Kako zamisljate savrsenu noc ??????

mortishaaa:
kako si mi sjatka OoPs /me je srecna D:
22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

faja :oops: i ja sam srecjna :oops: :wink:
 
Keeper:
a shto ne mozhesh?
samo zato shto se ne uklapa u one kretenizme shto ostali pishu..... ono pesak, more, plazha, andjelina dzoli, peshkirchicj da ne ulaze kamenchicji di ne treba..... ??? :)
Tinar:
E jeste. Zashto savrshena noc mora biti po tudjim merilima? :? Mislim, gluposti... :roll:
jaoooooooooooo ljudi vi kao da mene ne poznajete ... kao da sam ja sa neki novi clan, pa ne me uopste ni najmanje ne poznajete!! ... ja sam rekla da ne znam da li bih to mogla nazvati savrsenom noci po sopstvenim kriterijumima ... ne znam ni sama zasto ... ali svakako da to nisam rekla zbog tudjih 'kriterijuma'
Moon child:
zasto su to kretenizmi...? :roll:
m pusti ti njega :p sto je i Mica vec jednom rekla, ko jos obraca paznju na to sto on prica :p to je jace od njega :p


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
jaoooooooooooo ljudi vi kao da mene ne poznajete ... kao da sam ja sa neki novi clan, pa ne me uopste ni najmanje ne poznajete!! ... ja sam rekla da ne znam da li bih to mogla nazvati savrsenom noci po sopstvenim kriterijumima ... ne znam ni sama zasto ... ali svakako da to nisam rekla zbog tudjih 'kriterijuma'
skapirala. (8

e ja sam se setila josh jednog detalja... muzika.
ne, ne foliram se ne znam kako sad :p (8

pre neko veche... stojim i chekam drugaricu, zadovoljna svojom novom, zelenom koshuljicom (:p), pustila EKV na mp3u, gledam okolo guzhvu (to je bilo veche kad je bila ova frka na hipodromu), a ja van svega toga... samo stojim i nije mi problem shto sam stigla pola sata ranije i sada chekam drugaricu koju nikako ne mogu da dobijem na telefon, kolaps mrezhe porek toliko telefona na gomili :p ... i tako...
nemojte me pogreshno shvatiti. ne, nije mi to bila savrshena nocj... mislim, josh uvek me bole ledja od kreveta u kome nisam spavala. :p
ali... tako sam se lepo osecjala u tom trenutku... veche, ne previshe kasno, Banovo brdo, koje mi je ne znam zashto tako lepo, slushalice u ushima i moja izdvojenost iz cele te guzhve... ne znam. jednostavno lepo.
 
mortishaaa:
Tihana:
Kao shto On reche... ,...zvezdice i mesec i nebo i mi pod njima na nekoj lepoj klupici...' :oops: Mnogo puta dozhivljeno... nikad chitave nocji... ali bicje... to cje biti moja nirvana...
kako si mi sjatka OoPs /me je srecna D:
inace ... ja ... ja nemam savrsenu noc ... mozda ... zima, sneg, beli pravi lepi sneg, napolju se oseca miris zime u vazduh, a ja sam napolju i setam ... sama ... to bih samo volela da dozivim ... ali ne mogu to nazvati savrsenom noci ... ili mogu?


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

bas sam razmisljala sta bi meni mogla biti s.n.,nikad se ne bih setila ovoga grejt.i bilo je bas grejt samo sto nisam setala celu noc
 
bleach:
mortishaaa:
jaoooooooooooo ljudi vi kao da mene ne poznajete ... kao da sam ja sa neki novi clan, pa ne me uopste ni najmanje ne poznajete!! ... ja sam rekla da ne znam da li bih to mogla nazvati savrsenom noci po sopstvenim kriterijumima ... ne znam ni sama zasto ... ali svakako da to nisam rekla zbog tudjih 'kriterijuma'
skapirala. (8
eto ko ce mene da skapira D:
bleach:
e ja sam se setila josh jednog detalja... muzika.
bleach:
ah, pa tek vozovi...
jaooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kako se ja toga ranije nisam setila D: savrseno ... zima ... zika ... voz ... setnja ... sve je to sad nekako predivno povezano u mojoj glavi ((8
bleach:
ali... tako sam se lepo osecjala u tom trenutku... veche, ne previshe kasno, Banovo brdo, koje mi je ne znam zashto tako lepo, slushalice u ushima i moja izdvojenost iz cele te guzhve... ne znam. jednostavno lepo.
:da: :da: /me potpuno razumela ... i slaze se :da: :da: (8


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Flame:
bas sam razmisljala sta bi meni mogla biti s.n.,nikad se ne bih setila ovoga grejt.i bilo je bas grejt samo sto nisam setala celu noc
(((; e bas mi je drago da je neko tako nesto doziveo i da mu je bilo divno (: zar je bitno sto nije bila cela noc? mozda onda ne bi ni imalo takvog efekta ... ??


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
hmmm....ovako:
moja savrsena noc sa voljenom osobom bi bila: Ja i on u sumi....magla,mrak....pada kisa....a u nasoj sobi veeeeeeellliiikiii krevet sa bordo-belom posteljinom....samo nekoliko sveca i mi sami.....
a savrsena noc samo za mene je: Grad Paris,London ili Stckoholm, ja u mom savrseno(i po samo mom uradjenom ukusu)uredjen stan. Upaljen Tv ali bez zvuka moj CD sa hitovima 90'-tih(balade po mogucnosti)...upaljene samo lampe(jer ja MRZIM svetlo na plafonu.....i to tokom noci!!!) a ja sedim na tersai pijem kafu(nescafe 3 u 1) i jedem kesks....samo gledam preko tarase...plus je sveza i lepa letnja noc...
 

Back
Top