Maska na Licu

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Da li vas je nekad neko optuzio da nosite "masku na licu", to jest da glumite da ste nesto sto niste i kako ste se osecali u tom trenutku, i kako ste uspeli da dokazete istinu? :shock:
 
Moja maska je moja zastita te delujem mnogo hladnije i bezosecajnije ( kao i mnogi ) ...tako da nemem potrebu da se branim...kad ljudi otkriju istinu...Znaci na prvi pogled sam gora no sto jesam...
 
geisha:
Da li vas je nekad neko optuzio da nosite "masku na licu", to jest da glumite da ste nesto sto niste i kako ste se osecali u tom trenutku, i kako ste uspeli da dokazete istinu? :shock:


Mozda bismo mogli reci da postoji vishe maski:kakvi bismo zeleli biti,kakvim zelimo da nas drugi vide ,maska trenutka...verujem da su svi proshli vishe manje kroz to...jedino neko nadje nachina da nosi ono shto jeste i da kaze istinu na pravi nachin
 
Psihologue:
Au mnogo puta.Pogotovo shto sam rak i samim tim zna se da rakovi da ne bi patili imaju tkv masku
na licu.Sasvim drugachija osoba iznutra...
Eee :) kolega rak :D Lepo...

Nosim maske, ponekad smatram prednoscu to sto ih imam dosta ;) . To ne znaci da lazem i foliram, samo da ne zelim da opterecujem ljude trenutnim (ne)raspolozenjima ili problemima...Mislim, sta bre moju koleginicu boli uvo sto se meni ne zivi taj dan, ne mogu biti qchka prema njoj, jelte :lol:
Bila ova tema...
 
Ni meni niko to nikad nije rekao, tim rijecima, mada me ljudi obicno ne procijene dobro na prvu loptu, pa se onda kao nesto cude, a mene to nervira.
Mislim da je to sasvim normalno, da se u razlicitim situacijama i sa razlicitim ljudima drugacije ponasamo. Ne vidim nista negativno u tome.
 
Nevenchica:
Eee :) kolega rak :D Lepo...

Nosim maske, ponekad smatram prednoscu to sto ih imam dosta ;) . To ne znaci da lazem i foliram, samo da ne zelim da opterecujem ljude trenutnim (ne)raspolozenjima ili problemima...Mislim, sta bre moju koleginicu boli uvo sto se meni ne zivi taj dan, ne mogu biti qchka prema njoj, jelte :lol:
Bila ova tema...
kak'i ste bre vi to maskirani rakovi? Jesam rak, al' ne volem da se maskiram, samo mozda ne pokazujem sve karte koje drzim, a to je priznacete sasvim drugi par cipela.
 
Ja se apsolutno nikad nisam folirala.A onda sam par puta posteno zazalila zbog toga.I sad sam arogantna kuckica.Mada stvarno mislim da nisam losa...Ma ljudi bre nece da cuju istinu.Hteo ne hteo maska je uvek tu.
 
Nikad!
liar.gif
 
Maska..kod kozmeticarke obavezno... i nisu me optuzili zbog toga :razz:

Nositi “masku na licu” znaci biti nesiguran i kriti se od necega cemu niste dorasli. Nositi masku nekoga ko to niste. ...je dozvoljeno samo glumcima u tih 1,5 sat predstave.Cak i oni posle toga zure u garederobu da je skinu...

Volim da sam onakva kakva sam i ono sto sam... bez maske ....tako mi je najudobnije..:-D

 
geisha:
Da li vas je nekad neko optuzio da nosite "masku na licu", to jest da glumite da ste nesto sto niste i kako ste se osecali u tom trenutku, i kako ste uspeli da dokazete istinu? :shock:
Heh da, mene su neki optuzili da skacem na svaku...
A neki su me optuzili da nedam nijednoj... :lol:

Bole me uvo da nekom nesto dokazujem... nek veruju sta hoce...
 
geisha:
Da li vas je nekad neko optuzio da nosite "masku na licu", to jest da glumite da ste nesto sto niste i kako ste se osecali u tom trenutku, i kako ste uspeli da dokazete istinu? :shock:

JA sam cuo od devojaka, tj. zena, da je najbolja maska za zensko lice da je tp isprska, kada svrsava... :D :D :D .

Naravno ne sme da dodje do oka...
 
geisha:
Da li vas je nekad neko optuzio da nosite "masku na licu", to jest da glumite da ste nesto sto niste i kako ste se osecali u tom trenutku, i kako ste uspeli da dokazete istinu? :shock:

Paaaaa,nije.Niko mi nije to rekao.Savetovala me je neka glupacha,drugarica da treba da STAVIM masku na lice,"kako mozes tako pred svima (pred celim odeljenjem) da kazes jao kako sam srecna",doduse zaista time sam navukla ljubomoru,i ona je bila ljubomorna...Ja bas volim kad su ljudi srecni i kad se smeju...Tako su me vaspitali.Prvo pravilo u vaspitanju - druzeljubivost i svi su ljudi dobri i hajde da se zabavljamo i smejemo i saradjujemo sa drugima.To je mnogo zdravo.
 
luckastalutkica:
Paaaaa,nije.Niko mi nije to rekao.Savetovala me je neka glupacha,drugarica da treba da STAVIM masku na lice,"kako mozes tako pred svima (pred celim odeljenjem) da kazes jao kako sam srecna",doduse zaista time sam navukla ljubomoru,i ona je bila ljubomorna...Ja bas volim kad su ljudi srecni i kad se smeju...Tako su me vaspitali.Prvo pravilo u vaspitanju - druzeljubivost i svi su ljudi dobri i hajde da se zabavljamo i smejemo i saradjujemo sa drugima.To je mnogo zdravo.

......tako sam ja navukla tu ljubomoru u srednjoj skoli.I onda sam ja tako u prvoj godini nasla nekog decka koji je pusio pa su mi mirisale ruke na cigare.I onda sam po ceo dan naravno naglas,BEZ MASKE,govorila,"ne mogu da verujem kako mirisem od njega na cigare" i kikotala se i drzala ruke na nosu i mirisala i kikotala se i svakome ko me je pitao naravno sve pricala a jedna devojka koja je bila mnogo ljubomorna nije se smejala i pricala kao ostali nego je IZVALILA "Kraljica trotoara",a slicno tako u trecoj godini jednom je poshizela pred celim odeljenjem,a niko je nista nije pitao,zato sto je moja najbolja drugarica imala neke zanimljive ljubavne dozivljaje i imala je obicaj da okupi 6-7 devojaka i da prepricava.Meni je to bas bilo cool ali ova, :-D iz cista mira kaze joj kao ovakva si onakva si,sto prepricavas dozivljaje!!!!!!!!!
 
desavalo se da kazu da sam uobrazena I razmazena, e sad, ovo razmazena nije daleko od istine, ali uobrazena... ne...
decko me ponekad ubedjuje da se samo pretvaram da ga volim, a to nije true.
 

Back
Top