KO SU DEVICE?

Šeldon :mrgreen: :zcepanje:

posebno od 0:33


Ja sam Devica, i sve mora da ide po savršenom planu. Mom planu. Ako se neka sitnica (život) slučajno desi da nije po planu, to je haos, sve je propalo i iznerviram se. A plan je previše idealan, i prosto je nemoguće da se živi tako idealno, bez da život ometa plan. :)

:zcepanje:

A inače volim sve spontano u ljubavi i generalno... Moj plan se odnosi na neke gluposti, na moju svakodnevnicu, znači u koliko sati sam planirala da se tuširam, kad da jedem i to... Ako me neko slučajno nazove i recimo raspriča se sat vremena... Moj plan dnevni je propao, i ja se demorališem, i ne umem da nastavim dan, jer mi se plan pokvario. :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svimaa :D

Ja sam Devica (Avgust) podznak Rak, mesec u Ribama. Merkur Lav, Venera Lav, Mars Devica itd...

Sta znam, sve ove mane koje se navode za device nemam, a vrline bogami imam.
Smatram da sam jedno jako slozeno i kompleksno bice.
Pre svega jako dobar i pravican covek. Sagledam situacije iz svakog ugla i jako mi je izrazena empatija. Prilagodjavam se okruzenju pa ako zabadas drugima nozeve u ledja nemoj misliti da se to nece dogoditi i tebi.
Volim avanture, sad i odma akcije, ljubav, strast, zlato dijamante, umetnost, mastu, istrazivanja i dubokoumne konverzacije sa kompetentnim sagovornicima. Idealizujem partnera i bukvalno imam bedem od svega sto nije za mene idealno.
Do sada nisam pronasao idealan znak (ni partnera, neke za koje sam mislio nisu mene prihvatili). Jako dobro procenjujem ljude. Privlaci me energija ovna i mozak blizanca. Sve najbolje svima od jedno lood-e Device :)))
 
Pozdrav svimaa :D

Ja sam Devica (Avgust) podznak Rak, mesec u Ribama. Merkur Lav, Venera Lav, Mars Devica itd...

Sta znam, sve ove mane koje se navode za device nemam, a vrline bogami imam.
Smatram da sam jedno jako slozeno i kompleksno bice.
Pre svega jako dobar i pravican covek. Sagledam situacije iz svakog ugla i jako mi je izrazena empatija. Prilagodjavam se okruzenju pa ako zabadas drugima nozeve u ledja nemoj misliti da se to nece dogoditi i tebi.
Volim avanture, sad i odma akcije, ljubav, strast, zlato dijamante, umetnost, mastu, istrazivanja i dubokoumne konverzacije sa kompetentnim sagovornicima. Idealizujem partnera i bukvalno imam bedem od svega sto nije za mene idealno.
Do sada nisam pronasao idealan znak (ni partnera, neke za koje sam mislio nisu mene prihvatili). Jako dobro procenjujem ljude. Privlaci me energija ovna i mozak blizanca. Sve najbolje svima od jedno lood-e Device :)))

Poz od ovna/blizanca!

Nmam ništa više da komentarišem samo se bezveze trpam u ovu temu :mrgreen:
 
Jao sad me podseti...

Moja omiljena Devica... (Neka je grešan, ali znali smo oduvek da nije savršen jbg.)


louis.jpg
 
Витни Камингс - Сунце у Девици, Меркур у Ваги, Месец у Рибама, Марс у Шкорпији, Венера у Лаву


:huh: Isto kao kod mene. Isti datum rođenja. Dosta liči, imamo čak i istu frizuru (najčešće mada menjam stalno).

Nisam je gledala, sad ću da vidim.

Meni deluje da je Asc Lav ili Škorpija... Mada ne znam.


A ne, sad sam gledala, samo mi je na ovoj fotki zaličilo, zbog frizure, očiju i tena...

Neee... Imamo drugačiji oblik lica...

