Glavici!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
chemu smeh?...u fazonu shta drugo retji...pa kao hahah...pa mislim pogledaj tvoje teme

uska i pricha o glavitjima...mislim tvoja je uska...vetju glupost nisam chuo...zar ti zaista mislish da neko to guta?...mislim guta sinnke verovatno...i psiho...al daaaj poshtedi nas aman
nevaljale devojchice u kojima nam prikazujesh kako si nevaljala...shto lepo ne bi ptala otjel neko da me yebe?
i glavitji...mislim zar ne vidish na shta ciljam?...chemu bre sve ovo?...shta je jbna poenta ovoga?...otvarash teme o chemu?...

ok sad ja i nisam dobar u ovome...random bi te razapeo ja sam blage naravi...al daj oladi
 
AntunTun:
chemu smeh?...u fazonu shta drugo retji...pa kao hahah...pa mislim pogledaj tvoje teme

uska i pricha o glavitjima...mislim tvoja je uska...vetju glupost nisam chuo...zar ti zaista mislish da neko to guta?...mislim guta sinnke verovatno...i psiho...al daaaj poshtedi nas aman
nevaljale devojchice u kojima nam prikazujesh kako si nevaljala...shto lepo ne bi ptala otjel neko da me yebe?
i glavitji...mislim zar ne vidish na shta ciljam?...chemu bre sve ovo?...shta je jbna poenta ovoga?...otvarash teme o chemu?...

ok sad ja i nisam dobar u ovome...random bi te razapeo ja sam blage naravi...al daj oladi

E necu ja sad nesto preterano da kenjam, ali brate, ako ljudi gutaju- pusti ih da progutaju do kraja!
Nemoj da im zastane zalogaj na pola puta, presesce im klopa... ;)


Lepo izcooliras temu i kraj price... 8-)
 
shtiklica:
Videla sam tvoju sliku.Stavljam te na ignore da nemam nocnih mora.


Hahahahahahaha. E jesi lik hahahahahahahaha

a130.gif
 
jos da stavi Ja i moja drugarica smo se upravo tusirale zajedno, da li sam lezbejka i Tesna mi je skolska uniforma, sta da radim...

yebote, jel toliko opala poseta krsti pa su angazovali ovog japanskog debila?
 
shtiklica:
Videla sam tvoju sliku.Stavljam te na ignore da nemam nocnih mora.

Pa nisam nešto primetila da je neko drugi imao hrabrosti da svoju sliku okači javno ,osim Antuna......
Ko zna kako bi ljudi reagovali na tebe .....možda bi te banovali..heh...da ne ugroziš posećenost krstarice...
 
anakin:
jos da stavi Ja i moja drugarica smo se upravo tusirale zajedno, da li sam lezbejka i Tesna mi je skolska uniforma, sta da radim...

yebote, jel toliko opala poseta krsti pa su angazovali ovog japanskog debila?
Shta ste bre svi navalili na devojchicu, meni su teme bash suuuuper. 'Ajde jooosh.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top