Djavo...

pa sad....tu si u pravu, ali to isto moze da ti se desi i ovako (samo sto je na tvoj nacin mnogo lakse i brze)....evo, da uzmemo trenutnu situaciju u srbiji...sad ovde imas malo veca prava nego da si niko...ili da kazemo, sada si u srbiji 'skoro niko'...tvoja rec ne vazi, nemas pare, drzava moze da te drnda kako hoce...
 
:confused:???
У Сталежној монархији сви раде свој посо, нема крађе нема да се правник запсли на место пекара или обрнуту, ако си пекар радиш у пекари.
РЕД, РАД И МОЛИТВА ПРВОСЛАВНА
 
ПА СТАЛЕЖНА МОНАРХИЈА И ЈЕСТЕ, КОЛИКО МОЖЕ ЧОВЕК ДА НАПРВИ САВРШЕНО ДРУШТВО.
Човек као несвршено биће тешко да може направити савршено друштво. Сталежна Монархија је нешто најближе Савршнству БОГА.
 
@bl
1. kaze se da je bog napravio coveka po svom liku. Kako onda da je nesavrsen?
2. cudi me stav jednog 'elektrotehnicara telekomunikacija' koji je toliko zadrt kao ti i koji prihvata takve stvari zdravo za gotovo bez ikakvih dokaza ili materijalnih cinjica...
 
Obersturmfuehrer:
@bl
1. kaze se da je bog napravio coveka po svom liku. Kako onda da je nesavrsen?
2. cudi me stav jednog 'elektrotehnicara telekomunikacija' koji je toliko zadrt kao ti i koji prihvata takve stvari zdravo za gotovo bez ikakvih dokaza ili materijalnih cinjica...

Данашња несавршеност човека је узрок пада,или ти изганства из РАЈА пар-оца Адама и пра-мајке Еве, наше трулежно тело које је ланцима приковано за земљски живот је узрок огреховљености и несавршености. Али зато постоји ПРАВОСЛАВЉЕ И ПОСТ И ПРИЧЕСТ И ПОКАЈАЊЕ да се ослободимо греха. Васкрсење Господа нашега ИСУСА ХРИСТА је доњело победу над грехом и смрћу.
 
lazes da si elektrotehnicar. Jedan ozbiljan elektrotehnicar ne moze da kaze: "оца Адама и пра-мајке Еве".
pitam se kakvim se jos prevarama sluzis u svojim govorancijama....
 
Obersturmfuehrer:
lazes da si elektrotehnicar. Jedan ozbiljan elektrotehnicar ne moze da kaze: "оца Адама и пра-мајке Еве".
pitam se kakvim se jos prevarama sluzis u svojim govorancijama....

То је изгледа једино што твоја врста зна да каже када нема аргумената.
Смешан си:grin:
 
ma nemoj mi reci....
po tvom shvatanju sveta, opis tvog radnog mesta izgleda ovako:
komunikacija od tacke A do tacke B ne radi kako treba...
ocigledan razlog nije poznat.
koje je resenje?
pa, normalno, visa sila....djavo je omeo komunikaciju....

inace, da si ti bilo koja forma elektrotehnicara :) tebe bi zanimalo, kako, zasto, kada i ko....i naravno prihvatao bi dokaze koji su nedvosmisleni....ali posto si lazov, i ko zna cime se bavis to nije tako....
 
Obersturmfuehrer:
ma nemoj mi reci....
po tvom shvatanju sveta, opis tvog radnog mesta izgleda ovako:
komunikacija od tacke A do tacke B ne radi kako treba...
ocigledan razlog nije poznat.
koje je resenje?
pa, normalno, visa sila....djavo je omeo komunikaciju....

inace, da si ti bilo koja forma elektrotehnicara :) tebe bi zanimalo, kako, zasto, kada i ko....i naravno prihvatao bi dokaze koji su nedvosmisleni....ali posto si lazov, i ko zna cime se bavis to nije tako....

који си ти лажов и сатаниста, чим немаш доказа за своје бљувотине вређаш људе, па зар те то отац и мајка научили.
 
Бл:
који си ти лажов и сатаниста, чим немаш доказа за своје бљувотине вређаш људе, па зар те то отац и мајка научили.

malo dobrog smeha pred spavanje nikad dosta....
hoces da kazes da nemam dokaze za evoluciju? za razvoj kosmosa? hoces da kazes da ne umem da objasnim kako radio radio-predajnik bez koriscena reci 'bog' i slicno? dokaze da adam i eva nisu postojali....ajde da ne idemo dalje, oticu u pogresnom pravcu....

malo razmisli o svojim izjavama pa onda pricaj takve stvari...
uopste ne razumem tvoju filozofoju. Navodno se bavis poslom koji zahteva proucavanje i priznavanje konkretnih dokaza i pokazatelja o nekom dogadjaju, a pises da su prvi ljudi adam i eva....
 
@Obersturmfueher
Kakav bre inzenjer elektronike. Ma on covek nije ni cuo za elektroniku. Prvi susret mu je sa kompjuterom da bih mogao da siri veru.I verovatno kad ga je prvi put upalio je citirao pasuse iz biblije da istera djavola iz njega. A kad se pojavilo windows on je rekao :"I bog rece bice svetla, i bi svetla" ili tako nesto. On jos uvek veruje da bog daje isceljenje a da medicina i genetika nisu nista. A drugo ovo je forum za kultne stvari. A ne kultove i sekte, kao sto je pravoslavna religija i svaka druga. Treba mu objasniti to.
@BL
Evo ti dokaz da biblija nije tacna. Covek je od mesa, i krvi. Ima genetski kod. A to ne moze da se uduva u glinu, naucno dokazano. I ono sa rebrima i adamom i evom nije tacno. I muskarac i zena imaju isti broj rebara, 12. Naucnim metodama, genetikom(ispitivanje X i Y hromozoma) je dokazano da je zenka ljudskog roda starija od muzjaka, tako da i taj deo biblije otpada u vodu.Adam i Eva su bili prvi ljudi na zemlji, tako da su njihova deca sva pocinila incest, a to je greh. A biblija kaze da je nepogrsiva i da je to rec bozija, epa posto smo opovrgli ovo, znaci cela biblija je laz. I nemoj da mi citiras vise pasuse iz te knjige lazi za malu decu i nisko inteligentne ljude.
 