Ona nema onaj devičanstveni ispijeni izgled, i nekako ne deluje tako umirene svetlosti kao Devica Asc...

Prema faci mi vuče na Škorpiju najviše, ili Lava ili Vagu, ali prema ponašanju malo i na Strelca.

Ne znam... Samo mislim da dupla Devica nije.

Interesantno, i ona obožava Eminema.

Što se tiče one izjave o ljubavi, da i ja sam takva. Slažem se.

Ali to govori iz nas Mars u Škorpiji kvadrat Venera u Lavu.
 
Poslednja izmena:
Kad se već demistifikujemo... Kad kažem "liči"... Evo na šta sam mislila. :mrgreen:

https://s8.postimg.org/ettxzp9kl/image.png

Bas licite! Imate i istu kartu, mora da je trip videti svog dvojnika. :D
Sto se tice njenog Asc-a, mislim da nije Lav, jer bi imala Ve u prvoj to mi se slabije uklapa. Mozda je cak i dupla Devica, ili Vaga Asc sa onda Saturnom i Plutonom u prvoj. Skorpija Asc bi se isto uklopio.
 
Poslednja izmena:
AHhaha... Trudiću se...

Hvala, hvala na komplimentima... :rumenko:

Jeste trip, pogotovo što ima i istu frizuru na snimku... (Zato sam i podelila trip sa vama... Hhaha...)

Samo joj je Mesec par stepeni više (jer ne znaju tačan sat), meni je na 19.

Vidim da je blesava isto, samo što sam ja disktretnija... :mrgreen: Eto dokaza da raspored planeta nije voda. :mrgreen:

Bq7nLVCCUAAEXW8.jpg
 
Moje iskustvo je takvo da postoje dva tipa. Jedni su opsednuti necim sto ih interesuje i ceo svoj zivot fokusiraju na to, samim tim nemaju vreme da se bave vama ili da budu "losi", drugi su malo vise namazani ali i dalje svakako perfekcionisti.
 
Захваљујући јакој Девици и јакој Шкорпији знаш своја очекивања; и Девица и Шкорпија су методичне, доследне извршењу зацртаних планова и размишљају три корака унапред, чак и да се деси да на моменте преовладају хаотичне Рибе (Месец) и безбрижни и немарни Лав (Венера), врло брзо ће преузети контролу Девица и Шкорпија.

Jeste, imam ja taj analitički deo, ali džabe, kad nemam realizaciju, nemam završnicu (imam naglašene padajuće kuće, Vagu, Ribe). To i frustrira moje Sunce u Devici, koje želi vidljive rezultate. U konfliktu sam sa samom sobom. Tj. do sada je tako bilo, e, sad kao da sam malo rešila da poradim na tom delu sebe. Jer vidim da mi je ego nezadovoljan (proradila mi je druga strana klackalice, tj. Sunce). Ranije sam bila čist emotivac, i bauljala kroz život. Sad više ne. Možda zato tako zvučim sada...

Devica ima plan ali dok ne naleti muva. Onda mora prvo muvu da ubije. :rtfm:


Tako se otprilike ja ponašam svakodnevno. Glupostima kojima se bavim pokidam sve živce onome koji je sa mnom. :)
 
:mrgreen:

Nisam gledala to, mojoj Veneri u Lavu se sviđaju boje.

Evo kaže u komentarima da glumac (Aleksandar Skarsgard) i jeste Devica.

Haha, viidi ga, dupla Devica sa Mesecom u Lavu i Venerom i Merkurom u prvoj u Devici... Kakva ovnovksa Devica, sve se vrti oko Asc. I Mesec u Lavu... Jao koliko ovaj voli pažnju i sebe... :ljub:
Nagli, nestrpljivi, kreativni, brižni, intelektualni egoista. Sa Marsom u Vagi. :per::mrgreen:

:zurka:

skarsgard.jpg
 

Back
Top