Kako narezati 11giga muzike na obican DVD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Red_Zmaja:
Ne se*ri da moze tako. Ako me sta nervira to je kad vec vidim odgovor koji se provukao par puta gore. Da li je to skupljanje postova ili nesto 10-to. Ako je nekom bitno da ima mnogo postova odrecicu se ja ovih 1000 mukom zaradjenih ali samo da se ne pise bzvz.
Neznam kome je ovo upuceno, ali pretpostavljam da sam ja u pitanju, vidi kao prvo nikada nisam isao na taj fazon skupljanja postova niti mi je to bitno. Svi ti tvoji postovi nisu ni trunke vrjedniji od mojih, a to dobro znaju svi oni kojima sam bezbroj puta pomogao prilikom rjesavanja svih tipova racunarskih problema (software, programiranje itd itd), dakle nemoj da pricas gluposti i da se pravis mnogo pametan.
Mozda si navikao da solis pamet nekima sa ovog foruma, al' vjeruj mi sto se tice racunara mogu da idem u veoma duboku raspravu, tako da nemam nikakvu potrebu da na nekim glupim postovima povecavam njihov broj .
Nevidjoh nigdje da si spomenuo ti ovu soluciju, a postavio si post medju prvima na ovoj temi i odmah poceo da solis pamet momku i pricas kako je to neizvodljivo, e pa vidis da je izvodljivo, itekako, posljedice postoje, ali ipak se moze odraditi.
Jos nesto, uporedimo moj prethodni i ovaj tvoj post, pa odlucimo koji je blizi temi i ko vise lici "na skupljaca postova".
Pozdrav i pametuj vunama kojima si i navikao da pametujes ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top