zene,odgovarajte hitno sta da radim
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: zene,odgovarajte hitno sta da radim

mala velika dilema
    Guest

Podrazumevano zene,odgovarajte hitno sta da radim

Oko mesec dana sam u vezi,jos se nismo kresnuli zbog objektivnih okolnosti*prve dve nedelje smatram da je prerano pa ja i ne pokusavam da odem daleko,kasnije je imala mecu,a kasnije nijedno nije imalo slobodnu gajbu,ali idece nedelje bi imali sve okolnosti za to.Problem je u tome sto sam posle prvih 5,6 dana u momentu euforije ja pricao kako cu da se za godinu dve ja i ozenim s njom,ali sada vise nisam spreman na to,jer postoje kod nje neke stvari koje mi mnogo smetaju i kasnije ili pre cu da raskinem.I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?Meni savrseno odgovara da imam sex,ali nisam siguran koliko ce se ona osecati povređenom ako neko vreme budemo imali sex,pa onda raskinuli, a sa druge strane,ona ce sve jedno biti povređena kad budemo raskidali,pa mislim da je glupo onda da nemamo sex,vec i da je cak bolje da uzivamo u tome kad smo vec dosli do ovde.Meni licno je uvek bila i ostala upecatljivija u secanju ona veza u kojoj sam imao sex nego,recimo,jedna u kojoj nije doslo do toga.Pitanje za zene je
    STA DA RADIM,BRE
    I jos nesto: necu savete tipa,priznaj joj da ces raskinuti,jer to znaci automatsko ne sexu,jer ce se ona odmah osetiti povredenom i nece hteti.A ovak,dok ne zna,sigurno ce uzivati.Sad ja malo sam dajem odgovor sebi,a u stvari zanima me zensko misljenje:STA DA RADIM ???

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Nisam zena, ali evo ti savet: Ubij se!

mala velika dilema
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Nisam zena, ali evo ti savet: Ubij se!
    Tupane,znam dobro sta je" kres kombinacija",ali ovo od samog pocetka nije bilo to i nema sanse da bude i nije mi cilj da povredim nekog da bi samo ja uzivao

Guest

Podrazumevano Re: zene,odgovarajte hitno sta da radim

Citat Original postavio mala velika dilema
    Oko mesec dana sam u vezi,jos se nismo kresnuli zbog objektivnih okolnosti*prve dve nedelje smatram da je prerano pa ja i ne pokusavam da odem daleko,kasnije je imala mecu,a kasnije nijedno nije imalo slobodnu gajbu,ali idece nedelje bi imali sve okolnosti za to.Problem je u tome sto sam posle prvih 5,6 dana u momentu euforije ja pricao kako cu da se za godinu dve ja i ozenim s njom,ali sada vise nisam spreman na to,jer postoje kod nje neke stvari koje mi mnogo smetaju i kasnije ili pre cu da raskinem.I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?Meni savrseno odgovara da imam sex,ali nisam siguran koliko ce se ona osecati povređenom ako neko vreme budemo imali sex,pa onda raskinuli, a sa druge strane,ona ce sve jedno biti povređena kad budemo raskidali,pa mislim da je glupo onda da nemamo sex,vec i da je cak bolje da uzivamo u tome kad smo vec dosli do ovde.Meni licno je uvek bila i ostala upecatljivija u secanju ona veza u kojoj sam imao sex nego,recimo,jedna u kojoj nije doslo do toga.Pitanje za zene je
    STA DA RADIM,BRE
    I jos nesto: necu savete tipa,priznaj joj da ces raskinuti,jer to znaci automatsko ne sexu,jer ce se ona odmah osetiti povredenom i nece hteti.A ovak,dok ne zna,sigurno ce uzivati.Sad ja malo sam dajem odgovor sebi,a u stvari zanima me zensko misljenje:STA DA RADIM ???
    U svakom slucaju ti nista ne gubis kao sto vidim,ali da li je ispravno tvoje razmisljanje znas odgovor ,inace ne bi nikog nista ni pitao...Samo treba nekad gledati malo i druge,a ne samo sebe...

ps
    Guest

Podrazumevano

Nije sve u uzivanju...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Cekaj... siguran si da ces raskinuti s' njom, ali sad kad je vec spremna, sto da je ne istreses? ... neeee... nije kres kombinacija uopste...

