Ma kakva tema?! Dodaj mi teg.
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Ma kakva tema?! Dodaj mi teg.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Ma kakva tema?! Dodaj mi teg.

Kao da se sve svodi na 'hej, hajde da brbljamo o necemu pola godine i da pisemo postove od pedeset kilometara citirajuci misli mrtvih ljudi koje drugi vide kao kul'
    Bre, napisi ono sto mislis u najkracoj mogucoj formi. I ne, ne zanima me sta je rekao neki tamo tip dok je izlazio golog dupeta iz ormana izgovarajuci oh te snazne, zarazne fraze pune vrckavosti.
    Dodje mi da izvadim saku srca i odalamim te preko nozdrva dok ne zapevas 'Save the last dance for me' brusa vilisa....

Bliss
    Guest

Smile Re: Ma kakva tema?! Dodaj mi teg.

Citat Original postavio alex_cool
    Kao da se sve svodi na 'hej, hajde da brbljamo o necemu pola godine i da pisemo postove od pedeset kilometara citirajuci misli mrtvih ljudi koje drugi vide kao kul'
    Bre, napisi ono sto mislis u najkracoj mogucoj formi. I ne, ne zanima me sta je rekao neki tamo tip dok je izlazio golog dupeta iz ormana izgovarajuci oh te snazne, zarazne fraze pune vrckavosti.
    Dodje mi da izvadim saku srca i odalamim te preko nozdrva dok ne zapevas 'Save the last dance for me' brusa vilisa....
    ...kad smo vec kod te pesme ...mnogo je volim...i to bas tu verziju...tako da ...u tu pesmu me ne diraj... ...
    ..a sta kazes na to:ej ajde da saznamo nesto novo?...pa da eventualno razmenjujemo misljenje o necemu sto smo upravo saznali? :razz:

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Filozofiji je potrebna rekonfiguracija

Citat Original postavio Bliss
    ...kad smo vec kod te pesme ...mnogo je volim...i to bas tu verziju...tako da ...u tu pesmu me ne diraj... ...
    ..a sta kazes na to:ej ajde da saznamo nesto novo?...pa da eventualno razmenjujemo misljenje o necemu sto smo upravo saznali? :razz:
    Ti kazes 'alex ti si jako glup momak' u stvari, zar ne?
    U redu je.
    Alex se ne vredja.

U pravu si, to je divno, razmenjivanje misli , ideja, novih stvari. Pomalo je gej i to...ali hej... ovo je novo doba...itd.
    Hajde, razmenimo misli.
    Problem je kada me to razmenjivanje samo umori, bez humora, bez duse, bez icega, samo gomila 'ja, ja, ja, mrtav tip genije, zena mrtvog tipa, ja'

Nasmej me, slusacu te dok ne umrem. Samo sam to hteo reci....

Bliss
    Guest

Podrazumevano Re: Filozofiji je potrebna rekonfiguracija

U redu je.
    Alex se ne vredja.

U pravu si, to je divno, razmenjivanje misli , ideja, novih stvari. Pomalo je gej i to...ali hej... ovo je novo doba...itd.
    Hajde, razmenimo misli.
    Problem je kada me to razmenjivanje samo umori, bez humora, bez duse, bez icega, samo gomila 'ja, ja, ja, mrtav tip genije, zena mrtvog tipa, ja'

...ej nisi me razumeo na pravi nacin...ok razumem sta si hteo da kazes...ma u pravu si...

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ma kakva tema?! Dodaj mi teg.

Ja uvek kazem ono sto mislim na filozofiji,najkrace sto mogu,ako citiram tudje misli to i kazem.
    Brus Vilis je celav.

Bliss
    Guest

Podrazumevano Re: Filozofiji je potrebna rekonfiguracija

U redu je.
    Alex se ne vredja.

Hajde, razmenimo misli.

i ne necu da kazem da si jako glup momak...naprotiv...zao mi je sto si stekao takav utisak...mozda ja treba malo da preispitam sebe obzirom da na ljude ostavljam takav utisak...

Bliss
    Guest

Smile Re: Ma kakva tema?! Dodaj mi teg.

Citat Original postavio frozen1982.
    Ja uvek kazem ono sto mislim na filozofiji,najkrace sto mogu,ako citiram tudje misli to i kazem.
    Brus Vilis je celav.

... ...jeste i pesma mu je mnogo dobra...

Primećen član Misanthropos (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Raduje me sto vidim na ovom podforumu (ma kakav da je u ovih nekoliko meseci, hocu reci - koliko propao) svog zemljaka, ali obeshrabruje to sto je najverovatnije promasio podforum.

No, ako doticni hoce da kaze da je dosta misljenja, te hajde da od (tog) zivota napravimo parodiju, humor, pricu o prici ili da ga namerno svedemo na nivo instinktivnog, postavio je filozofsku temu i zasluzuje paznju.

