KO SU DEVICE?

Najbolje se slazu: ZENA DEVICA - MUSHKARAC RAK
---------------------------ZENA RAK - MUSHKARAC DEVICA

jako teshka mogutjnost zbog mushke tvrdoglavosti i cuvenog:
JA SAM UVEK U PRAVU...
JA ZNAM NAJBOLJE..
.
Nastavak sledi...
 
evo ja poznajem dosta devica, i imam ih u svom najblizem okruzenju...dopadaju mi se generalno, analiticne su do besvesti, perfekcionisti, ali isto tako su veoma nadrndane i ono sto mene strasno povredjuje (dupli rak) - umeju da budu surovo, okrutno racionalne!!! i to vazi i za zene i za muskarce device bez razlike...
 
Ti imas sistematicno znanje.
Generacijski su tih godina Uran I Pluton plovili kroz ovo sazvezdje, pa jos sa Mesecom pridruzenim i Jupiterom u istom znaku.
Ti si biblioteka.

Mislim da je jedini nesporazum Merkur ovde.No ne pricamo o tebi.

Device su jako racionalan znak, jer njihov je Merkur zemaljski.
Znaci introspektivni, analiticni,sa velikom dozom nervoze(jer Merkur vlada perifernim nervnim sistemom),skeptik, treba mu vremena dok ne sklopi puzle.
Uzdrzan, rezervisan, pazi na garderobu(otmen).U ljubavi pomalo hladni, uvek racio pre osecanja(5 polje Devica je jarac).Bitno je da partner dzi kakvu poziciju.
U poslu prilicno radni, prakticni, metodicni(njihov metod), dobre zanatlije vicne rukama.
Odlicno obavljaju sve rutinske poslove, uvek su konekcija drugim znacima, jer je to promenjiv znak.
Uvek komplikuje,sve dokazuje analogijama.
Uvek posmatra oko sebe i odatle kompleksi jer je svestan svog nesavrsenstva.
Bitno je ne kritikovati ih.

Bog Tot iz Egipatske kulture je njegov pretstavnik.
To je Bog koji je izmislio pismo.On je bio Bog mudrosti, nauke i umetnosti.
Sedeo pored vage, upisujuci sve grehe pokojnikove dushe.

Ne cesto nalazimo ove ljude da se bave brojkama, dali kao sekretari ili racunovodje vrhovnog.
Moguce je bavljenje svim zanatskim umetnostima, arhivari, psiholozi(socijalne orijentacije).
Jer niko nije sistematican i precizan kao oni.
 

Back
Top