Dali su skinsi upravu ili ne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DJURA-Jerusalim:
Pa nema-postoje neke grupe zbunjene deccurlije koja eto igrom sluccaja slussaju pank

Pank je O.K. A ovi "nasi" nacisti, to je tek da gurnu prst u oko, kad vec ne znaju gde bi s njim I da isutiraju trudnicu ili izmaltretiraju nekog decaka na pijaci. A kada bi malo izasli u Evropu, npr. kod nemackih "nazi", pa rekli ko su i odakle su, shvatili bi da su im Cigani rodjena braca.
Zatim, jednom naucnici su napravili neki eksperiment koji je trebalo da pokaze kako promena uslova utice na zivot zajednice - pacovske! Ogranicili im prostor, hranu, nervirali ih stujom itd... I sta se desilo? Pacovi poceli da siluju zenke, klopaju svoju pacovsku decicu itd... Kakve veze to ima sa nama? A? Pa takve sto ovi NAZI misle da su pacovi, a ne ljudi. Sami to misle.I tako se i ponasaju. Normalno, ne moze se traziti od njih da stave prst na celo, to je za ljude.
 
Nemoj da mesas nikada cigane sa nama.U Srbiji sto posto vam garantujem da postoje pravi skinsi.Pa ja i znam nekoliko njih.To nisu napaljeni klinci,to su momci od 25 ili 30 godina i oni ovu stvar shvataju veoma ozbiljno za razliku od vas.
 
Anonymous:
U SLOVENIJI SKINSI MRZE NAS.
Pa svaki skins se zasniva na necemu.Hrvati mrze nas,mi mrzimo njih,cigane itd,Slovenci mrze nas i sve tako u krug.Biti nacista znaci da smatras da je tvoj narod visa rasa.E pa sad sto neki slepci mrze samo nas,naprimer kao ustase i tako dalje...To je druga stvar.Nasi skinsi ne mrze Hrvate zbog toga sto su nacisti,nego zato sto Hrvati mrze nas.Svaki peti hrvatski gradjanin nas prezire iz dna duse.Sta vi mislite zasto?????????
 
Bibijan Jan:
Zasto ti NAZI mislis da je nas narod visa rasa.
'Ajde, ne preteruj! NAZI ne misli. Ni dve suvisle recenice ne ume da sroci. Strasno, bre, htelo bi to da ima nekakvu ideju vodilju, neka ganglija (nervni sistem kisne gliste)da zatreperi pri pomenu nekog mota, napr."visa rasa"... Naravno, nista licno nemam protiv decka, stvarno nisu svi ljudi jednaki... neki su pametni, plemeniti, sirokih pogleda...itd.
 
zivela ljubav:
Bibijan Jan:
Zasto ti NAZI mislis da je nas narod visa rasa.
'Ajde, ne preteruj! NAZI ne misli. Ni dve suvisle recenice ne ume da sroci. Strasno, bre, htelo bi to da ima nekakvu ideju vodilju, neka ganglija (nervni sistem kisne gliste)da zatreperi pri pomenu nekog mota, napr."visa rasa"... Naravno, nista licno nemam protiv decka, stvarno nisu svi ljudi jednaki... neki su pametni, plemeniti, sirokih pogleda...itd.
Ne mislim ja bukvalno da je nas narod najvisa rasa.Nego ga najvise volim.Zivot bih dao za SRBIJU.Volim tu nasu srpsku narav,ma sve sve...Poenta u svemu sto ja hocu da kazem je:Sve je manje Srba na ovim prostorima,svi se sele odavde.Zato cigani i Albanci se mnoze kao ludi.A ovo u vezi sa ovim "ZIVELA LJUBAV",nisam ga bas najbolje shvatio.Mogao bi da pojasnis malo.
 
E, moj prijatelju nazi pitao bih te prvo, je si li ti Srbin ili neke druge nacionalnosti? Drugo šta si po veroispovesti? Treće kojoj ti ideji pripadaš, Srpskoj ili nekoj drugoj?