A moze li potreba za smehom (komedijom, parodijom, itd) nastati sama od sebe, bez posredovanja misli o propasti ili nedovoljnosti pojedinca, susreta sa sopstvenom smrcu? Konacno, moze li prica o potrebi za smehom nasuprot filozofiranju nastati van okvira nekog (filozofskog) posredovanja stvari?

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Misli o nedovoljnosti i zadovoljnosti što se još nešto lično ne dešava su tako dobro pokrivene, da verujem da su kod velike, velike većine na nivou instinktivnog....

Zadnju rečenicu nisam razumeo. Ako cilja na filozofsko posredovanje samog pojedinca autora , onda može, upravo na osnovu iracionalnih (namerno , instinktivno tu potisnutih (stop- postoje misli koje čovek instinktivno potiskuje u iracionalno verovatno radi samozaštite, kao što se nerv sam prekida ako je velika bol u pitanju , bukvalno fizički se rastopi...))

Zabrinjavajuće je za nas kao ljude koliko užasno loš interfejs novog foruma i često blokiranje slanja poruka (iako postoje neke zakonitosti kako izbeći opet se ne da uvek) utiču na pad kvaliteta. U jednu ruku normalno jer pažnja biva fokusirana na interfejs, a ne na tok misli. Moje mišljenje je da je osim dolaska novih "snaga" dosta kumavalo i ovo tehničko degradiranje....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

alex jedno pitanje za tebe - kako mozes steci pravo misljenje ako nista ne znas ( ne poznajes ) ?
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Zainteresovan član Serj Tankian (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Ljudi, ja vas Volim!
    Toliko sam se odusevio citajuci ove vase postove... stvarno, mnogo se lepo osecam..

Alex, dragi moj prijatelju, nemoj da se obeshrabrujes kada naletis na taj mali problemcic koji te muci, znam kako ti je, i ja ponekad dozivim nesto slicno... be cool
    Ignorisi ono sto te cini mrzovoljnim, negativne stvari po tebe, radi ono sto volis..

Misanthropos i dalje prouzrokuje lep osecaj prilikom citanja tudjeg posta u meni..

Have a nice day!
    Samo je potrebno da nesto dovoljno jako zelis... i ceo svemir ce se potruditi da ti pomogne...

Primećen član Misanthropos (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Misli o nedovoljnosti i zadovoljnosti što se još nešto lično ne dešava su tako dobro pokrivene, da verujem da su kod velike, velike većine na nivou instinktivnog....
    Malo si zabasurio ovde, i nekako se jedva nazire (od slucajnih gresaka u pisanju) sta hoces da kazes. Mislim da ti je misao u redu, ukoliko bi oduzeo prvu rec, tj. "misao". Jer to instinktivno ne podrazumeva nikakvo misljenje, pa tako i smeh, radost u nemisljenom jeste samo to - neodnosan smeh, smeh kojim bi se sve teze smejao neko duboko isposredovan (komplexan, iskomplexiran, moze i tako ). Tako, rekao bih, misao o nedovoljnosti i potrebi za zadovoljenjem u vidu smeha ili cega god drugog dolaze iz neke de-finicije sebe (o-granicenja, nalazenja, postavljanja sebe spram cega drugog, drugih), a sam smeh moze doci - i u pravu si da najcesce dolazi - i mozda jedino dolazi u iznenadjenju, tj. u trenutku odsustva misli o toj stvari (ona dolazi nenadano, provocira).

Domaćin gost 47277 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hm, smeh - cini gotovo svakog da se i sam pocne cepati od smeha...bese to ljudi rade - imitiraju...to im je u prirodi.
    Osmeh svima prima, smeh takodje...sve je to zdravo. mada da se ne bih ponavljala slazem se sa misanthropos-om.

mada kad vec pricamo o smehu - ima zanimljiv clanak u politikinom zabavniku. mnogo je dobar.

kako biste okarakterisali ljude koji se cerekaju, smeju skoro iritirajuce po okolinu...?

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

I imamo jednog koji ce sjajem svog blistavog uma da rasprsi nasu ucmalost inteligencijom neshvacenih razmera.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Probaj na “Humoru”, tamo se ljudi dosta smeju :rolleyes: , mo’š naći srodnu dušu…

A na šta bi ti da se forum svede? OK, ima onih užih, stručnih, ali ovaj to, čini mi se, nije. Nije, bre, sve ni u zabavi. I ne može se sve ukratko reći. Uostalom, i sam ponekad ispišeš dugačak post, čemu kritika? Ne razumem... Uvek se pojavi neko da iskritikuje ceo forum... Kao ova sjenka, na primer... Dobro, ona to barem pojedinačno...
    A takve kritike uglavnom prolaze zapaženo, i loše. Možda je poenta u ovom – zapaženo...
    Ponašaš se kao mrgud, a govoriš o smehu...
    Janidebi

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Pricajmo tuzni momci

Pregledao sam postove, pojacao ton outputa svog malog, jako korisnog, mp3 plejera.
    Kada vidim kako ste raspolozeni, mene nesto zaboli unutra. Je*o te! Koji vam je deda mrazov irvas Rudolf!?

