Jupiter

U kom znaku Vam se nalazi Jupiter?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Škorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Škorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Slazem se da je dobra pozicija i moj bivsi je imao Jupiter u 8, on je vojno lice, vise puta ranjen , cak se nekad i doktori cudili kako je ostao ziv. Mislim da daje i dug zivot ,prirodna smirt. nasledvo, sigurno i bogat sexulani zivot, puno zena :):):)

ustvari meni je u 8 doneo nasledvo, al ne racunam to ko nesto dobro, pa zaboravila., ipak je nesto doneo :)
 
Poslednja izmena:
ne daje dug život, možda ga čuva od opasnosti... ako je u smrtnoj može da je izbegne.
ali ne treba računati da će ga sačuvati svaki put. tranziti jupitera, obično u harmoničnim aspektima sa natalnim, ili konjukciji, mogu da budu fatalni. on daje mnogo, ali kad uzima, uzima sve.
 
ne, već da se jako loše stvari dešavaju pri dobrim aspektima, tačnije konjukciji tranzitnog i natalnog jupitera.
i ne daje ju u 8 polju dug život.
nikako... samo, ne možeš da očekuješ da će te svaki put zaobići.
 
Trazi sefu vecu platu ili bolje radno mesto.Ubaci i Merkura kad je povoljan ..i postoji mogucnost.Gledaj samo da neko drugi ne bude ostecen jer ne sme se koristiti za licnu korist.
 
images

A new wave of Jupiter energy brings a positive
 
Jupiter u orbisu do tri stepena od Sunca.
"Spaljen" je izraz za konjukciju Sunca sa planetama gde gube na dejstvu. Sad, zavisi koliki je razmak, u kom polju, jesu li iznad ili ispod horizonta itd. Generalno, konjukcija ova dva tela je dobra ali i ne mora bit.

Tebi je ova konjukcija ugrozena Marsom ili Mesecom, predpostavljam da je u pitanju opozicija sa jednim od ova dva tela. Radnja se desava ispod horizonta, vezano za trece ili cetvrto polje.
 
jesu mars i jupiter nezgodno, u kvadratu su. a sunce i jupiter u osmoj kuci gore iznad horizonta, nesto su bas tesni, mislim da je 48jupiter i 49. stepeni Sunce
ali................onda je i merkur izbledeo, on je 52 stepen (ako uopste dobro gledam te stepene...)
 
Da, vidi se da skripi... kvadrat je slican opoziciji. Svaki znak se deli na trideset stepeni, ima ih dvanaest sto izadje 360

Razmak Sunca i Jupitera je jedan stepen i manje, bolje bi bilo da su vise udaljeni
 
Ја сам чуо (и посматрао код других) да су код опозиције натуси свесни проблема, и да иста обично води разилажењу ентитета који су представљени планетама. Код квадрата су пак ентитети толико *ебани а да немају појима шта им се дешава. Одокативно ми изгледа да су квадрати дуготрајнији али троше више енергије.
 
Е, да, о`тог сунца је јупи спаљен, што се тумачи као ослабљивање његовог утицаја у било чему. Засењен је Сунцем.

Али то онда код тебе значи опозицију So-Sa. Sa је јак у седишту и има опозицију са So које је у знаку који се са Sa не подноси. Дефинитивно би требало да можеш да повучеш паралелу између те симболике и нечег што ти је познато.

Не мислим да треба да разматраш квадрат So - Ma. Нису у знацима који чине квадрат.
 
