Kako se zavodi žena
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Kako se zavodi žena

Queen_
    Guest

Talking Kako se zavodi žena

[font=Tahoma][font=Tahoma]Muškarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom položaju oslonjen na šank. Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu muzike titraju po podu, po držanju tijela, prosto po svemu, može se reci, stereotipni Eros-Bosanceros.
    Dva stola dalje, sama, mirna sjedi lijepa žena. Po vanjštini bi se reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista godina proizvodnje, teško je reci, ali da dobro izgleda je fakat.

- Mmmm, vidi one mace - pomisli naš glavni junak - baš dobro izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali šta da joj kažem?? Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokušam pricati s nekom ženom, valjam samo gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled. Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od ženskih fazona na tu temu. Možda da joj pošaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, baš sam smotan.

U tom trenutku žena ustaje i odlazi.
    - Jebi ga.. Stvar se sama od sebe riješi. Baš sam smotan. Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nešto mljeti. Pa i upucavanje je za ljude. Šta mi može biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro od srece. Nej se. Možda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi sve probleme ova lijepa žena donijela...

Par minuta poslije, žena se vraca i sjeda za isti stol.
    - Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo odredeni jedno za drugo! Sacu joj prici. Valjda ispricam nešto interesantno! Sad ili nikad!
    Eksira svoj dupli pelinkovac da se okuraži, provuce ruku kroz kosu, uvuce stomak, ispravi ledja, lagano odšeta do stola za kojim lijepa žena sjedi, spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita: "Jes'to pišala?!" [/font]
    [/font]
    [font=Tahoma][font=Tahoma][/font][/font]
    [font=Tahoma][font=Tahoma]Momci forumski, kako vi zavodite žene? Koje su vam omiljene "pick-up lines"?[/font][/font]

Aktivan član Mladi Čoban (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Re: Kako se zavodi žena

Uzmeš žena, pa je privedeš vodi s zadnje strane, a s prednje dodaš za.

Kome nije jasno, nek pita za pojašnjenje.

SINDI
    Guest

ooooooooooooooooo..luda, luda zeno....

eros -bosanceros...ccc..el to opet na racun mojih zemljaka zahebancija..

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

aaaa neeee!!!!!
    Mnogo je dobra fora
    Što čitaš kad ti škodi?

Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Što čitaš kad ti škodi?

Queen_
    Guest

yebote, pa postoji i priručnik, a ja ovde otvaram temu
    mogli bi ovaj primer da uvedu u novo, prošireno izdanje
    sjajno
    Poslednji put ažurirao/la Queen_ : 02.02.2006. u 15:20

Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

"...Aliii, odmah da si izvadio ruku iz bokserice!!!
    Ova prica nije o tome kako ce te ona zavesti, nego ce biti reci o tome, kako ces TI moci da zavedes najvatreniju ribu, da nikad vise ne budes prinudjen da koristis saku! Kapiras?"
    Što čitaš kad ti škodi?

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

"Svaka Tvoja rec ce osloboditi neku seksualnu emociju u ribi."
    "Posle sto naucis materijal, pridruzice ti se nevidljiva snaga."
    "Saznaces u kojim pravcima treba da se razvijas, dobices sve one karakteristicne osobine, koje su dosad nedostajale iz Tebe, i vec ces sa pustim prisustvom privlaciti dame."
    "U jednom ljubicastom naocaru, gde svaka riba plese samo za Tebe"

CaLiMeRo
    Guest

Talking E SVAKAKVIH SAJTOVA IMA

Izgleda da zavodljiv muškarac treba da bude i nepismen?

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio Queen_
    [font=Tahoma][font=Tahoma]Muškarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom položaju oslonjen na šank. Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu muzike titraju po podu, po držanju tijela, prosto po svemu, može se reci, stereotipni Eros-Bosanceros.
    Dva stola dalje, sama, mirna sjedi lijepa žena. Po vanjštini bi se reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista godina proizvodnje, teško je reci, ali da dobro izgleda je fakat.

- Mmmm, vidi one mace - pomisli naš glavni junak - baš dobro izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali šta da joj kažem?? Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokušam pricati s nekom ženom, valjam samo gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled. Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od ženskih fazona na tu temu. Možda da joj pošaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, baš sam smotan.

- Jebi ga.. Stvar se sama od sebe riješi. Baš sam smotan. Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nešto mljeti. Pa i upucavanje je za ljude. Šta mi može biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro od srece. Nej se. Možda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi sve probleme ova lijepa žena donijela...

- Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo odredeni jedno za drugo! Sacu joj prici. Valjda ispricam nešto interesantno! Sad ili nikad!
    Eksira svoj dupli pelinkovac da se okuraži, provuce ruku kroz kosu, uvuce stomak, ispravi ledja, lagano odšeta do stola za kojim lijepa žena sjedi, spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita: "Jes'to pišala?!" [/font]
    [/font]
    [font=Tahoma][font=Tahoma]Momci forumski, kako vi zavodite žene? Koje su vam omiljene "pick-up lines"?[/font][/font]

U bre, izgleda da je mail sa tim vitzom danas bas kruzio netom posto ga i ja dobih

Queen_
    Guest

ja se smejem ceo dan

meni je tip jednom prišao i ladno rekao "bi l' se yebala":shock:

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

ja se smejem ceo dan

meni je tip jednom prišao i ladno rekao "bi l' se yebala":shock:
    mozemo li znati sta si mu odgovorila?
    ako je upalilo, evo idem da se ocesljam i skockam za veceras, pa bih da primenim, znas, plagiram samo startove koji su dali rezultate...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

"hoćeš malo da biovladaš? ja li mnome, ja li mojim hatom? "
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

[[font=Tahoma][font=Tahoma]Momci forumski, kako vi zavodite žene? Koje su vam omiljene "pick-up lines"?[/font][/font]
    Eeeeee.....oces?
    Padaju ko klade.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ahahaha, đe ba zapelo...

ovako se lebac mesiiiii -------ovako, ovakoooooooo (ja zavodim u registar i katalogiziram žene, onda ih se po potrebi setim, a za to vreme one čeznu za mojim svetim likom i delom, i tako )

Nema š. da ti kažem KAKO, zato što ni ja ne znam

Ć
    Poslednji put ažurirao/la HeBePoBaTaH_ : 02.02.2006. u 19:12
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

meni se svidja kako koristiš reči ---vanjština --- do yaya -- saću i ja to da koristim ,,, baš mi se svidja ---- pozdrav kuin
    A KAD ĆU AKO NEĆU NIKAD?????

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

pa hajd malo transparentnosti u tom zavođenju i regostrovanju
    nuto foruma pa otvori temu Registar savremenog muškarca
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Хаахаха

...прича ми ортакиња ('81)...сад летос возила бајс на ади...и баш нешто успорила темпо...
    ...елем...сустигао је неки тинејџер, средњошколац...неко време ишао паралелно са њом...тек изненада...хоћеш да се ебемо? Њој било смешно...пошто је лик изгледао безазлено...каже хоћу. Овај се збунио...само што није пао...почео да мумла...каже стварно? Кад је почела да се ваља од смеха, мали се јадан покупи и оде...

...ако неко постави још једну тему типа pick-up line, упуцаћу га јавно...
    Стварно не могу да верујем да има типова који се ложе и траже универзалну формулу...

P.S. Очи су ти као фарови Голфа двојке...
    Poslednji put ažurirao/la Ljuba82 : 02.02.2006. u 19:37

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

[/font]
    Ovo su laži i klevete. Ja ne pijem pelinkovac.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Bar postoji mogućnost da se nešto desi....

Da vidim, ako pitam jesi li za društvo umetnice odgovaraju da jesu , ostale 100% odbijaju.
    Ako sam dobar u faci , onda sam budala.
    Ako sam dasa onda se skupe ko dve pare u vreći.
    Ako sam baraba, onda obožavaju da budu isprovocirane da budu drske i da se otvore.

A ne mogu da generalizujem pristup, kad se nije desilo da upotrebim istu rečenicu , čak ni istih prvih 5 rečenica kod napada....A nije to dobro. Dobro je držati se šablona i od 5 rečenica 4 ponoviti , petu izmeniti....

Evo jednog upoznavanja (ne starta) od pre neke nedelje. Komšika za šankom , ćao ja sam .... ja sam ..... vidim da umeš da budeš i jesi veliki drugar. ....otkud ti to......obicno ljudima treba mesec i više da bi prozreli .....
    Proklinju me drugari što nemam naviku da uzimam brojeve mobilnih telefona od devojaka koje upoznam .....kažu da pre smuvam devojku nego što joj dobijem broj telefona, što je verovatno posledica nesigurnosti u moju komunikaciju preko telefona...i uopšte sve medijume osim uživo ....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kad sam svojevremeno htjela da muvatorski zanat pecem kod svog bivseg, dobila sam odgovor:
    - Sve sto ti kazem, moze da bude kontraproduktivno. Valjda se sa tim rodis...

Poslije mi je, ipak, dao neke opste natuknice... I, bio je u pravu, naravno...

Aktivan član Mladi Čoban (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Odvedeš ženu u zavod za žene i tamo je zavedu.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Momci forumski, kako vi zavodite žene? Koje su vam omiljene "pick-up lines"?

u got a bullet in your head?
    Voistinu.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Citat Original postavio Mladi Čoban
    Odvedeš ženu u zavod za žene i tamo je zavedu.

hhaha izmere je...obim tezhinu...

i na kraju prstenuju je zbog radi daljeg raspoznavanje te pratjenja iste (:
    Voistinu.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma samo pridjem i kazem "LUTKO MOGLA BI DA ME IMAS ZA SITNE PARE VECERAS"
    posto je u pitanju akcijska ponuda. Cekove ne primam samo kesh .

Slične teme

1. kako zena najlakse da svrsi
    Autor srrculence u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 10.07.2012., 04:37
  2. Kako se slazu zena Vodolija i muskarac Bik
    Autor DJAVOLICA u forumu Astrologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.02.2005., 12:10
  3. seks sa vise zena kako je to?
    Autor macke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2