Obersturmfuehrer:
malo dobrog smeha pred spavanje nikad dosta....
hoces da kazes da nemam dokaze za evoluciju? za razvoj kosmosa? hoces da kazes da ne umem da objasnim kako radio radio-predajnik bez koriscena reci 'bog' i slicno? dokaze da adam i eva nisu postojali....ajde da ne idemo dalje, oticu u pogresnom pravcu....

malo razmisli o svojim izjavama pa onda pricaj takve stvari...
uopste ne razumem tvoju filozofoju. Navodno se bavis poslom koji zahteva proucavanje i priznavanje konkretnih dokaza i pokazatelja o nekom dogadjaju, a pises da su prvi ljudi adam i eva....

Која еволуција, ако хоћеш да будеш мајмун буди, ја нећу Јасно!!!!!!!!!!!!!

Са тобом нема разговора, очигледно нечастиви говори кроз тебе, али то је твој проблем.

Тропар Светом Архангелу Михаилу
и Небеским Силама

(глас IV)
Војсковође небеских војски, непрестано (увек) вас молимо ми недостојни да вашим молитвама заштитите нас заклоном крила ваше непропадљиве славе, чувајући нас који падамо на колена и усрдно вапијемо: Избавите нас од беде (невоља) као војсковође виших сила.
 
dr.koki:
@BL
Evo ti dokaz da biblija nije tacna. Covek je od mesa, i krvi. Ima genetski kod. A to ne moze da se uduva u glinu, naucno dokazano. I ono sa rebrima i adamom i evom nije tacno. I muskarac i zena imaju isti broj rebara, 12. Naucnim metodama, genetikom(ispitivanje X i Y hromozoma) je dokazano da je zenka ljudskog roda starija od muzjaka, tako da i taj deo biblije otpada u vodu.Adam i Eva su bili prvi ljudi na zemlji, tako da su njihova deca sva pocinila incest, a to je greh. A biblija kaze da je nepogrsiva i da je to rec bozija, epa posto smo opovrgli ovo, znaci cela biblija je laz. I nemoj da mi citiras vise pasuse iz te knjige lazi za malu decu i nisko inteligentne ljude.

Ал га млатиш, па ја теби могу цитирати на хиљаде доктора који ће обрнуто тврдити.
А тезе су ти глупе до боли, вероватно си у средњој медицинској, ако си ти доктор ја сам аустронаут.:roll:
 
Бл:
Ал га млатиш, па ја теби могу цитирати на хиљаде доктора који ће обрнуто тврдити.
А тезе су ти глупе до боли, вероватно си у средњој медицинској, ако си ти доктор ја сам аустронаут.:roll:

nisam siguran da sam razumeo kokija u potpunosti ali ono sto je sigurno je to da su deca adama i eve (ako je to validna teorija) cinili incest za sve pare....a ko zna, mozda se neko od dece nalozio i na evu :)
 
Бл:
Која еволуција, ако хоћеш да будеш мајмун буди, ја нећу Јасно!!!!!!!!!!!!!


tebi ocigledno nije jasna teorija evolucije, o kojoj verovatno znas jedino to 'covek je nastao od majmuna'.
e pa to je jako lose, zato sto se u teoriji evolucije NIGDE ne spominje da je covek nastao od majmuna...
 
meni nije jasno kako neko uopshte mozhe da chita bl-a?...mislim da je to za svaq kritiq...ne bl...on je kakav jeste i tu nema prmene...nego upushtanje u neq bilo kakvu raspravu il komunikaciju s nekim takvim likom...otkrio sam ignore...veruj mi genijalna ideja...
mada bla sam provalio posle 2 prochitana posta pa ga dalje nisam ni chito...ono na shta sam naletao samo je opravdavalo moje nechitanje...
 
@BL
Ja nisam doktor, ja sam student medicine. A postoje i hiljade doktora koji ce tvrditi ovo isto a imaju i naucni dokaz za to. Kad mi das neki naucni dokaz da bog postoji odmah idem u crkvu da se pokajem, ali NAUCNI, ne BIBLIJSKI, vidis to nije isto, cak se i ne pise isto. E a ja cu postati doktor , ali ti bolje nemoj da postajes astronaut, mozda pogodis boga u oko raketom.
 
dr.koki:
@BL
Ja nisam doktor, ja sam student medicine. A postoje i hiljade doktora koji ce tvrditi ovo isto a imaju i naucni dokaz za to. Kad mi das neki naucni dokaz da bog postoji odmah idem u crkvu da se pokajem, ali NAUCNI, ne BIBLIJSKI, vidis to nije isto, cak se i ne pise isto. E a ja cu postati doktor , ali ti bolje nemoj da postajes astronaut, mozda pogodis boga u oko raketom.

Ти ћеш бити доктор кад ја ТЕНК, али научни доказ оћеш, хахахахахаха
па ево то доказа , ПОСТОЈИШ
 

Back
Top