nesto: necu savete tipa,priznaj joj da ces raskinuti,jer to znaci automatsko ne sexu,jer ce se ona odmah osetiti povredenom i nece hteti.A ovak,dok ne zna,sigurno ce uzivati.Sad ja malo sam dajem odgovor sebi,a u stvari zanima me zensko misljenje:STA DA RADIM ???
 
mala velika dilema:
Oko mesec dana sam u vezi,jos se nismo kresnuli zbog objektivnih okolnosti*prve dve nedelje smatram da je prerano pa ja i ne pokusavam da odem daleko,kasnije je imala mecu,a kasnije nijedno nije imalo slobodnu gajbu,ali idece nedelje bi imali sve okolnosti za to.Problem je u tome sto sam posle prvih 5,6 dana u momentu euforije ja pricao kako cu da se za godinu dve ja i ozenim s njom,ali sada vise nisam spreman na to,jer postoje kod nje neke stvari koje mi mnogo smetaju i kasnije ili pre cu da raskinem.I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?Meni savrseno odgovara da imam sex,ali nisam siguran koliko ce se ona osecati povređenom ako neko vreme budemo imali sex,pa onda raskinuli, a sa druge strane,ona ce sve jedno biti povređena kad budemo raskidali,pa mislim da je glupo onda da nemamo sex,vec i da je cak bolje da uzivamo u tome kad smo vec dosli do ovde.Meni licno je uvek bila i ostala upecatljivija u secanju ona veza u kojoj sam imao sex nego,recimo,jedna u kojoj nije doslo do toga.Pitanje za zene je
STA DA RADIM,BRE :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!:
I jos nesto: necu savete tipa,priznaj joj da ces raskinuti,jer to znaci automatsko ne sexu,jer ce se ona odmah osetiti povredenom i nece hteti.A ovak,dok ne zna,sigurno ce uzivati.Sad ja malo sam dajem odgovor sebi,a u stvari zanima me zensko misljenje:STA DA RADIM ???
U svakom slucaju ti nista ne gubis kao sto vidim,ali da li je ispravno tvoje razmisljanje znas odgovor ,inace ne bi nikog nista ni pitao...Samo treba nekad gledati malo i druge,a ne samo sebe...
 
Cekaj... siguran si da ces raskinuti s' njom, ali sad kad je vec spremna, sto da je ne istreses? ... neeee... nije kres kombinacija uopste...

I da se razumemo, nemam ja nista protiv kres kombinacija, ali ovo je isuvise 'nisko'...

Ti se igras s' njom, a ona je ubedjena da je volis... Dakle, lazes je... A laz u vezi je nesto najgore, pa stoga je normalno sto sam ti dao onaj savet...

A evo ti pravi... Raskini lepo s' njom, kad si vec resio... Nadji nesto sa strane i kresni ako ti je toliko stalo do seksa, pa onda probaj da nadjes osobu sa kojom ces deliti osecanja... Zasto je obmanjivati da je volis samo da bi je kresnuo?
 
Incognito:
Cekaj... siguran si da ces raskinuti s' njom, ali sad kad je vec spremna, sto da je ne istreses? ... neeee... nije kres kombinacija uopste...

I da se razumemo, nemam ja nista protiv kres kombinacija, ali ovo je isuvise 'nisko'...

Ti se igras s' njom, a ona je ubedjena da je volis... Dakle, lazes je... A laz u vezi je nesto najgore, pa stoga je normalno sto sam ti dao onaj savet...

A evo ti pravi... Raskini lepo s' njom, kad si vec resio... Nadji nesto sa strane i kresni ako ti je toliko stalo do seksa, pa onda probaj da nadjes osobu sa kojom ces deliti osecanja... Zasto je obmanjivati da je volis samo da bi je kresnuo?

PA ZATO STO CE ONDA I ONA UZIVATI U TOM SEXU
 
rail.gif

1. ti si jedna sebicna egocentricna seljacina
2. poslusaj Inco-a

zbog takvih kretena kao sto si ti ja se i plasim ljubavi
anger.gif
 
Zbuncic:
Anonymous:
Zbuncic:
rail.gif

1. ti si jedna sebicna egocentricna seljacina
2. poslusaj Inco-a

zbog takvih kretena kao sto si ti ja se i plasim ljubavi
anger.gif

PA SAD ISPADE DA SAMO MUSKARCI UZIVAJU U SEXU

ovde se ne radi o tome uopste, procitaj post pa onda komentarisi...

JA BI,KAD BI NEKA RIBA HTELA DA ME OSTAVI,A DA JA TO NE ZNAM JOS,VISE VOLEO DA IMAMO SEX,PA DA ONDA ODE,NEGO OBRNUTO!
 
