Vladar Riba -Neptun i Jupiter

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
199
Dakle zanima me sledeca stvar....obe ove planete vladaju Ribama ,ali koja ima snazniji uticaj....?
...a ako se u natalu nadje Jupiter u sedistu u Ribama u petoj kuci a Neptun u Strelcu ....ove dve planete grade kvadrat...e sad to me plasi jer je 6ta kuca zdravlje) u Ribama znaci njen vladar Jupiter posao u petu a drugi u Trecu......
Jupiter takodje gradi taj veliki trigon ili "lotos" sa Mesecom i Merkurom.....ali plasi me taj kvadrat sa neptunom jer se to odnosi na zdravlje. da li sam u pravu?
Moze li taj veliki trigon vladara Riba Jupitera pomoci sto god?
 
Zasto se plasis?
Da te nije mozda Neptun uplasio?
On jadan tamo negde na krajnjoj liniji solara...samo zebe.Hoce li stici kakav suncani zrak do njega i ogrejati ga.
Jupiter u ribama(sediste),a Neptun u strelcu(izmenjali su sedista) kao sto kazes u daje ljubav prema putovanjima, zanimanje za hemiju, zelju za odgovorima univerzalne prirode,ponekad i sklonost kocki.
Ova kombinacija ce ti pomoci da blefiras sa stranim jezicima u slucaju da se ne snalazis najbolje, mada mislim da to kod tebe nije problem.
Cuvaj se da ne postanes zrtva prevara(pogotovo neke religijske prirode), zatim odnosi sa blizom rodbinom malo konfuzni jer si emotivan u odnosu na njih.
Verovatno te ljubav ceka negde pored okeana, u nekoj zemlji koja je daleko od ove.
Cuvaj se u danima epidemija virusa i gripa jer ekspanzivni Jupiter, tezi sirenju istih.
Neptun u 3, jos moze dati zelju za laznim imenom, nadimkom, misli su malo konfuzne, brzo gubis zanimanje jer bi stalno dalje, dalje, dalje....
 
pa meni se cini da se ipak neptun uzima kao vladalac riba, ne znam, tako svuda pise...a 6. kuca osim sto je zdravlje je takodje i posao, tako da ne mora da znaci da se odnosi na zdravlje...a veliki trigon bi trebalo da bude jedan od najboljih znakova u natalnoj karti, pa sigurno pomaze (ako ne, onda pomoz' boze :lol: )
 
Heh..mislim da ne mogu postati zrtva prevara "religijske prirode " jer mi je Jupiter retrogradan pa samim tim .....mislim da te ne davim znas kakav je retro jupiter...
A sto se tice ljubavi...pogodila si..ponovo....on jeste "izdaleka" ....a i sto za jezike kazes.....ja govorim dva jezika ali sam improvizator nevidjen.....pogotovo kada komuniciram sa njim pa me mrzi da mislim a onda ja izmisljam neke svoje reci na engleskom jer znam da ce me on razumeti.....Mada generalno nemam problema...
zabrinuo me taj Neptun ,djavo da ga nosi......bice da sam hipohondar....:O(
 

Back
Top