beogradjani u nemackoj

jjjeeee bila sam pre neki neki mesec u frankfurtu tj nekom selu pored,tamo gde je aerodrom.stali smo na neku pumpu da pitamo za put i odem unutra i pitam na mom losem nemackom a lik kaze "je l ste vi jugoslovenka?" haha bosanac.bolje mi objasnio nego nemac
 
hanibaI77:
jjjeeee bila sam pre neki neki mesec u frankfurtu tj nekom selu pored,tamo gde je aerodrom.stali smo na neku pumpu da pitamo za put i odem unutra i pitam na mom losem nemackom a lik kaze "je l ste vi jugoslovenka?" haha bosanac.bolje mi objasnio nego nemac


strava prica!!! :p eto to ti je nemacka!!! na svakom cosku ti je ili turak, ili bosanac ili makedonac!!!
 
alexandrra:
Smor su? U kom smislu te nerviraju?[/QUOTEr

Pa ako ti je muka od nemacke.Boze moj vrati se u Srbiju tamo ce se svi radovati tvom povratku,mislim radovace se sto tamo nisi uspela.a i nemci ce se radovati jer jedan manje auslander u zemlji koja je vec prekrcana strancima.Ja inace nikada ali NiKADA se nebih vratio u Srbiju.I nazalost iskren da budem vise volim Nemce prijaju mi i bolji su ljudi nego svi nasi Srbi u i izvan zemlje.Zasto mislim tako neka ostane neobjasnjeno.ali moje misljenje je jednostavno takvo.Nemci te ili vole ili ih neinteresujes a mi smo nazalost jos uvek osteli na nivou albanskih plemena i doba huna...........................
 
da u nekom smislu ste u pravu!!
ali kad pomislis, beograd je metropolitan, za razliku od wiesbadena (mesto gde zivim!)!!
ima razlike! npr, ako zivis u berlinu, a iz valjeva si!! e to je ogromna razlika!!! :wink:
a ionako svako ima svoje misljenje!
ja se bar radujem sto se vracam u bg!
plus, berlin mi se ionako ne svida!!!! a bavarsku ionako ne volim! tako da mi ne preostaje nego da se vratim u bg!! :grin:
 

Back
Top