FREE SMS AND FREE CALLS

twenty

Početnik
Poruka
2
OBAVEZNO PROCITATI:

Ako zelite program za besplatno slanje SMS poruka i besplatne pozive, molim da mi posaljete svoj broj mobilnog telefona i ja cuvam poslati pozivnicu. Kada vam to stigne morate odgovoriti na yes. (Telefon mora imati javu i PODESEN gprs) Onda skinete (s mobilnog) taj link. Adresa je wap.mig33.com Kad skinete program treba da se
registrujete preko njega, znaci odaberete user name, password i upisete svoj
broj u formatu +381..., i posle kad budete zvali nekog ili slali poruke isto
upisete +381 pa broj. Stice vam jos jedna poruka posle biranja user name itd.
u kojoj ce vam biti sifra koju cete samo prvi put uneti u program i posle toga
ste registrovani i mozete slati poruke.

TELEFON MORA IMATI PODESEN GPRS I JAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
MA BRAVO!!!
I SVETO PREKO TVOG REFERALA!!!!
E I OVA TEMA JE PONOVLjENA!!!


Ljudi idite na wap.mig33.com i skinite program!!!
NEMOJTE OD OVOG LIKA!!!
KAD SKIDATE DIREKTNO SA wap.mig33.com PLACATE SAMO GPRS (oko 1 din)


A KAD ODGOVARATE NA PORUKU SA YES KOSTA 7 DINARA JER JE INTERNACIONALNA PORUKA!!!! + SKIDANjE 1 DIN!!!!
ZATO SKINITE SAMI SA wap.mig33.com!!!!
 
*ABC*:
MA BRAVO!!!
I SVETO PREKO TVOG REFERALA!!!!
E I OVA TEMA JE PONOVLjENA!!!
WAMPIR JE ISTO TO RADIO!!!!!

Ljudi idite na wap.mig33.com i skinite program!!!
NEMOJTE OD OVIH LIKOVA!!!
KAD SKIDATE DIREKTNO SA wap.mig33.com PLACATE SAMO GPRS (oko 1 din)


A KAD ODGOVARATE NA PORUKU SA YES KOSTA 7 DINARA JER JE INTERNACIONALNA PORUKA!!!! + SKIDANjE 1 DIN!!!!
ZATO SKINITE SAMI SA wap.mig33.com!!!!
I znaci za 10-ak din saljes free poruke i zoves? ne razumem, na koju foru to radi?
 
Koliko sam ja video, meni je skinuo po poruci 10 centi australiskih jel,i plus ono GPRS ali to je sica,ne znam koliko skida za razgovor.....e da kad se registrujes dobijes kredit od 3$ i dopunjavas ga kada ti nekom posaljes pozivnicu za skidanje mig33,on se registruje ,doda se na tvoju listu i tebi cap jos 3$,ako nisam u pravu neka me neko ispravi...
 
mig33 i njemu slični programi su smišljeni kao koncept jeftinog ali ne i besplatnog telefoniranja. A razlika između jeftinog i besplatnog je itekako novčano opipljiva.
Dakle program radi na principu VOIP-a odnosno cena poziva je u stvari cena lokalnog saobraćaja, ali i to mora neko da plati.
Zato vam daju promotivno 3 dolara da probate kako sistem funkcioniše, pa ako vam se dopadne da KUPITE kredit. To nikako ne znači da treba da nakucate 100 $ besplatnog kredita pa da ga trošite zvanjem rođaka u Gvadalahari.
I onda nije čudno što je sistem u prekidu zbog navodnog kvara.
Nema nikakvog kvara, već su zavrnuli slavinu za brojeve sa 381 mreže jer niko ništa ne uplaćuje, već se samo troši ono što je džabe.

Sve je ovo već viđeno sa servisima za besplatno slanje sms-a
 
Kiborg...u potpunosti se slazem s tim, da ukinu pozive ko poziva odavde... ali mi nije jasno zasto onda ni neko ko je uplatio te dolare ne moze da zove npr. iz Gvadalahare na brojeve 381..... a to sa besplatnim kreditom...to nista nije nelegalno, to je samo njihova strategija reklamiranja.....
 

Back
Top