TEKSTOVI ZA MUZIKU ----POMOC

STEFANELI

Obećava
Poruka
88
Imam dosta napisanih tekstova za muziku pa vas molim da mi kazete ima li neko od vas da zna nekog kompozitora ili pjevaca kome trebaju dobri tekstovi. :?: pomoc bi mi dobro dosla posto ja neznam nikog ko zna da na teske tekstove napravi dobru muziku :!: Unapred se zahvaljujem svima na pomoci.
 
Prvi korak bi valjda trebalo da nekako zastitis te tekstove, inace ce prvi kome ih pokazes da ti ih ukrade, ako su strvarno dobri, ne bi bilo prvi put kod nas.
Posle toga, u zavisnosti od vrste muzike za koju pises tekstove, potrazi kompozitore, ili izvodjace. Kvalitet sam sebi nadje put, samo budi uporan.
 
Zasticeni su tekstovi,ne odustajem ja tako lako samo sto dosada niko nije hteo da ih uzme,mada su svi sa kojima sam pricala rekli da su jako dobri.Vecinom svi oni i sami pisu pa zasto bi uzimali od mene tekstove cak i ako su mnogo bolji.ZATO SAM MISLILA DA MOZDA NEKO OD VAS ZNA NEKOG KOMPOZITORA KOJI JE DOBAR A KOJI NE PISE vec mu trebaju tekstovi.Moze biti i pjevac ili pjevacica samo da zna da pjeva.
 

Back
Top