ZENSKI PROBLEM ILI MOJ?

Mislim sta reci, pitaocu i sl. na ovo pitanje?

Taman da osoba i nema bolove, sigurno ima hormonsku buru - znaci moze da se ponasa, oseca itd. skroz van normale. Nema sexa brale.

To sto muska sujeta radi "...kako ne mogu da je nagovorim... kada sam ja..." koliko god bio ubedljiv verbalno i taktilno/sexualno, je problem "krofnana" - ilivam muske krofne.

Tako razmisljavsi mogu samo reci da je pitanje veoma ruzno postavljeno:

zenski ili moj problem - nije: zenski ili muski. Bas nije lepo.

pzdrv

P.S. savet: iskuliraj je jedno vreme, no sex, i onda se daj bas kada ima - valjda ce prenebregnuti svoje "NE"
 
Da vam pravo kazem, ja dobijem neverovatnu potrebu za sexom u toku ciklusa, a nikada nisam probala da to i uradim, jer mi je kao i vecini vas bilo odvratno. Obicno tada pribegavam oralnom sexu i bude fenomenalno i njemu i meni (mozda je povoljan hormonski status) :razz: . Cula sam od puno ljudi da praktikuju sex za vreme "onih dana", pa me to zagolicalo da probam i ja, ali trenutno nemam s kim :-( ...
A posto je tema "Zenski problem ili muski", u mom slucaju je zenski, a u tvom-muski, jer to je stvar dogovora izmedju partnera, nema pravila!
 
MissNikitta:
Da vam pravo kazem, ja dobijem neverovatnu potrebu za sexom u toku ciklusa, a nikada nisam probala da to i uradim, jer mi je kao i vecini vas bilo odvratno. Obicno tada pribegavam oralnom sexu i bude fenomenalno i njemu i meni (mozda je povoljan hormonski status) :razz: . Cula sam od puno ljudi da praktikuju sex za vreme "onih dana", pa me to zagolicalo da probam i ja, ali trenutno nemam s kim :-( ...
A posto je tema "Zenski problem ili muski", u mom slucaju je zenski, a u tvom-muski, jer to je stvar dogovora izmedju partnera, nema pravila!

Snimi ovo, pa da zaradimo pare...:twisted:
 

Back
Top