Ja sam Srbin i Srpskoga roda a ti? Je si li svestan nekih činjenica ili si samo napunjena glava (pročitao neku knjigu ili tome slično?)? Pročitaj ovo jeste malo poduže ali vredi razmisliti! Za ostalo konsultuj mene jer ako se tako predstavljaš (kao neki Srpski socijal nacionalista svako te (i sve tvoje kolege može demantovati - ja prvi)



Često pominjem religiju u negativnom smislu (hrišćanstvo, islam, katoličanstvo...) a to nije zato sto sam ja, danasnjom modernom inkvizicijom rečeno, neki sektaš, vec upravo zbog toga što Srpski narod luta, ne zna ko je, šta je, odakle je... pa zbog toga preuzima tuđe modifikuje i prisvaja, zaboravi poreklo pa se kune da je to odvajkada Sprsko i za divno čudo, napada sa nekim divljim besom to isto, kao da mu je taj drugi (narod) to isto oteo ili prihvatio, zaboga, videći i ugledajući se na nas. Mnogo puta ste viđali i skinhedse koji bi da glume neke Srpske patriote a prisvojili su sve tudja obelezja (nacisticka, koja su ipak nemačka), ideje, mržnju i ko zna šta sve ne a kunu se da su izvorni Srbi (to su samo napunjene glave koje su čule da to u svetu postoji, pa hajde da budemo u korak sa svetom) a veruj mi da su me bas ti i takvi prostaci zamislili i naterali da se preispitam, sebe, svoje poreklo, savest pa cak i verska osećanja, da bih otkrio moj praiskonski Srpski duh koji odvajkada u meni živi. Otkrio sam ko je vrhovni Srpski Bog (PERUN) sve Srpske praznike ( bar većinu), uzrok šta je i zbog čega, ko su Vlasi (to su Srbi), bog Badnja, Srpski totem (vuk)...itd, itd. Tu je problem sto nema pisanih podataka kao biblija, kuran, vede... pa se sve dovodi do toga da ide od usta do usta, menja, gubi neka obeležja i dolazi do zaborava.

Srbi kada su došli imali su svoju veru pa potom primili hrišćanstvo, pa islam, katoličanstvo i sve oko tih njihovih (Semitskih a nikako Slovenskih)... Da li su Jevreji (i Arapi) preuzeli neku veru a da nije semitskog porekla? Srbi, preispitajte se! Problem je tu, što sada, te velike religije (ili bar njihove vođe) su u pravom smislu shvatile šta je rečeno u bibliji (čist imperijalizam) a ne k'o neki umobolni koji vide reč božju i duhovnost pa potom gube svoj osnovni smisao svog bivstvovanja.

Biblija (tu podrazumevam i kuran, ali bibliju bolje poznajem), navodi svakog čitaoca koji je se lati, ma u kom bio delu sveta, da taj shvati da je viša sila izabrala baš njih da budu "izabrani". Znaci oni su vodeći narod. čitajuci je pažljivo, u njoj nema ni malo božjih reči, već samo državotvornost (principi, zakoni, istorija, ratovi i mnoga naravoučenija za pokoljenja) ne samo za jednu eru, nego večito i svi je se pridrzavaju vekovima i milenijumima. Tesko će neki Jevrej (musliman), da se ozeni nekom druge nacionalnosti a da ona ili on (ako je u pitanju žena) ne pređu u veru svog coveka ili žene, dok oni to nikada ne prihvataju (ili je rec o nekom umobolnom otpadniku koji nikada nece ni znati ko je) i tako polako povećavaju broj jedinki svoje narodnosti a nije cudo što Jevreji pomažu samo po majci svojim pripadnicima, jer je to sigurniji nacin da ga je rodila jevrejka a ne po muskom, jer ko zna da li je to dete njegovo. Muslimani imaju drugaciji princip ali se svodi opet na ono osnovno - solidarnost!

Deo iz istorije gde je napravljena greška:
Dotadašnja paganska religija, veæ na poèetku vladavine kneza Vladimira, bila je u opadanju, a nije ni doprinosila jedinstvu religiozne svesti mešovitog stanovništva Pridnjeprovlja. Paganska religija nije mogla da na jedinstvenoj osnovi veže za sebe ni raznoverne, ni raznoplemene doseljenike. Kada se bio uèvrstio na prestolu, knez Vladimir je nekoliko godina bezuspešno nastojao da sprovede versku reformu koja bi se sastojala u tome da on postane zaštitnik paganske religije, da se uz kneževsku rezidenciju u Kijevu podigne panteon paganskih božanstava Peruna, Dažboga, Striboga i drugih.

