Microsoft visual fox pro v6.0
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Microsoft visual fox pro v6.0

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Microsoft visual fox pro v6.0

Pozdrav svima, ja sam danas bio u dva CD shopa, jedan od ta dva pomenuta je i "cuveni" VukSoft u Loznici, u potrazi za dva CD-a:

- Visual Basic V6.0, i
    - Microsoft Visual Fox Pro V6.0

I u oba CD sopa su mi rekli (doslovce) da su bacili te CD-ove (nemaju ih vise) jer iste NIKO nikad nije trazio!!! I stoga ih sada (vise) nemaju u prodaji!!!

Na moje pitanje a gde (drugde) mogu da ih nadjem, odgovorili su mi - u nasoj zemlji - nigde!

Da li je to moguce, je l to zaista svi CD shopovi drze samo "igrice", "pucacine" i filmove, i... uglavnom... otud sam postavio ovaj post...

Ako neko slucajno ima instalacionu od makar jednog (pozeljno od oba!) CD-a koji mi trebaju, molim Vas da mi narezete primerak i ako mozete isti da posaljete na sledecu adresu:

Branislav Gavric
    Post Restant Mali Zvornik
    15318 Mali Zvornik.

Ako je potrebno da platim za ove diskove, voljan sam platiti do 5 Eura po CD-u, mozete poslati na ovu adresu da platim pouzecem (vama se vraca novac postom) posto sam iz Zvornika iz BiH i nije mi bas zgodno dolaziti u BgD...

Srdacno
    Branislav Gavric
    Poslednji put ažurirao/la Agent Orange : 03.02.2006. u 21:19
    kontakt tel: +381638133681

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Microsoft visual fox pro v6.0

Nazalost takva je situacija kod nas sa CD-ovima prodavci drze ono sto se najvise prodaje a to su oduvek bile igre, i sasvim je logicno sto nemaju, licno nemam ali mogu da skinem samo me nesto mrzi.
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

VisualFox Pro 8 i Visual Basic 2005 imaš da skineš na www.torrentportal.com.Nadam se da je to ono što si tražio.

Zainteresovan član marko47 (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Imam ja VISUAL BASIC v6 Enterprise EDITION ako hoces javi se na private da se dogovorimo.

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Zar to nije piraterija a koliko znam to je ovde zabranjeno...a sto ce ti visual fox pro bas me zanima sta bi s njim?
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio coyotns
    VisualFox Pro 8 i Visual Basic 2005 imaš da skineš na www.torrentportal.com.Nadam se da je to ono što si tražio.

AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa!!! Da skinem?!?!?! 6 instalacionih CD-ova??? Sta ti mislis kakvu ja internet konekciju imam???!?!?!? Ja sam na sugavom Dial Up-u od jedva-40KbPs!!! Jesi li ti NORMALAN?!?!

(veliki pozdrav)

Poslednji put ažurirao/la Agent Orange : 07.02.2006. u 21:16

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Red_Zmaja
    Zar to nije piraterija a koliko znam to je ovde zabranjeno...a sto ce ti visual fox pro bas me zanima sta bi s njim?
    Ovde zabranjeno... Dobro, pa lepo sam isao u CD shopove koji su iste diskove BACILI... Zato sam OVDE... Osim ako ti znas neko BOLJE mesto gde bih s tim u vezi MOGAO da BUDEM???

Kako piraterija?? Ti kao imas ORIGINALAN Win98 ili WinXP instalacioni CD?! Ajde molim te!!!

Treba licno meni i par mojih koleginica na poslu jer par programa iz oblasti knjigovodstva (koje imam u backupu) sada ne mogu da rade jer da bi radili na racunar treba prvo da se instalira taj jad (FoxPro) pa onda da vratim sam (knjigovodstveni program) iz backupa ... A morali smo puci FORMAT na tih (par) racunara a nisam imao ovo u vidu tako da se sada rodila potreba za instalacionom od FoxPro-a!!! Eto, zato mi treba, sta da radim!!!

Poz!!!

Slične teme

1. Microsoft Visual Studio 6.0
    Autor Predrag_ u forumu Programiranje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.03.2006., 01:32
  2. microsoft visual basic for ms-dos
    Autor bulma2005 u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.01.2006., 17:37

Pravila za slanje poruka