ПОВРАТАК БАБА ИЗ НВО...РУСИЈА... СРБИЈА ???-

King 7:
NVO - Babe, najmocnije oruzje severnoatlantske alijanse na ovim prostorima.

Зар нису прелепе!?

PH2005062401729.jpg
050625_kandic_ccol.standard.jpg


biserko.jpg
bosna.jpg
 
@duh
ok sto stavljas natasu i sonju(jel ovo ona?:)),oko njih se zaista moze diskutovati,ali malo je bezveze stavljati ljudske kosti u tom kontextu..zaista bezveze...ipak to nije za podsmeh..ali,ok
inace,povodom teme,opet cu citirati predraga markovica,istoricara,koji je u utisku govorio o takozvanom novom "prosvetiteljstvu nvo" i njihovoj ulozi,laznoj moralnosti..satro,samo oni znaju sta je pravo evropejstvo..ostali su stoqa..i zapitao se koga su oni prosvetlili?jel gledao neko?covek u ds-u btw..
 
Petar_FPN:
@duh
ok sto stavljas natasu i sonju(jel ovo ona?:)),oko njih se zaista moze diskutovati,ali malo je bezveze stavljati ljudske kosti u tom kontextu..zaista bezveze...ipak to nije za podsmeh..ali,ok

Ја се не подсмевам него подсећам на иритантан ниво некрофилије код домаћих НВО баба.
Иначе, сећам се када су 1990/91 кренули да ваде кости из јама по Босни и Крајини, рекао сам "ово неће на добро изаћи"... Такође нисам гледао РТС Дневник / дневников додатака / специјалне емисије 90-их, па не волим ни кад Б92 дави са босанским жртвама.

ДОСТА ЈЕ БИЛО ЛЕШЕВА.
Посветимо се будућности и животу.
 
Petar_FPN:
ne mozes reci parolu dosta leseva nekome ko ne zna i dalje gde mu je sin ili cale

То је одлично речено, само ја не знам како ће неки муслиман из Сребренице (који рецимо сад живи још даље) сазнати о судбини својих информишући се преко Б92.
По тој логици би Б92 (а и наведене бабе) требало више рачуна да воде о несталим Србима.
 
posle izjave bivseg direktora fsb a sadasnjeg deputata dume da su uhapseni jos neki britanski agenti sve se stisalo. ni pomena o tome. sto je najvaznije, sa obe strane.

da vas postedim detalja,
kratka analiza materijala i situacije pokazuje i lako dokazuje sledece:

1. aferom 'sedi mara na kamicku' englezi su namerno isprovocirali 'raskrinkavanje spijunske mreze'
dokaz: idijotskije i neprofesionalnije ponasanje obavestajaca i kretenskiji nacin razmene informacija nije jos zabelezen u istoriji ove politicke discipline. fakt koristenja diplomata za ovu akciju je vise nego logican, ako se ima u vidu da bez gubitaka u redovima agenture moze da se dobije isti skandalozni efekat - niko ne hapsi i ne ispituje diplomate.
2. time su pokusali da u vreme donosenja zakona o finansiranju NVO u rusiji iznude represivne mere, makar nekoliko hapsenja posto im trenutno jezivo nedostaje materijal za britansko javno mnjenje koje treba da se prevede u novi modus 'antidemokratske revolucije' koja je tipa na pomolu u rusiji
dokaz: svi materijali o samoj aferi u toku jednog dana smenjeni su na materijale o mogucim posledicama same afere na njene posledice po 'polozaj demokratije' i NVO u rusiji, a sledeci dan ostalo je samo ovo poslednje. afere nije ni bilo, takoreci. ako je i bilo, naravno opravdano je sto je bilo, posto je trezak polozaj demokratije i NVO dokazan kao posledica iste (!?!). kako u logici zovemo ovaj dokaz...?
3. Englezi su se za*bali ocekujuci veliku pompu oko cele price a dobili su halabuku nizih struktura vlasti, mnogo manje medijsku a minimalno 'putinovsku'. posto je ocenjeno da se radi o provokaciji, zvanicni komentar vlasti na ovu temu specijalno je izostao sve do redovne konferencije na stampu.
na ovoj konferenciji pitanje je namerno stavljeno negde u sredinu, i nije ga niko hteo iniciratri pa je morao bas engleski novinar. tako je pojacan momenat provokacije i serviran kao: komarac bi da po*ebe slonicu, al nikako da se ona namesti, pa resio sam ce da organizuje...