Jasno kazuje kako smo zalutali (eto vam primer poturčenog Srbina "unknown" i ovih prociganisanih Srba a tu su i ovi projevreji, ali oni nisu svesni svoje nesvesti, već se ubiše da dokažu o nekim Semitskim lektirama i ciganskim vratolomijama).

Tada, kao i sada, je bila propaganda da se omalovaži sve sto je slovensko, da je: glupo, zaostalo, đavolsko itd. Znači, ne mora se verovati sto posto jer su o toj veri pisali germani i nikakvih izvora pisanih drugih nema a rekao sam šta im je bio cilj.
Mnogi ne primećuju da je nase, Grcko i Rusko pravoslavlje, nastalo baš iz tog "paganskog" verovanja i mitologije (zato smo mi pravoslavci) a da su samo sveci modifikovani i izmenjenih imena: PERUN - munja i grom je preinacen u sv. Iliju i odatle verovanje da sv. Ilija ne sme da sazna za svoj rodjendan, dok pravi sv. Ilija nema sa tim nikakve veze osim sto se u bibliji pominje da je odleteo "vatrenim kocijama". Njegovo sveto drvo je hrast čime Srbi odvajkada čaraju vatru i ostavljaju hrastove kao zapise, jer se u njihovoj hladovini odmarao Perun posle lova (njegovo oruzje je luk i strela, ptica - orao a vuk mu pravio drustvo u lovu). Otuda ti simboli "hajka na vuka" svi protiv nas a imamo sve karakteristike te zverke (ne znam šta je danas, pa postadosmo ovce), "strela (Perunova) te pogodila" kao kletva, inače strele su munje. Na jednom mestu sam nasao da se za zapis uzima drvo koje je u celoj sumi opstalo a ne da se sadi i da se nameni jer, ono može da se ne primi i osuši a to znači propast za selo ili grad, jer nema zastitu od Boga, znači samo ono koje opstane. Odatle su i legende da čovek moze slobodno da se sakrije ispod nekog 100-godisnjeg hrasta kada grmi.
VIDE (svetovid ili beli vid) je bog i zastitnik lekara i zdravlja odatle srpske reči VIDAR, VIDATI, OCINJI VID... oči su kod nas odvajkada imale veću važnost nego druga čula i bila su sinonim razuma (je si li ćorav, slepcu, ćorav kod ociju) "Beli Vide je tri godine ratovao s crni Turci i četiri s crni Ugri" kaze pesma.
Ruski vrhovni Bog je DAJBOG (DABOG, DAZBOG) pa i odatle molbe, kletve: daj bože, ako bog da, daće bog, dabogda itd.
Vesna (na ruskom proleće) je boginja rađanja i plodnosti
LADA (marka ruskih kola) boginja ljubavi... Triglav, Stribog (kada je ostra zima kaže se "striže")... itd, itd.

Zanimljivo koliko ima zanimljivog u toj mitologiji (kakva reč, kao da je nešto odavno bilo a ja baš skrećem paznju da i danas Srbi ne znajući veruju u to, samo su zaslepljeni Semitizmom) a ne umemo je probiti kao Grci njihovu Helenistiku i ceo svet zna za Zevsa, Atinu, Afroditu, Apolona, Posejdona, Hermesa... a mi ne znamo za ovo naše, pa ga čak i sa omalovažavanjem gledamo.
Neće začuditi da će i naši potomci na ove nase sadašnje događaje i na nas gledati baš onako kako haški tribunal i medijska slika o nama u svetu vlada, da će i oni na nas gledati kao sto govore: da smo divljaci, bez kulture, bez icega pa ce se stideti što su Srbi a Šiptari su neka civilizacija (sada se polako komponuje da uđe u svest gradjanima u svetu). Ovim samo povezujem da je ovakav sličan proces bio i nekada pa su zato sada Srbi: hriscani, muslimani i katolici (i sve su to Semitske vere) i lutaju u potrazi za svojim identitetom i tek kada ga budu nasli, otrezne se, bice svesni ko su i šta su, pa mislim, da će tek tada moći krenuti dalje. Naše poreklo i praoci ne potiču sa bliskog istoka, vec iz srednje Evrope a to je velika razlika. Ja sam siguran da niko ne zna kako se prezivao unazad 200-300 godina a Jevreji to znaju. A i vi to znate. Znate bolje o nekom Jevrejskom i Arapskom poreklu nego sopstvenom i bolje znate žitije nekog Jevrejina koji je postao svetac nego o nekom svom pretku (dedi, pradedi, čukundedi, askurđedi...) kome ste zasluzni (ili bi trebali biti), za svoje postojanje.