I da se razumemo, nemam ja nista protiv kres kombinacija, ali ovo je isuvise 'nisko'...

Ti se igras s' njom, a ona je ubedjena da je volis... Dakle, lazes je... A laz u vezi je nesto najgore, pa stoga je normalno sto sam ti dao onaj savet...

A evo ti pravi... Raskini lepo s' njom, kad si vec resio... Nadji nesto sa strane i kresni ako ti je toliko stalo do seksa, pa onda probaj da nadjes osobu sa kojom ces deliti osecanja... Zasto je obmanjivati da je volis samo da bi je kresnuo?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Mislim da i sam znaš šta ti je činiti.
    Ako si bezosjećajni gad kojemu je samo stalo da malo umoči spavat ćeš sa njom pa je onda napucati.
    Kad vidiš da niste jedno za drugo prekini odmah.

mala velika dilema
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Cekaj... siguran si da ces raskinuti s' njom, ali sad kad je vec spremna, sto da je ne istreses? ... neeee... nije kres kombinacija uopste...

I da se razumemo, nemam ja nista protiv kres kombinacija, ali ovo je isuvise 'nisko'...

Ti se igras s' njom, a ona je ubedjena da je volis... Dakle, lazes je... A laz u vezi je nesto najgore, pa stoga je normalno sto sam ti dao onaj savet...

A evo ti pravi... Raskini lepo s' njom, kad si vec resio... Nadji nesto sa strane i kresni ako ti je toliko stalo do seksa, pa onda probaj da nadjes osobu sa kojom ces deliti osecanja... Zasto je obmanjivati da je volis samo da bi je kresnuo?
    PA ZATO STO CE ONDA I ONA UZIVATI U TOM SEXU

Zbuncic
    Guest

Podrazumevano

1. ti si jedna sebicna egocentricna seljacina
    2. poslusaj Inco-a

zbog takvih kretena kao sto si ti ja se i plasim ljubavi

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Zbuncic

2. poslusaj Inco-a

PA SAD ISPADE DA SAMO MUSKARCI UZIVAJU U SEXU

Zbuncic
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous

2. poslusaj Inco-a

ovde se ne radi o tome uopste, procitaj post pa onda komentarisi...

Guest

Podrazumevano

2. poslusaj Inco-a

ovde se ne radi o tome uopste, procitaj post pa onda komentarisi...
    JA BI,KAD BI NEKA RIBA HTELA DA ME OSTAVI,A DA JA TO NE ZNAM JOS,VISE VOLEO DA IMAMO SEX,PA DA ONDA ODE,NEGO OBRNUTO!

Zbuncic
    Guest

Podrazumevano

PA SAD ISPADE DA SAMO MUSKARCI UZIVAJU U SEXU[/quote]

ovde se ne radi o tome uopste, procitaj post pa onda komentarisi...[/quote]

JA BI,KAD BI NEKA RIBA HTELA DA ME OSTAVI,A DA JA TO NE ZNAM JOS,VISE VOLEO DA IMAMO SEX,PA DA ONDA ODE,NEGO OBRNUTO![/quote]

e pa to je zato sto si idioti ne pravi se naivan mnogo si dosadan
    CASE CLOSED![img]http://smilies.sofrayt.com/1/a0/angryrazz.gif[/img

pcelica neprijavljena
    Guest

Podrazumevano

inco je u pravu, hoces da igras prljavo i trazis od nas da te podrzimo, too stupid.
    ako si prljav igrac bolje ne pricaj to okolo.
    iskreno tvoja ideja je niska, sebicna i pre svega olicenje tvoje nesigurnosti kao muskarca.
    los si.

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Oko mesec dana sam u vezi, a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?
    :shock: :?

Jesi ti skroz siguran u sve sto si napisao???