PA SAD ISPADE DA SAMO MUSKARCI UZIVAJU U SEXU[/quote]

ovde se ne radi o tome uopste, procitaj post pa onda komentarisi...[/quote]

JA BI,KAD BI NEKA RIBA HTELA DA ME OSTAVI,A DA JA TO NE ZNAM JOS,VISE VOLEO DA IMAMO SEX,PA DA ONDA ODE,NEGO OBRNUTO![/quote]

e pa to je zato sto si idiot
crazy.gif
i ne pravi se naivan mnogo si dosadan :roll:
CASE CLOSED!
img
 
inco je u pravu, hoces da igras prljavo i trazis od nas da te podrzimo, too stupid.
ako si prljav igrac bolje ne pricaj to okolo.
iskreno tvoja ideja je niska, sebicna i pre svega olicenje tvoje nesigurnosti kao muskarca.
los si.
 
mala velika dilema:
STA DA RADIM,BRE :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!:
I jos nesto: necu savete tipa,priznaj joj da ces raskinuti,jer to znaci automatsko ne sexu,jer ce se ona odmah osetiti povredenom i nece hteti.A ovak,dok ne zna,sigurno ce uzivati.Sad ja malo sam dajem odgovor sebi,a u stvari zanima me zensko misljenje:STA DA RADIM ???

a je l moze nekako da prebacish interesovanje nje sa tebe na sex s tobom pa da i ona pocne da razmislja sexualno znaci da je ne sutnes odma posle tog sexa nego da se i ona oladi
 
mala velika dilema:
I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?

Da li si ti uopste svestan sta si pisao????
Pa kako mozes uopste tako glupo da razmisljas... Sta sad se ti baya ako kresnes devojku i otkacis je, a onda jadna zaljubljena u tebe...Bices jedna tipicna lazovcina i licemer, ako uradis tako nesto! Mislim, valjda je logicnije ako si normalan muskarac i normalnih shvatanja, pri tom, da joj kazes sta ti smeta, a ne da se pravis da je sve super SAMO DA BI JE ODVUKAO U KREVET??? STRASNO! DA ima ovde onaj "smajli" koji povraca....stavila bih 100 komada, a umesto toga.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :x :x :x :x :x :x :x :x


Nadam se da si shvatio iz ovoga da nije u redu da tako nesto uradis devojci!
 
Anonymous:
mala velika dilema:
I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?

Da li si ti uopste svestan sta si pisao????
Pa kako mozes uopste tako glupo da razmisljas... Sta sad se ti baya ako kresnes devojku i otkacis je, a onda jadna zaljubljena u tebe...Bices jedna tipicna lazovcina i licemer, ako uradis tako nesto! Mislim, valjda je logicnije ako si normalan muskarac i normalnih shvatanja, pri tom, da joj kazes sta ti smeta, a ne da se pravis da je sve super SAMO DA BI JE ODVUKAO U KREVET??? STRASNO! DA ima ovde onaj "smajli" koji povraca....stavila bih 100 komada, a umesto toga.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :x :x :x :x :x :x :x :x


Nadam se da si shvatio iz ovoga da nije u redu da tako nesto uradis devojci!

Da ne bude zamene ja sam GOST1, posto vec je neko pisao pod Gost
 
GOST1:
Anonymous:
mala velika dilema:
I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?

Da li si ti uopste svestan sta si pisao????
Pa kako mozes uopste tako glupo da razmisljas... Sta sad se ti baya ako kresnes devojku i otkacis je, a onda jadna zaljubljena u tebe...Bices jedna tipicna lazovcina i licemer, ako uradis tako nesto! Mislim, valjda je logicnije ako si normalan muskarac i normalnih shvatanja, pri tom, da joj kazes sta ti smeta, a ne da se pravis da je sve super SAMO DA BI JE ODVUKAO U KREVET??? STRASNO! DA ima ovde onaj "smajli" koji povraca....stavila bih 100 komada, a umesto toga.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :x :x :x :x :x :x :x :x


Nadam se da si shvatio iz ovoga da nije u redu da tako nesto uradis devojci!

Da ne bude zamene ja sam GOST1, posto vec je neko pisao pod Gost

glad to be of assistance
evo stizu rigoleto smajliji
puke.gif
pukeface.gif
puke.gif
pukeface.gif
[Automated by GetSmile]
puke.gif
pukeface.gif
puke.gif
[Automated by GetSmile]
pukeface.gif
smiliechicken.gif
kotzen.gif
puke.gif
pukeface.gif
smiliechicken.gif
kotzen.gif
puke.gif
pukeface.gif
smiliechicken.gif
 
Ti mi u stvari nisi jasan. Je li ti hoces odmah da raskidas ili ne? Zvucao si prilicno neodlucno u prvom postu.

mala velika dilema:
Problem je u tome sto sam posle prvih 5,6 dana u momentu euforije ja pricao kako cu da se za godinu dve ja i ozenim s njom,ali sada vise nisam spreman na to,jer postoje kod nje neke stvari koje mi mnogo smetaju i kasnije ili pre cu da raskinem.
 
Anonymous:
Zbuncic:
rail.gif

1. ti si jedna sebicna egocentricna seljacina
2. poslusaj Inco-a

zbog takvih kretena kao sto si ti ja se i plasim ljubavi
anger.gif

PA SAD ISPADE DA SAMO MUSKARCI UZIVAJU U SEXU

Naravno da ne. Poenta je da ta devojka ocekuje da je taj sex slag na torti jedne ozbiljne veze,a ovo to ocigledno nije. I deckic bi sad da ona ostane u tom uverenju kako bi doshao do shlaga, jelte:). Tu je nebitno trenutno uzivanje u sexu, poenta je u ocekivanjima koja ce proizici iz toga. Ko je tukao coveka po ushima da joj obecava kule i gradove?!
 

Back
Top