KO SU DEVICE?

Gryphon:
A ja se izvinjavam vase visochanstvo, gde vam je Cezar nesto ga nema.
Sram vas bilo, cim ste ga ugledali vi sa njim u krevet. ccccccc
Ja se izvinjavam postavljacu teme na skretanju.
Mogu samo da kazem da su device (zene) divni ljudi i odlicno se
slazem sa njima.
....pa ko bi odoleo Cezaru?????????????????
Nego, ja rekoh sve lose za device [ muske ] i svi su isti - vecina [ iskustvo ]
p.s.Cezar je bio devica HA,HA,HA!
 
Psihologue:
@ GS
Uzmi moj primer...Imam osobine raka 15 posto ali se izdvajam zbog drugih stvari...Ne znam ni sam
gde pripadam...
a kojih to 55 si ti izanalizirao???????
odakle ti toliko devica?
Mogu da dodam jednu stvar za njih jos...
Da obave najmanju sitnicu [ tipa da vam provere koliko kosta neki telefon ], treba im u proseku 5 meseci, AKO SE UOPSTE I SETE!
Katastrofalno pasivni ljudi! Neodlucni jos vise!!!!!!!!!!!!
 
cleopathra:
a kojih to 55 si ti izanalizirao???????
odakle ti toliko devica?
Mogu da dodam jednu stvar za njih jos...
Da obave najmanju sitnicu [ tipa da vam provere koliko kosta neki telefon ], treba im u proseku 5 meseci, AKO SE UOPSTE I SETE!
Katastrofalno pasivni ljudi! Neodlucni jos vise!!!!!!!!!!!!
Cekaj malo ti pricas samo o muskim primercima. Vidim ja da se tu nesto ne slaze.
Ali ako su Crnogorci onda mi je sve jasno.
 
cleopathra:
a kojih to 55 si ti izanalizirao???????
odakle ti toliko devica?
Mogu da dodam jednu stvar za njih jos...
Da obave najmanju sitnicu [ tipa da vam provere koliko kosta neki telefon ], treba im u proseku 5 meseci, AKO SE UOPSTE I SETE!
Katastrofalno pasivni ljudi! Neodlucni jos vise!!!!!!!!!!!!


Nemam shto dodati...
 
Device su licno po meni najgori znak (princip).
Izgledaju mi kao neuspela mutacija jarca i blizanaca (pokupljene lose osobine od oba).
Obicno BLATO. (mutabilna zemlja)
Tri planete:
1. Jupiter koji donosi srecu, prosperitet, dobronamernost i uspeh.
2. Venera koja donosi uzivanje, lepotu i saradnju.
3. Neptun koji donosi romanticnost, mastovitost, umetnicke talente, i transcedentalnost.

Ove tri planete nista ne vrede kada se nadju u devici (izgoni i padovi) tj. totalno su sj'bane. Ne daju nista a ako daju to bude uglavnom lose (nedostojanstveno). A poznato je da su jupiter (najveci) i venera (najlepsi) benefik (zastitnik, nosioc srece).
Znaci kakav je to covek koji nema nicega ili ima malo od gore navedenih kvaliteta???
Zao mi je ali zakljucak je zalostan (kakvi su i vecina ljudi sa dominantnim znakom device u svom horoskopu).
Nemojte se vredjati, samo pratim logiku astrologije... :wink:
 
Fantom78:
Device su licno po meni najgori znak (princip).
Ove tri planete nista ne vrede kada se nadju u devici (izgoni i padovi) tj. totalno su sj'bane. Ne daju nista a ako daju to bude uglavnom lose (nedostojanstveno). A poznato je da su jupiter (najveci) i venera (najlepsi) benefik (zastitnik, nosioc srece).
Znaci kakav je to covek koji nema nicega ili ima malo od gore navedenih kvaliteta???
Zao mi je ali zakljucak je zalostan (kakvi su i vecina ljudi sa dominantnim znakom device u svom horoskopu).
Nemojte se vredjati, samo pratim logiku astrologije... :wink:
Ja sam devica i ne vredjam se ali samo zato sto sam svesna da sunce nije jedino sto odredjuje nekog !!!
 
ajd Psilologue ne igraj se... ;)

Tebi je Merkur jako dominantan, pa me ne cudi tvoja znatizelja.
Konkretno ako pitas za sebe, jako velik uticaj device i blizanaca je prisutno kod tebe.
Sto znaci, rec,pismo,arhiva...
Devica akumulira znanje i preradjuje ga.Pravi izvesnu statistiku.Rekoh u predhodnom postu Biblioteka.
Tvoj znak raka, je ljubav prema istoriji i svemu proslom, ljubav prema tradiciji.
Najveci kolekcionari su rodjeni pod ovim sazvezdjima.
Kod tebe mozemo ocekivati kolekcija pisma, raznih statistickih podataka o rodoslovima i td.
Posto su ti lepo Mesec i Uran sa Plutonom zdruzeni u 12, kolektivno nesvesno je sadrzano u tebi.
Putem snova i imaginacije ces otkrivati sebe.
Cesto nesvesna otkrica koja neces znati da desifrujes.
Najvishe delas u potaji,
Cuvaj se gojaznosti, jer Mesec u 12, lezi u neptunovskom polju, te jako vezujes vodu za sebe.
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
ajd Psilologue ne igraj se... ;)

Tebi je Merkur jako dominantan, pa me ne cudi tvoja znatizelja.
Konkretno ako pitas za sebe, jako velik uticaj device i blizanaca je prisutno kod tebe.
Sto znaci, rec,pismo,arhiva...
Devica akumulira znanje i preradjuje ga.Pravi izvesnu statistiku.Rekoh u predhodnom postu Biblioteka.
Tvoj znak raka, je ljubav prema istoriji i svemu proslom, ljubav prema tradiciji.
Najveci kolekcionari su rodjeni pod ovim sazvezdjima.
Kod tebe mozemo ocekivati kolekcija pisma, raznih statistickih podataka o rodoslovima i td.
Posto su ti lepo Mesec i Uran sa Plutonom zdruzeni u 12, kolektivno nesvesno je sadrzano u tebi.
Putem snova i imaginacije ces otkrivati sebe.
Cesto nesvesna otkrica koja neces znati da desifrujes.
Najvishe delas u potaji,
Cuvaj se gojaznosti, jer Mesec u 12, lezi u neptunovskom polju, te jako vezujes vodu za sebe.

Sve ti je jasno ko sam...Slika ti moja nije potrebna....Imam problem sve shto procitam
upamtim...Ustvari sve pamtim ko slon...
 

Back
Top