Guest

STA DA RADIM,BRE
    a je l moze nekako da prebacish interesovanje nje sa tebe na sex s tobom pa da i ona pocne da razmislja sexualno znaci da je ne sutnes odma posle tog sexa nego da se i ona oladi

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

:shock: a da tebi nije nick "kretenchina alanfordovska"

majke ti gde si odrstao??? u Krapini?!?

Guest

I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?
    Da li si ti uopste svestan sta si pisao????
    Pa kako mozes uopste tako glupo da razmisljas... Sta sad se ti baya ako kresnes devojku i otkacis je, a onda jadna zaljubljena u tebe...Bices jedna tipicna lazovcina i licemer, ako uradis tako nesto! Mislim, valjda je logicnije ako si normalan muskarac i normalnih shvatanja, pri tom, da joj kazes sta ti smeta, a ne da se pravis da je sve super SAMO DA BI JE ODVUKAO U KREVET??? STRASNO! DA ima ovde onaj "smajli" koji povraca....stavila bih 100 komada, a umesto toga.... :x :x :x :x :x :x :x :x

Nadam se da si shvatio iz ovoga da nije u redu da tako nesto uradis devojci!

GOST1
    Guest

I sad se pitam da li da je opalim kad unapred znam da cu da raskinem,a ona mene posmatra na jako duge staze i voli?
    Pa kako mozes uopste tako glupo da razmisljas... Sta sad se ti baya ako kresnes devojku i otkacis je, a onda jadna zaljubljena u tebe...Bices jedna tipicna lazovcina i licemer, ako uradis tako nesto! Mislim, valjda je logicnije ako si normalan muskarac i normalnih shvatanja, pri tom, da joj kazes sta ti smeta, a ne da se pravis da je sve super SAMO DA BI JE ODVUKAO U KREVET??? STRASNO! DA ima ovde onaj "smajli" koji povraca....stavila bih 100 komada, a umesto toga.... :x :x :x :x :x :x :x :x

Da ne bude zamene ja sam GOST1, posto vec je neko pisao pod Gost

Zbuncic
    Guest

Citat Original postavio GOST1

Da ne bude zamene ja sam GOST1, posto vec je neko pisao pod Gost
    glad to be of assistance
    evo stizu rigoleto smajliji [Automated by GetSmile][Automated by GetSmile]

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Ti mi u stvari nisi jasan. Je li ti hoces odmah da raskidas ili ne? Zvucao si prilicno neodlucno u prvom postu.

Problem je u tome sto sam posle prvih 5,6 dana u momentu euforije ja pricao kako cu da se za godinu dve ja i ozenim s njom,ali sada vise nisam spreman na to,jer postoje kod nje neke stvari koje mi mnogo smetaju i kasnije ili pre cu da raskinem.

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Mislim da si ti vec doneo odluku samo sto jos nisi svestan toga ( ili jesi?!). U svakom slucaju,povalices tu jadnu naivnu devojku sta god mi rekli.Prema tome.... :?

EJPRIL
    Guest

Podrazumevano

KAKO TI MOŽEŠ DA ZNAŠ DA ĆE SEHS BITI DOBAR?

spasa
    Guest

Podrazumevano

Ne bi trebalo to da uradis,naravno ako nisu bodovi upitanju.Razmisli malo,ako imas srca.

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

2. poslusaj Inco-a

Naravno da ne. Poenta je da ta devojka ocekuje da je taj sex slag na torti jedne ozbiljne veze,a ovo to ocigledno nije. I deckic bi sad da ona ostane u tom uverenju kako bi doshao do shlaga, jelte. Tu je nebitno trenutno uzivanje u sexu, poenta je u ocekivanjima koja ce proizici iz toga. Ko je tukao coveka po ushima da joj obecava kule i gradove?!

Slične teme

1. zene,devojke hitno je pomagajte
    Autor rich bitch u forumu Žene
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 09.08.2009., 01:13
  2. Za zene koje su radjale! HITNO!
    Autor 77 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 22.05.2006., 10:57
  3. DEVOJKE I ZENE POMOZITE,HITNO JE
    Autor BLUE EYES u forumu Žene
    Odgovora: 4