KO SU DEVICE?

Neptunijanka:
Pa ti si vise tip Skorpije ili ti je Mars jak, cim si stavio tu ajkulu kao avatar!
mars u vodoliji u 12. kući
 

Prilozi

  • clip_image001.gif
    clip_image001.gif
    24,8 KB · Pregleda: 42
Neptunijanka:
Svoju emotivnost nemoj pripisivati znaku Devica , nego pre podznaku i ako ne znam sta si u podznaku ali ti to nikako nije devicanska osobina, stvarno. Pa to su tako lukava stvorenja, a pomislis, jadni naivni. O emocijama su citali samo u romanima i opet im nista nije bilo jasno! Njih zanima KES! :???:


Nisi li ipak malo preterala?
Mene emocije znaju da RAZARAJU. I sve u zivotu uspem da iskontrolisem sem emocija. Tako da ne mozes da tvrdis da device ne znaju sta su emocije.
I uopste me ne zanima KES. I ni malo nisam opterecena parama. Naravno da mi trebaju pare (kao i svima), ali to nije jedino sto me zanima. Pogotovo nikada nebi bila sa nekim zbog njegovog KESA!
Da budem iskrena, meni je vodolija podznak, i jako je preovladala. Pa mozda zbog toga sam ovakva kakva sam.....
A mesec mi je u ribama :D
 
Psihologue:
Zanima me da li sam dobro opisao device u svim mojim postovima..
Ko je chitao od pochetka da mi kaze mishljenje...


Ne mogu da kazem svoje misljenje. Vise je nego ocigledno da ja nisam tipicna devica. Od tih devicinih osobina, retko sta da je ostalo... Presla sam 30-tu pa je vodolija preovladala...
 
Ne razumem se u horoskope, pa ću da pričam na osnovu primera iz života...

Moj ćale. Devica. Pedantan, strpljiv, analitičan, inteligentan, ima živce kao sajle, ne priča previše. Uživa u radu, uživa u jelu, a bogami je uživanje njega gledati kako jede ili nešto radi.
Vešt čovek, svašta ume da radi.


Moja prijateljica. Devica. Užasno inteligentna, klikeraš, duhovita i vedra, sa najlepšim plavim očima i lepom svetlom kožom, obožava da kupuje i čita knjige i rešava svakovrsne mozgalice. Realna a emotivna. Jezivo lojalna. Jedna od najpoštenijih osoba koju imam čast da poznajem. Marljiv radnik, dobro organizovana u vremenu i sa novcem.

Ukratko, volim device. :D
 
Zana:
Nisi li ipak malo preterala?
Mene emocije znaju da RAZARAJU. I sve u zivotu uspem da iskontrolisem sem emocija. Tako da ne mozes da tvrdis da device ne znaju sta su emocije.
I uopste me ne zanima KES. I ni malo nisam opterecena parama. Naravno da mi trebaju pare (kao i svima), ali to nije jedino sto me zanima. Pogotovo nikada nebi bila sa nekim zbog njegovog KESA!
Da budem iskrena, meni je vodolija podznak, i jako je preovladala. Pa mozda zbog toga sam ovakva kakva sam.....
A mesec mi je u ribama :D
Pa te emocije pre poticu od meseca u ribama nego od podznaka.
 
Neptunijanka:
MARS U XII opozicija SATURN = Morska neman :p Joj kako imam pametnu glavicu! :roll:
Pa ebiga, borba za opstanak, veća riba jede manju. Ne znam kako drugi kontaju, ali meni se to i sviđa što nisam riba po kalupu, čak se nešto i ne slažem sa drugim ribama, a otud mi onda i bolje leže ove device, bolje varim njihov realan pogled na život...
 
Fantom78:
Device su licno po meni najgori znak (princip).
Izgledaju mi kao neuspela mutacija jarca i blizanaca (pokupljene lose osobine od oba).
Obicno BLATO. (mutabilna zemlja)
Tri planete:
1. Jupiter koji donosi srecu, prosperitet, dobronamernost i uspeh.
2. Venera koja donosi uzivanje, lepotu i saradnju.
3. Neptun koji donosi romanticnost, mastovitost, umetnicke talente, i transcedentalnost.

Ove tri planete nista ne vrede kada se nadju u devici (izgoni i padovi) tj. totalno su sj'bane. Ne daju nista a ako daju to bude uglavnom lose (nedostojanstveno). A poznato je da su jupiter (najveci) i venera (najlepsi) benefik (zastitnik, nosioc srece).
Znaci kakav je to covek koji nema nicega ili ima malo od gore navedenih kvaliteta???
Zao mi je ali zakljucak je zalostan (kakvi su i vecina ljudi sa dominantnim znakom device u svom horoskopu).
Nemojte se vredjati, samo pratim logiku astrologije... :wink:



hahaahaha, ovo je bas smesno, nikad nisam cula ovo tumacenje, ali definitivno znam da nije istinito. Device su realne, ali i mastovite, mada realan zivot uvek preovlada. kad kazes da nisu umetnicki talentirani lupas uveliko, zato sto su device zaljubljene u lepe stvari i s time vole pravu umetnost, a pod tome podrazmumevam prava remek dela (a ne ove moderne gluposti kao vece solja kao umetnicko delo). Ne vole KES, vole udoban zivot da se ne sekiraju i smucaju po ulicama, ali nije im kes najvaznija stvar u zivotu. A, to sto kazes da su neuspesne opet nije potrvdjeno u stvarnom zivotu. Device su i tekako uspesne u stvarima koje cine. A, mislis da su losija verzija blizanaca, zato sto blizanci se totalno odaju uzivanju i ne mare za nikog, zato sto device uzivaju ali i paze da ne povrede svoje drage osobe. tako da mislim da si se malo zeznula u analizi......prei :lol: spitaj se
 
Nisam sve iscitala, ali reci cu svoje misljenje o devicama...
Osetljive, jako pedantne, uredne, stedljive, snalazljive, sposobne...
Jednom je Milja Vujanovic rekla da je kombinacija zena devica, muskarac Jarac, najidealnija.
Muskarac devica- iskren, romantican, pazljiv i emotivan.
Toliko... Pozdrav!
 
Nanny:
Nisam sve iscitala, ali reci cu svoje misljenje o devicama...
Osetljive, jako pedantne, uredne, stedljive, snalazljive, sposobne...
Jednom je Milja Vujanovic rekla da je kombinacija zena devica, muskarac Jarac, najidealnija.
Muskarac devica- iskren, romantican, pazljiv i emotivan.
Toliko... Pozdrav!


Nebi se slozila sa Miljom Vujanovic... Ja imam jako losa iskustva sa jarcem. Daleko je to od idealnog.
 
Nanny:
Nisam sve iscitala, ali reci cu svoje misljenje o devicama...
Osetljive, jako pedantne, uredne, stedljive, snalazljive, sposobne...
Jednom je Milja Vujanovic rekla da je kombinacija zena devica, muskarac Jarac, najidealnija.
Muskarac devica- iskren, romantican, pazljiv i emotivan.
Toliko... Pozdrav!


Nisam sreo ni jednu mushku devicu koja je bila iskrena..Sve su volele da manipulishu
da se nadmeno ponashaju i u superlativu o sebi a kad dodje do realizacije imaju
more razloga...
 

Back
Top