VERUJ MI, JA NA HRISCANE GLEDAM ISTO KAO i NA MUSLIMANE ILI BILO KOJE DRUGE VEROISPOVESTI OSIM ORIGINALNO SRPSKE A ONAJ KO SE IZJASNJAVA KAO SRBIN, SA OVAKVOM SEMITSKOM VEROM JE U PREDNOSTI, ALI JE NESVESTAN KLICE I DUHA PRAVOG SRPSTVA U SEBI. UZEVSI HRISCANSTVO MI SMO SE ODRODILI OD TOG DUHA. I STA SU TU NEKI POGRESILI, ŠTO SU UZELI ISLAM I KATOLICANSTVO...?

Kada nas neko priupita o nama nasoj istoriji poreklu mi pricamo o ko zna čemu a to nije zanimljivo za njih jer oni to znaju, nista novo a ni jedan predmet ne postoji (bar školski ili kao predmet, knjiga) i uopšte ga je teško naći (kao da trazis egipatske mumije) a uništiti mu veru, istoriju, kulturu, svest, pismo... taj narod neće dugo. Tračani nisu imali pismo, ali su svoju veru nametnuli Grcima (te je Grčka mitologija u stvari Tračka). Etrurci čak ni to, Huni - nista... i mnogi drugi. A gde su sada?

E, zato Jevreji imaju bibliju, Arapi kuran i jos se trude da ih drugima nametnu, kao svete knjige i oni nikada nece nestati, uvek će opstajati a ako kojim slucajem i bude doslo blizu nestanka tu su hriććani, čuvari semitizma, oni se bore za jevrejsku stvar i jevrejstvo. Hriscanstvo je Jevrejska rezervna opcija u slučaju da nestane Judaizam a obratite paznju kada bude neko čitao novi zavet (mislim da je manje vise svima poznat) da li je Hrist rekao protiv Mojsija neku rec? Ne. Vec se držao njegovog zakona, ali u malo blažem obliku tako da je u tom teškom vremenu bilo spas za obične smrtnike (koji su jedina prava snaga) i narod uopšte. Ostalo, da je Marija bogorodica, Hrist - bogocovek ili sin bozji je dodato na koncilima kao i neki dodaci da bi biblija više izgledala kao duhovna knjiga a ne istorija Jevrejskog naroda.

Da je knez Vladimir uspeo u svojoj nameri ne bi Srbi bili slepci.
Mislim da ne bi bilo toliko sekti u nasem narodu (kao jednoj vrsti potrage za identitetom). Vera, po meni, treba posedovati i duhovni cilj (nije duhovni cilj mučiti sebe u ovom životu) i životnu filozofiju (koju ce još roditelji učiti decu sta je smisao života) a ne samo postovanje svetaca gde mnogi cak i ne znaju ko je kakav i cemu sluzi.



MNOGO JE BITNA ČISTOTA DUHA JEDNOG NARODA, PA I SRPSKOG


TO TI JE PRVO ČEGA NISI SVESTAN A OSTALO...?
PITAJ MENE!
 
Наравно да нису PUNK је ок ово је идеолошка глупост имамо много озбиљнијих ствари у држави од премлаћивања Цигана или Јевреја а нисам видео ни једног Јунака да је ударио на Кинезе у Блоку или На Бувљаку у Панчеву и ако су далеко безобразнији и дрскији у туђој држави од ових али Јунаци не ударају тамо где знају да ће да добију по тамбури!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top