TASOS - u reči i slici

Pozdrav svima na forumu,
Javljam se sa svezim informacijama vezanim za Katerini bungalov, na Pachis plazi, za koji sam se raspitivala na forumu a naisla od pojedinih clanova na totalne dezinformacije. ( budj u kupatilu, ne radi ringla,fekalije na sve strane itd.)
Naime smestaj je u najmanju ruku fenomenalan. Ne da nema vlage, vec se pri ulasku u bungalov osecala svezina, provetrenost, dezinfikovano je bukvalno sve. Posteljina sneg bela, kuhinja bez ijedne flekice, ringle rade i brze od ocekivanog, cela kuhinja je opremljena svim mogucim aparatima, kupatilo glanc cisto, prilikom ciscenja se koriste specijalna sredstva za dezinfekciju, i na kraju osvezava mirisom lavande, svuda u bungalovu su bele plocice sto opet govori o cistoci, tj o tome da ih treba odrzavati cistim i belim, sto vlasnica i radi. Peskiri i posteljina su menjani na dva dana, tokom boravka su nam dva puta brisali stakla i prozore, menjali zavese ( ko bi rekao?!! ). Uvek je bilo tople vode, i pritisak nikada nije bio slab.
Dakle, cistoca je na zavidnom nivou, u sta sam se sama uverila.
Vlasnici su divni ljudi, Katerina i Apostolos ( i nema nikakve histericne cerke koju su neki clanovi pominjali, cak i nemaju cerku nego sina). Njihova kuca je preko puta dvorista u kome je smestaj. Svakog jutra se cisti plaza, skupljaju borove iglice koje padnu u toku noci i prethodnog dana, cisti se citavo dvoriste, a i terasa samog bungalova, tada se i zaliva trava koja je po citavom dvoristu.
Automobili su parkirani u dvoriste vlasnika, pa necete imati brigu da ce se nesto desiti.
Plaza je kao stvorena za ljude sa decom, ogromna hladovina, pesak u vodi, tek negde ima neki sitan kamencic. Za 12 dana koliko smo bili tamo nije se desilo da je prljava voda. Mada i da se to desilo, na to ne moze covek da utice. Na plazi ima par restorana u kojima je odlicna hrana, cene sasvim ok. ( dagnje 7-9€, giros oko 3€, paste oko 5-7€, riba u proseku oko 45€/kg).
U smestaju su lezaljke obezbedjene za goste, mada ako ste u bungalovu, lezaljke vam nece biti potrebne.
Lokacija bungalova je fantasticna, sto zbog blizine mora, sto zbog izdvojenosti, ako zelite mirne veceri i jutra uz zvuke talasa.
Smestaj smo platili 145€ po danu,( kraj jula, pocetak avgusta) i vredi svaki placeni euro.
Isti bungalov smo rezervisali i za sledecu godinu, za isti period.
Takodje, neciju tvrdnju da je smestaj " prljav, ima vlage, fekalije na sve strane" demantujem u potpunosti svojim izlaganjem, i cinjenicom da vecina ljudi koje smo upoznali letuju tu vec par godina unazad zaredom.
Dakle, sa nase ovaj smestaj ima najbolje preporuke.

Znaci , niko pre tebe nije bio u te bungalove , a ako ti nije jasno zasto , proveri boldovano u tvom tekstu .
Nije rec o nikakvim dezinformacijama vec o tipicnim forumskim sprdnjama koje non stop plasiraju crnicrnja i g.rajkovic .
Nek si se ti lepo provela , a za forum se ne sekiraj , ionako 99% njima ne dopire ikakva preporuka , pogotovu ako je tacno da ste platili 145 eura na dan apartman na Tasosu .
 
Ne sekiram se ja za forum, ne brini.
Ali znam da cu svojim postom ipak nekom pomoci pri odabiru.
Degutantno je uopste dovoditi u pitanje cenu, tj. da li je tacno koliko smo platili (mada imas na forumu okvirne cene tog smestaja od pre dve-tri godine pa ces videti da li lazem).
Ali posto kazes da nekima ovaj forum sluzi za sprdnju, onda sam na pogresnoj adresi.
Pozdrav Arueni
 
Ne sekiram se ja za forum, ne brini.
Ali znam da cu svojim postom ipak nekom pomoci pri odabiru.
Degutantno je uopste dovoditi u pitanje cenu, tj. da li je tacno koliko smo platili (mada imas na forumu okvirne cene tog smestaja od pre dve-tri godine pa ces videti da li lazem).
Ali posto kazes da nekima ovaj forum sluzi za sprdnju, onda sam na pogresnoj adresi.
Pozdrav Arueni

Ma neces nikome pomoci , pocev od moderacije ovde pa do zadnjeg dusegriznika sindikalca za Grcku koji uplacuje u oktobru za sledecu godinu , niko ti ovde ne daje vise od 45 evra na dan za goli apartman na Tasosu , a ne pa celih 145 .
 
Malo da osvežim temu :D

zOp55Yn.jpg


87rPBZM.jpg


iMlnAvs.jpg


ug7yUt7.jpg


qz4f2Ki.jpg
 
Ne mora Tasos, gledao sam Sitoniju ali je preskupo, na Kasandri sam bio, Olimpijska regija mi se ne svidja.

:worth: Uvek sam se pitao, zashto ljudi ne vide dalje, od Solunske regije?!

Pobogu.... Grchka lezi na 3 mora. Egejsko je NAJGORE!!!!

Za iste ili slichne pare, ima Jonsko i Sredozemno. Pogledajte: Zakynthos.... na primer.... Krf, Pargu, Sivotu, Kefaloniju....
Ako je u pitanju par sati voznje, duze.... zashto uopshte ici, na more u Grchku ili ma gde, drugo.... kad imamo bazene, Adu Ciganliju, reke, jezera.... :lol:
 
Ja nisam ništa drugo ni tražila. Posle rezervacije i uplate depozita malo sam istraživala Jonsku obalu i opasno sam se zagrejala. Jedan korisnik sa foruma mi je puno pisao o toj strani Grčke, puno korisnih informacija.
Tasos sam obišla uzduž i popreko, još nešto malo je ostalo. Grčka je velika i bila bi šteta zakopati se na jednom mestu samo zato što mi je lepo.
 

Back
Top