DA LI VAM JE BITNO GDE TO RADITE?

DON:
Jeste Jokishka,u pravu si...041 800 800,DA LI VAM JE BITNO GDE...linija Marije Rasete Vukosavljevic...u stvari,sve hot line su njenme.Ministarka saobracaja i telekomunikacija,sad valjda u ostavci,sta li....


:shock: :shock: :shock: :shock: te linije su ministarkine?????????????????????????

a objasni mi bar kako to da se takve reklame pustaju u podne, vece, jutro...........ma ni trunka obzira prema deci.
 
JOVANA77:
DON:
Jeste Jokishka,u pravu si...041 800 800,DA LI VAM JE BITNO GDE...linija Marije Rasete Vukosavljevic...u stvari,sve hot line su njenme.Ministarka saobracaja i telekomunikacija,sad valjda u ostavci,sta li....


:shock: :shock: :shock: :shock: te linije su ministarkine?????????????????????????

a objasni mi bar kako to da se takve reklame pustaju u podne, vece, jutro...........ma ni trunka obzira prema deci.
ma čisti pedagoški potez... obrazovanje dece :twisted:
 
Dete dok nema interesovanja za to, nece ni razumeti... kad pocne imati, ono vec sve zna o tome...

Licno mislim da takve reklame (mislim te 'diskretne') nece uticati lose na nikog... izuzev sto deca mogu radoznalosti radi da okrenu te lepe brojice koje jedu para vise nego sve piramidalne organizacije...
 
JOVANA77:
DON:
Pa da,
Sta tu cudno?
U podne,vece,jutro...zar je bitno GDE i KAD?!
Vazna zelja...a i zavcisi,u SAD se recimo postaje punoletan sa 21,ovde kod nas,ma mi smo cudo,mi kresemo sa 10 godina vec........

meni je cudno.................

ne bih volela da mi deca sutra slusaju takve stvari za vreme rucka ili dok se igraju.............bezveze!

Jovana,Jovana 8)
Nazalost,nisi "procitala" sarkazam u mojim recima.valja znati citati,ne procitati,no citati.
Ne da je BEZVEZE,no je ODVRATNO...

Al kao sto rekoh,mi smo najcudnija zemlja,cudnija i od zemlje Petra Pana...kod nas je sve moguce.....

Ko ima decu,kao ja recimo,znace da je ODVRATNO,ne bezveze.....
 

Back
Top