(Ne)Iskrenost
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 78

Tema: (Ne)Iskrenost

Zainteresovan član glupisnupi (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano (Ne)Iskrenost

Sta mislite....koji aspekti u necijem horoskopu mogu reci i pokazati iskrenost osobe ili naprotiv i nasuprot tome totalnog prevaranta (kada je o ljubavi rec )...znam da je sve relativno ali ajde da se zabavimo ovom "problematikom" ...

Aktivan član sexy lady2005 (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: (Ne)Iskrenost

vrlo zanimljiva postavka
    to bas i mene zanima

Primećen član biska (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Wink Re: (Ne)Iskrenost

Proveri da li ima neki trag na domalom prstu !!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

u svakom sucaju treba gledati polozaj neptuna. npr. neptun u 3.kuci bi dao osobu koja je sklona lazima i prevarama i mutnim radnjama, a aspekti ce pokazati da li osobu lazu ili ona laze druge. npr. venera i neptun u nekom aspektu ce dati zablude i lazi vezane za ljubav, zatim merkur i neptun (ako je neptun u 3. kuci) ce da daju lazova. takodje i neptun u 1. kuci u odjedjenim aspektima moze da da zesceg lazova.

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Auuuuu ...onda sam ja taj prevarant...Neptun mi je posred trece kuce u Strelcu ...ali u sekstilu sa Venerom pa moguce da mene lazu...hm hm ..

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

a recimo konjukcija venere i neptuna i drugoj kuci ?isto katastrofalno ili ..?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio glupisnupi
    Auuuuu ...onda sam ja taj prevarant...Neptun mi je posred trece kuce u Strelcu ...ali u sekstilu sa Venerom pa moguce da mene lazu...hm hm ..
    a gde ti je ta venera i u kom je znaku i koje jos aspekte pravi? i neptun koje jos aspekte pravi? nista ne mora da znaci, rekoh ti ja vec, ne moze tako da se cupa iz konteksta. takodje, taj neptun u 3. kuci uopste ne moras da budes ti, nego neko drugi u tvom horoskopu...ja sam ti samo rekla sta bi se generalno gledalo ako hoces da vidis da li neko laze. neptun je tu glavni krivac

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

kod mene je neptun u strelcu ....a venera u vagi ...takodje taj neptun pravi aspekt sa jupiterom kvadrat...a jupiter je u ribama..
    e sad...kod njega je neptun u konj. sa venerom u skorpiji.....u drugoj kuci....
    sta mislis?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

a recimo konjukcija venere i neptuna i drugoj kuci ?isto katastrofalno ili ..?
    to je vezano za novac, a ne za laganje. moze svasta da bude, opet zavisi. venera je prirodni vladalac 2 kuce i ona se lepo oseca u 2.oj kuci i donosi novac od umetnosti, od lepih stvari, vise oznacava posedovanje umetnickih dela nego novca. takodje daje preveliko trosenje novca i lak priliv novca. osoba ne mora puno da se muci da zaradi. a u konjukciji sa neptunom bi dala malo nespretno baratanje novcem, neko tripovanje u vezi toga, i definitivno ja mislim da je u pitanju posedovanje umetnickih dela, jer i venera i neptun prestavljaju umetnost i kreativnost.
    ali, ali (uvek neko ali! ) to ne moze da da konacnu sliku. vazna je cela natalna....

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

pa poseduje ...moja umetnicka dela !! :O) Majke mi..ne zezam se...
    sad si me malo utesila ,vec sam htela da ga ...ma da ga prebijem...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

kod mene je neptun u strelcu ....a venera u vagi ...takodje taj neptun pravi aspekt sa jupiterom kvadrat...a jupiter je u ribama..
    u kojim kucama bre ti se nalaze venera i jupiter i koje ti jos aspekte pravi venera? osim ovog sextila sa neptunom?

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

pa evo reci cu ti
    Venera na asc....pravi kvadrat sa Mesec. (uzas) dalje Venera konj. Pluton ,Venera sextil Neptun ...a Jupiter je u petoj kuci negde pri kraju .. ....zato neptun pravi kvadrat sa tim Jupiterom ....
    ali imam vodeni lotos izmedju Merkura u skorpiji ,Jupitera u ribama i Meseca u Raku....(2,5,9-ta kuca) vadi li to nesto stvar ili nema veze?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

pa evo reci cu ti
    Venera na asc....pravi kvadrat sa Mesec. (uzas) dalje Venera konj. Pluton ,Venera sextil Neptun ...a Jupiter je u petoj kuci negde pri kraju .. ....zato neptun pravi kvadrat sa tim Jupiterom ....
    ali imam vodeni lotos izmedju Merkura u skorpiji ,Jupitera u ribama i Meseca u Raku....(2,5,9-ta kuca) vadi li to nesto stvar ili nema veze?
    izvini, a sta je to vodeni lotos u astrologiji? prvi put cujem za to...

