tetu...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
nope...nije dal bi kresali tetq vetj tetovazhe...dakle koliko nechija tetovazha govori ?...shta nam poruchuje neko ko na pola ruke ima recimo tribal?...kakvo mishljenje imate o tetoviranju?...tetovazha je odavno izashla iz mornarskih krchmi i zatvorskih tjelija i postala prihvatjena chak i popularizovana...shta vi mislite o ovom hhhm iskonskom hmmm fenomenu...
 
Tetovaza treba
1) da u jednoj slici kaze puno toga o osobi (tj. kako ta osoba vidi sebe). Znachi, nije samo puki ukras.
2) stoji do kraja zivota.
Imajuci u vidu te dve stvari, ja sigurno nikad necu nacrtati neshto na sebi. I da mi pada na pamet shta bih istetovirao, ne bih voleo da zivim sa tim do kraja. Ljudi bi trebalo da se menjaju kroz zivot a tetovaza se nekako ne uklapa u tu koncepciju.
 
hm!
ja ipak ne dajem bas toliko znacenje tetovazi.jednom sam napisala da je meni to ukras,na sta ste skocili.zato bolje nista da ne kazem.ali ok sigurno necu kao buduci direktor da regrutujem ribu koja ima istetovirane obraze.a da moj muz ima istetovirano na ruci "vinona zauvek" paaa morao bi da skine
 
"Ruza na grudima,laz i mimikrija"- ja se uklapam u standarde,imam tetku iz vojske,nista narocito,vec sam i zaboravio da je nekad nije bilo tu - onako prava kamiondzijska,ja sam `teo nesto ko totem a lik mi je ladno odradio sokola sa hauba transsama(to sam provalio kasnije) al ebi ga ,sad je to deo mene.
P.S. vrabac je u pravu sto se znacenja tice.
 
pa nem pojma pifeu...pazi neke stvari neke crte mislim da chovek zadrzhi celoga zhivota...o tetu kao ukrasu netju da govorim...to je prilichna glupos...mega
 
a tek koja je glupost porucivati svetu da slusas metaliku preko teta :roll:
antune mnogo si bre zatucan,ovo nije zlonamerno nego bas onako razmisljam
 
al me davno bilo nije.Kolko ste svega ispisali ali here J am again :P
tatoo-vrlo zanimljiv nachin komunikacije.Pa,naravno da sam za kad mi je 50% ledja ishavano raznim motivima.Naravno da nema nikakvim konkretnih slova,ni tribala,chak nema ni definisanih oblika-svuda apstrakcija...
 
wow...chudo nevidjeno (:

newtat617dz.jpg


hahha de si amfibijo jbte...daj tvoju daj tvoju...da poshizimo svi (:
 
videla sam tu foru, sa svetlecim tatu...ovih dana sam pretrazila preko 100 sajtova o tetovazi, jer planiram da to uradim ovih dana [ a zelja mi je vec 10 god. pa kako zelja nije popustila - ja sam! ]
Ja bih recimo istetovirala zmaja, ALI, svaki zmaj ima svoje znacenje, a to nigde ne mogu da nadjem. Ima recimo za snagu, novac, moc, zdravlje pa sve do onih o kojima se ne prica nocu...Gde to da nadjem?
p.s. ja nemam nista protiv [ a i vidi se ], cak volim muskarca koji ima tatu, naravno da to lici na nesto i da nije previse :D
 
Volim tattoo. Prvo gledam koju poruku zhelim njime da prenesem pa tek onda biram motiv. Najveca je muka naci nekoga ko ce tvoju zamisao da pretochi u crtezh.
 

Back
Top