epilog. redovna godisnja konferencija za stampu, 31.01.2006.:

novinar bbc:"evo jedno pitanje na engleskom (!?!): kakav je zaista zvanicni stav rusije i vas licno prema nedavnom takozvanoj spijunskoj aferi'

v v putin (parafraziram zapravo):"... ne menja stvari... zao nam je da neke zemlje jo s uvek ne razumeju ulogu rusije u njihovoj spoljnoj politici... ali to ne menja nase cvrste odnose... sve je to rudiment proslosti, neophodno je shvatiti i prihvatiti realnost (naglaseno) novih medjunarodnih odnosa i mesta rusije u njima (naglaseno)... nista strasno, samo nije uredu da se diplomate bave spijunazom, ipak je to stvar politicke kulture, zna se ko se bavi cime... ali nema veze" :D :D :D

novinar: "ali kakve ce konkretno mere biti preuzete protiv NVO?"

vv putin: "... pa kako mislite protiv...nvo su najvazniji instrument kontrole drzavnih organa... kljucna karika demokratskih odnosa... pa mi sami izdvajamo desetine milijardi (!) rubalja na finansiranje istih organizacija (tih koje su npr. ucestvovale u aferi)... bas zbog toga sto su NVO vazna poluga kontrole vlasti nas je interes da ih zastitimo od zloupotrebe SA SVIH STRANA... pre svega na najtipicniju - zloupotrebu za sprovodjenje tudje spoljne politike... nije to dobro...zakon ce to regulisati... jednostavno transparentnost finansiranja... pa neka se srecu sa kim hoce i pricaju o cemu hoce... na kraju krajeva to im je uloga... ali ne treba neko da ih placa za svoje interese.. itako...eto...sta znam, nije to ni najvaznija tema danas... misssim vaznije je ono penzije, nafta gas, kaspijski sporazum i to..."

novinar: "ali, sta ce biti sa navodno umesanim diplomatama? hoce li biti zamoljeni da odu?"

v v putin: "a zasto da odu...pa niko ih nije zamolio... jednostavno, nisu se lepo poneli... veca kazna im je sto sve njihove kolege to znaju... uostalom, to je stvarno nevazno... "neka ih, nek sede" "
 
Duh Sekire:
Зар нису прелепе!?
Prizor vadjenja kostiju bas i nije prijatan ali ove dve slike bas imaju nesto " urokljivo ". NVO Babe su punjene zlom krvlju i zlim namerama i za razliku od nuklearnog naoruzanja
one deluju samo na narodu koji ih je proizveo. Dabome, daleko su jeftinije za odrzavanje i mogu se upotrebiti vise puta. Godina proizvodnje je jako bitna: sto je starija - to je ubitacnija.
 
marlon:
E ovo je bilo napushavanje sa stilom... sta kaze...ko ih je*e, nek sede ...ebote buko, oraspolozi me :D:D:D

zamisli... aj sam pao na teme, sve sam mogao da ocekujem ali frazu, jos sa patronatskim osmehom..."ma nek sede"... i da, jos je bilo objasnjenje, KAKO SAM TO ZABORAVIO?!?!?!:

"sad kad znamo cime se bave, bolje da su tu nego da ne znamo gde su..." !!!!
:D :D puko sam od smeha...
 
JABUCHILO:
zamisli... aj sam pao na teme, sve sam mogao da ocekujem ali frazu, jos sa patronatskim osmehom..."ma nek sede"... i da, jos je bilo objasnjenje, KAKO SAM TO ZABORAVIO?!?!?!:

"sad kad znamo cime se bave, bolje da su tu nego da ne znamo gde su..." !!!!
:D :D puko sam od smeha...
:D:D:D Pa posle kazu dosadno gledati vesti....ovo bre ko Rowan i BlackAdder :D:D:D
 

Back
Top