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

vodeni lotos je veliki trigon .Znaci trigon koji spaja tri planete . To moraju biti samo i uvek planete sa pozit. vibracijama...(mesec,venera ,jupiter...) i naravno sve tri se nalaze u istom elementu vode.

Veliki Trigon znaci "luck", to znaci da imas srece u necemu s tim sto je stvar tvoje volje da li ces tu srecu da iskoristis na pozitivan nacin ili ces da je zeznes i odbacis

A T-Cross can get you moving. Grand Trines can also get you moving --- to bed.

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

znas uvek kad pomislim na taj vodeni lotos ponadam se da ako se nesto desi a bude lose....mozda mi on pomogne da se izvucem u poslednjem trenutku...
    Eto sve se nesto nadam da je to tako....a ni sama ne znam ima li to uopste ikakve veze

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

da, da, znam sta je veliki trigon, neko nisam znala da se zove vodeni lotos...ja isto kao imam neki veliki trigon u vazdusnim znacima, mada po nekim racunanjima imam, a po nekim nemam, valjda zavisi koliki orbis trigona dopustaju koji astrolozi....

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Mislim da je kod tih trigona vazno da budu tacni ..uz stepen ili dva tolerancije ...mislim nisam sigurna....citala sam o tome i kao da mi je negde ostala ta informacija....kod tebe bi se to odnosilo na intel. plan dok kod vodenog govori o emocijama

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

ma, jbt, kod mene u horoskopu sve na intelektualnom planu, a ja dupli rak, zamisli koji bedak

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

ma tebi je bre sve ovo vezano za ljubav, mada ima tu i nekih iluzija veznaih za emocije, to ti je taj sekstil venera i neptun. a tebi je i uran u 1.? on nije bese apektovan, jel? ali je takodje vazno to sto je u stelijumu i u istom znaku...to neki astrolozi gledaju kao konjukciju, bez obzira sto ispada iz dozvoljenog orbisa...a sto si pitala za neiskrenost? sto te to muci?

Mislim da je kod tih trigona vazno da budu tacni ..uz stepen ili dva tolerancije ...mislim nisam sigurna....citala sam o tome i kao da mi je negde ostala ta informacija....kod tebe bi se to odnosilo na intel. plan dok kod vodenog govori o emocijama

[evo ja citam sa nekog sajta i prevodim]
    Veliki Trigon ti donosi srecu ali ne sam po sebi,jer izgleda kao jednakostranicni trougao, zatvoren sistem,koji nema dovod energije sa strane, energije koja te pokrece ili pokrece nestoIzvor energije za grand trine su obicno kvadrati koje planete u velikom trigonu prave sa ostalim planetama u natalnoj karti.
    Ako nema ovaj adicionalni izvor energije veliki trigon izaziva lenjost ,nepokretnost, inertnost, depresiju itd, odnosno status quo stagnaciju...nema pomeranja,nema srece

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

to me muci moj Merkur u Skorpiji :O)
    On uvek nesto sumlja u svei svasta....eto....taj sam ti ja slucaj....makar da je sve ok...e ja cu obavezno da se setim neceg sto moze biti ovako ili onako i eto meni problema da mislim o njemu....a sto je najgore i dok ovo pisem mislim da stvarno postoji (bice u mojoj glavi neka daska)...

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

a sto se kvadrata tice...u imam ja i te....:O) i to bas neke gadne...saturn -mars....venera -mesec....i jos svasta nesto tako da sam "pokrenuta " maximalno....:O(

Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

ah ,da sad shvatam ...moraju te planete da grade kvadrat ...hm ....pa kvadrat iz tog trigona gradi jedino mesec...sa tom venerom....hm...

Slične teme

1. iskrenost ili ne
    Autor mari mari u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 04.06.2008., 23:08
  2. Iskrenost ili ne?
    Autor stephanie u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 08.10.2006., 23:51
  3. Iskrenost...
    Autor love_girl u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 275