MISLITE O TOME

KARANFILCIC

Početnik
Poruka
23
Niko ne zna sta nam nosi novi dan,a sta noc. Ona osoba koja vam je podarila jutro nije i ne moze da vam obeca da cete docekati vece. Ono sto danas znam i osecam ne znaci da to necu sutra zaboraviti! Plasi li vas to saznanje?
 
Mislila sam na sebe. Ljudima se zamera kad govore o sebi, ali to je ipak predmet o kome mogu najbolje govoriti. Resenje je uvek u nama samima, pa i ako biramo budale, to nije njihova krivica vec nasa. Ovo sam pitala cisto zbog toga sto ne znam jesam li jedina osoba koja na taj nacin razmislja i da li tu u opste ima neke logike? Ne saplices se prijatelju o veliki kamen vec o mali i kad mozes da naslutis nevolju vec se podsvesno za to pripremas, a kad nesto padne kao grom iz vedra neba, kako se to inace desava, ma koliko vodio racuna, da li ikad pomislis da si zaboravio neku vaznu stvar, misao, princip, jer zivot tece, a nemas bas puno ni vremena ni razloga da se stalno osvrces i vracas na proslost, a ta stvar ti jako nedostaje kad se nadjes na patosu razbijene glave i kad shvatis da si se kasno setio. A mislim da lose procenjujes kad odmah pomislis da je uvek neko drugi kriv za nepravdu. To ja zovem "Sindrom Kalimera" , znas ono:"To je nepravda."
 
Minon sorry. Nisam htela nikog da rastuzim. Frozen i pricamo o zivotu, ali ja jos ne videh tvoje misljenje o tome. Jel ti to nisi primetio? Jel' si zato stavio taj nadimak ili sta? Nije rec o drugim osobama nego o nama samima. Sta ti osecas?
 
Karanfilcicu, uvenuces od crnih misli... Covek, bilo da prozivi sve sto moze, ili nista od onoga sto mu se nudi- svede svoj zivot na istu tacku. Nulu. Jedino sto ti vremenom ostaje su secanja na te trenutke, bili oni dobri, losi, ili bogzna kakvi... Pamti svoje snove. Svaki sledeci put kad ih se seyis- otkrices nesto novo... Kao dobra knjiga....
 
KARANFILCIC:
Minon sorry. Sta ti osecas?

...Mislim da Thema nije bsh za svashtaru...
...Al da odgovorim : Najgore je kad ne osecash nita...

...Moj spirit e trenutno okrenut ka zahebanciji...To me vraca u real...
...ostalo je mnogo "prive", ne bih mogao sada razluchiti, shta kuckati a shta ne...
 
KARANFILCIC:
Niko ne zna sta nam nosi novi dan,a sta noc. Ona osoba koja vam je podarila jutro nije i ne moze da vam obeca da cete docekati vece. Ono sto danas znam i osecam ne znaci da to necu sutra zaboraviti! Plasi li vas to saznanje?

da lepo recheno...al samo tolko...mislim ako se vodish tom nekom logikom ondak mozhesh retji ...izadjesh napolje po jogurt i poginesh na putu do prodavnice...mislim nije to nikakva ne znam kakva misao...to je jednostavno realnost...naravno da me ne plashi...vishe se plashim da tju se razboleti nego dal tju znati i osetjati sutra...shta ima da me plashi?...plashish se promena?...mislim totalno bezveze...
 

Back
Top