Poljubac

Kaa

Iskusan
Poruka
5.947
Vidim da ste elaborirali sve velicine,kolicine,trajanja,intenzitete(ko kolko puta moze,kome je koliki etc…).Pa ste presli na varijante,s` kim,s` cim, iz koje poze,u kojoj perspektivi…Nije lose,skoro “sve sto ste zeleli da znate a niste smeli da pitate…”je obradjeno.Pitam se samo zasto ste zaboravili na osnovne stvari,pogled,dodir ruke, i posebno poljubac…Sve o cemu ste diskutovali je pusta tehnika,al` mora da ima nesto malo vise,neko znacenje,sustina…Kada bi se sve svelo na genitalije i fizikaliju,ne bismo bas imali prava da se zovemo ljudima,al` eto na srecu,ili nesrecu,imamo i glave,srca- osecamo,razmisljamo,vidimo…Da li ste zaboravili vas prvi poljubac?Ja ga se secam,osecam ga jos uvek- ukus ruza,miris parfema i znoja i ludilo u glavi,kad ne znas gde si I nista vise ne postoji(prvi put,koji sledio ne dugo zatim mi je takodje urezan u secanje,ali ni priblizno ovako jasno).Pamtite li poljupce za Novu godinu,s`ukusom alkohola i orbita I nade,poljupce posle vodjenja ljubavi,dok posmatras kako se gasi zar u njenim ocima a pocinje da se budi neka meka,nezna toplina.Pamtite li poslednje poljupce,ostre I ledene,koji ostavljaju rupu u stomaku I bol u glavi.Da li ste proveli lenja popodneva samo ljubeci i drzeci u narucju onu koju volite,bez obzira sto vam se tela dodiruju I zelja lebdi tu negde,slatka,nedorecena.Kad ste zadnji put vodili ljubav,ne pricam o seksu,kresanju,zigovanju,overavanju,trpanju…pricam o vodjenju ljubavi?
Cak je I matori pokvarenjak(Bukovski) govorio da su poljupci intimniji od seksa, a postoji I ona zaboravljena(za neke sad neprijateljska I ustaska) pesma”samo tada sam drhtao,a onda su prestala osjecanja – ne osjecam nista,samo se sjecam” Poljubac,gladan I zestok,kada se tela po prvi put pripijaju jedno uz drugo- nosi predznake svega sto ce doci…Zasto smo to zaboravili?
 
Nismo zaboravili..samo malo procheprkaj forum,ako te ne mrzi.... mislim da bi to svako trebao da uradi pre nego otvori temu... uglavnom je sve vec vidjeno... a i ljudima dosadi da 100 puta odgovaraju na ista pitanja..naravno,uvek ima izuzetaka... :?
 
Peta W.:
Nismo zaboravili..samo malo procheprkaj forum,ako te ne mrzi.... mislim da bi to svako trebao da uradi pre nego otvori temu... uglavnom je sve vec vidjeno... a i ljudima dosadi da 100 puta odgovaraju na ista pitanja..naravno,uvek ima izuzetaka... :?
Ups,bat ebi ga,zar bas totalno isto,svejedno - ako tebi smeta preskoci je a sto se mene tice davno je nisam video- cak mislim da je treba otvarati i ponavljati s` vremena na vreme.
 
naravno da nismo zaboravili na vodjenje ljubavi....na poljubac....ali...nekad naidje period pa svi pisu o tome....pa onda o sponzorusama....pa onda o analnom sexu.....pa onda o drugovima koji su te ispalili....pa o PREVARAMA....
mada....i nije lose da se ponekad podsjetimo temelja ljubavi....
 
Zigovanje i vodjenje ljubavi nije isto... koliko god ta cinjenica nekog pogadjala...

I ja uvek gledam da mi taj poljubac bude sto lepsi i sladji... da sam sto opusteniji i da se sto vise posvetim osecanjima...
 
Daaaaaaa. To mi je glavni okidac.
Prvi poljubac mi je izazvao amneziju. :lol:
Ima poljubaca koji lice na vrtesku, kad se sve oko tebe okrece, i ti zelis da se vozis i vozis, i uopste ne vode sexu.
Ima onih koje ja zovem "rupa", padas, padas, a dna nema.
Pa onda oni vreli i pozudni, koji izludjuju. To je poljubac djavola.
A ima i onih, zovem ih "poljupci smrti", to je ono " kad ljubim, ja umirem". :)
Pa vampirski poljubac u vrat, kad te uhvati jeza i drhtanje.
Poljubac andjela, nezan i cedan.
Ma mogu do sutra.
 
divlja u srcu:
Daaaaaaa. To mi je glavni okidac.
Prvi poljubac mi je izazvao amneziju. :lol:
Ima poljubaca koji lice na vrtesku, kad se sve oko tebe okrece, i ti zelis da se vozis i vozis, i uopste ne vode sexu.
Ima onih koje ja zovem "rupa", padas, padas, a dna nema.
Pa onda oni vreli i pozudni, koji izludjuju. To je poljubac djavola.
A ima i onih, zovem ih "poljupci smrti", to je ono " kad ljubim, ja umirem". :)
Pa vampirski poljubac u vrat, kad te uhvati jeza i drhtanje.
Poljubac andjela, nezan i cedan.
Ma mogu do sutra.
O tome pricam.
 
blondi:
pa da se ne bi emotivno vezale, aj pitaj nesto novo 8)


Hahahahahahahaha koji si ti lik
c008.gif
c008.gif
c008.gif
c008.gif
 
Prvi poljubac...pokusavam da se setim...
Znam samo s kim sve ostalo sam odavno zaboravila...
Slazem se da smo mnoge stvari, lepe stvari zaboravili...Nekad je pracenje kuci i iscekivanje poljubca bio vrhunac uzivanja...A sad...10, 12 godina kasnije........sve se promenilo ili smo se promenili mi...Ponekad mislim da mi je samo prva platonska ljubav bila prava...Drzanje za ruku...setnje po parku...Bilo je lepo...Bilo je cisto...Bili smo bolji....
 
U bilo je super. I meni i njoj prvi poljubac. Gledam ja ko kreten pola minuta, gleda ona mene i gricka donju usnu. Oboje ubijeni od nervoze. E bebo, bebo.....
 

Back
Top