pa ima...sigurno da ima...
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: pa ima...sigurno da ima...

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano pa ima...sigurno da ima...

ok masa ljudi ovde i bilo gde drugde igra wctft...e sad...wc je dao neshto vishe od same igre i multiplejera...a to su scenariji...dakle ovo je tema o istima...pored neverovatne expanzije dota-e na bnetu...shta ste josh igrali il igrate...
    meni su td omiljeni mod...da se tako izrazim...obozhavam ih...ok ako su dobro napravljeni ako nisu onda su djubre...nekoliko favorita bi bilo...mtg tower difense...skibi castle...minotaur itd
    volo sam nekad da igram arene...tides of blood nije losh...mada je dota objasnila neke stvari shto se tog moda tiche...

okle ste skidali il skidate mape?...evo mog linka http://www.wc3sear.ch/...imo sam ih josh al mi neshto komp...nebinto...oh kako je dosdno...
    Voistinu.

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Podrazumevano Re: pa ima...sigurno da ima...

@ Antune , izmeni malo post ..... kad se klikne na link pise NOT FOUND ubacio si i ono imo u link !!! Ljudi sajt je odlican samo ide ovaj umesto onog gore http://www.wc3sear.ch/ ....
    Sergeant

Poznat tommy gun (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

Podrazumevano Re: pa ima...sigurno da ima...

Citat Original postavio AntunTun
    ok masa ljudi ovde i bilo gde drugde igra wctft...e sad...wc je dao neshto vishe od same igre i multiplejera...a to su scenariji...dakle ovo je tema o istima...pored neverovatne expanzije dota-e na bnetu...shta ste josh igrali il igrate...
    meni su td omiljeni mod...da se tako izrazim...obozhavam ih...ok ako su dobro napravljeni ako nisu onda su djubre...nekoliko favorita bi bilo...mtg tower difense...skibi castle...minotaur itd
    volo sam nekad da igram arene...tides of blood nije losh...mada je dota objasnila neke stvari shto se tog moda tiche...

okle ste skidali il skidate mape?...evo mog linka http://www.wc3sear.ch/...imo sam ih josh al mi neshto komp...nebinto...oh kako je dosdno...
    ja skidam sa tog uvek mape,ali ne znam gde da stavim skinove kad skinem,jel znas ti?
    Pare, suze, smeh, alkohol i droga

Slične teme

1. polako ali sigurno
    Autor ca-mu47 u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.05.2007., 22:26
  2. Sigurno?
    Autor kokson u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.08.2005., 11:04
  3. sigurno znate
    Autor sigurno znate u forumu Softver