Venerin breg razvijeniji od prosecnog. Marsov breg koji govori o jakom strastima, razvijen. Znacenje sledi: bez obzira na seksualni potencijal koji je iznad proseka (misli se na snagu tela) jaku mastu koja takodje igra vaznu ulogu u seksu, srce i krvotok su dobri te daju predispoziciju za dobro vodjenje ljubavi, ne mora da znaci da je ona srecna sa vama. Jednostavno, ne interesujete je. Ne pali se na vas... Mozete zvezde da joj skinete, ne vredi vam. Nema kod nje zara za vas. A ona, mora da trazi neog drugog. Mora da zadovolji telo i dusu. Jer, reci - covek je proklet, i ovde se potvrdjuju. Ne radi ona to zbog toga sto on nije dobar, vec - sto je tudje sladje. Tesko je samo prvi put prevariti muza. Posle zena spozna. Nikad ljubavnik ne moze da bude dobar kao muz, ali nikad ne moze biti lepo sa muzem kao sa ljubavnikom. I posle prvog puta dolazi drugi, treci, pa posle prvog ljubavnika dolazi drugi, treci.... i tu nema granice. Ili dok zeni ne nestane snage, ili dok se nesto radikalno ne slomi u njenoj dusi.

Postoje rizici kojih covek mora da bude svestan. Nije uzalud Mojsije propagirao vernost. Briga njega za nevernost! I on je bio covek od krvi i mesa. I u njemu je kljucala zelja za tudjim zenama, ali mogucnost sirenja zaraze je bila tako velika, a nemogucnost efikasnog lecenja tako evidentna, da je morao prevaru da svrsta u deset smrtnih greha.... Jer, ne mozes da sumnjas u sve - pocev od vernosti do toga da li si ti otac detetu. Inace, cemu brak, cemu zajednicki zivot ako nema poverenja? Ili je to mozda komunizam ucinio od nas - ubio je glavnu stvaru nama - poverenje, a razvio najgoru - sumnju - sumnju u sve, da nikad nikom i nista ne verujemo, da se jedni od drugih otudjujemo, da smo sve manje ljudi, a sve vise roboti u sluzbi komunista.
 
i-want-to-kill-those-people.jpg


Od Boga je dar biti drugaciji,biti svoj i poseban!
Ako si prijatelj ti ces razumeti i takvog me prihvati!
Iste nas stvari bole.Jer smejem se i placem kao ti.
Ne okreci glavu, upoznaj me, kad bude tesko pomozi mi!


Lako je,lako je, otici zar ne?!
Lako je,lako je, kad rusi se svet i cini se da nema nize!
Hrabro je ostati i boriti se, kada smo zajedno mi mozemo sve.
Samo pogledaj me i pridji blize!

Ljubavi imam ja za ceo svet i snagu da oprostim.
Svakom ko me povredi il' lose pomisli ruku cu pruziti!
Ne sudi o meni zbog mog izgleda,moje koze i imena.
Ne okreci glavu, upoznaj me, mozda sam tvoja sudbina!


Lako je,lako je, otici zar ne?!
Lako je,lako je, kad rusi se svet i cini se da nema nize!
Hrabro je ostati i boriti se, kada smo zajedno mi mozemo sve.
Samo pogledaj me i pridji blize!



4_god-sacrifice-sheep-skins.jpg
 
Otac i gospodar bogova. On salje grmljavinu i munju, zastitnik je pravde, bogatstva, istine, vojsku zaustavlja u begu i dosudjuje joj pobedu.

Zanimljivo je da je na prostoru danasnjeg Kalemegdana bio vojnicki logor koji se prostirao na 20 hektara. Ispod temelja zgrade Narodne banke nekada je bio hram boga Jupitera.

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/...ARED-009135-10-56MM-16MM-SUNGLASSES-BLACK.jpg

Remer (1664-1710) i Hajgens su napravi jedan od prvih pokusaja merenja brzine svetlosti pomocu astronomskih podataka razdoblja revolucije Jupiterovog meseca Io. Povremeno bi nestajao iz vida odlazeci u pomracinu jer je putovao iza Jupitera. Poljavljivao se na drugoj strani svakih 42.5 sata.

Posmatrana pomracina je zavisila od doba godine, kasnila je 22 minuta. Verovatno da je razlika uzrokovana ekstra udaljenoscu, svetlo mora putovati kada su Jupiter i Zemlja na suprotnim stranama Sunca. Remer je izmerio brzinu svetlosti koja je bila 2,3 × 10 8 m / s. I iako je bio vrlo blizu trenutno prihvacene vrednosti od 3,0 × 10 8 m / s, ova brojka je odbijena od strane naucne zajednice.
 

Back
Top