Ok, razumem, napisao sam '50-kilometarski postovi' i za kaznu dobio upravo to. Barem niko nije citirao nekog mrtvaka. (ha, nervira te streberu, no?)
    Dobro sto nisam napisao 'meganerazumljivi debeli grci u toplesu'.
    Uvek sam mislio da je bolje da neko mudar govori kroz tebe, a ne da ti govoris u njegovo ime. Ono sto naucis ubaci u sebe, neka bude tvoje, zagrli.
    Onda mi govori, onda me uci. Poklonicu ti paznje.
    Ali ako ces me vec uciti, a ne moras ni biti pametniji ni lepsi ni nabildovaniji da bi mogao, ucini to zanimljivim momce, devojko... ili ces primetiti kako mi je paznja odlutala za prstima koji grabise prema konzoli playstation-a.
    Drugim recima: Sto bi neko dolazio da se prepire sa vama budalama, kada mu to ne servirate na zanimljiv nacin.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Heri Stamper ruuuulaaaa!

Brus Vilis je celav.
    Evo savrsenog primera kratke, jasne misli bez citacija.
    Ugledajte se zli forumasi.
    (stavlja antiquotation patch na biceps, vraca rukav)

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Svakom je potrebno malo batinanja...

Citat Original postavio Bliss
    i ne necu da kazem da si jako glup momak...naprotiv...zao mi je sto si stekao takav utisak...mozda ja treba malo da preispitam sebe obzirom da na ljude ostavljam takav utisak...
    Ma ne bre Bliss!! Udri meeee!
    Ozbiljan sam. Zapravo, zbog tebe sam i otvorio temu.
    Iznervirala si me, ali na pozitivan nacin.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Hej, reci mi sta te tera na zlodela

Citat Original postavio Misanthropos
    Raduje me sto vidim na ovom podforumu (ma kakav da je u ovih nekoliko meseci, hocu reci - koliko propao) svog zemljaka, ali obeshrabruje to sto je najverovatnije promasio podforum.

No, ako doticni hoce da kaze da je dosta misljenja, te hajde da od (tog) zivota napravimo parodiju, humor, pricu o prici ili da ga namerno svedemo na nivo instinktivnog, postavio je filozofsku temu i zasluzuje paznju.

A moze li potreba za smehom (komedijom, parodijom, itd) nastati sama od sebe, bez posredovanja misli o propasti ili nedovoljnosti pojedinca, susreta sa sopstvenom smrcu? Konacno, moze li prica o potrebi za smehom nasuprot filozofiranju nastati van okvira nekog (filozofskog) posredovanja stvari?
    Kada u svoje lingvisticke jedinice instaliras sub-rutinu 'ja necu pricati ko je ukrao jaja dobrocudnog veselog petla' onda se ponovo vrati, i objasni mi koje je boje njena kosa.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Ma....*^&#$&^$

Citat Original postavio Tuzni_patak

Zadnju rečenicu nisam razumeo. Ako cilja na filozofsko posredovanje samog pojedinca autora , onda može, upravo na osnovu iracionalnih (namerno , instinktivno tu potisnutih (stop- postoje misli koje čovek instinktivno potiskuje u iracionalno verovatno radi samozaštite, kao što se nerv sam prekida ako je velika bol u pitanju , bukvalno fizički se rastopi...))

Zabrinjavajuće je za nas kao ljude koliko užasno loš interfejs novog foruma i često blokiranje slanja poruka (iako postoje neke zakonitosti kako izbeći opet se ne da uvek) utiču na pad kvaliteta. U jednu ruku normalno jer pažnja biva fokusirana na interfejs, a ne na tok misli. Moje mišljenje je da je osim dolaska novih "snaga" dosta kumavalo i ovo tehničko degradiranje....
    Nove snage dobre
    depresivne gugutke zle

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano mudrosti mojoj nema kraja

Citat Original postavio Truman
    alex jedno pitanje za tebe - kako mozes steci pravo misljenje ako nista ne znas ( ne poznajes ) ?
    Hmm...mozda ako upoznas lokalnog poslasticara i neko vreme provedete ragovarajuci o zivotnim problemima i smislu zivota uopste.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Nahraniti svoju zlu tastinu

Citat Original postavio Serj Tankian
    Ljudi, ja vas Volim!
    Toliko sam se odusevio citajuci ove vase postove... stvarno, mnogo se lepo osecam..

Alex, dragi moj prijatelju, nemoj da se obeshrabrujes kada naletis na taj mali problemcic koji te muci, znam kako ti je, i ja ponekad dozivim nesto slicno... be cool
    Ignorisi ono sto te cini mrzovoljnim, negativne stvari po tebe, radi ono sto volis..

Misanthropos i dalje prouzrokuje lep osecaj prilikom citanja tudjeg posta u meni..

Have a nice day!
    Ne, nego cu ih tuci.
    I..jos nisam osetio taj 'lep osecaj prilikom citanja tudjeg posta'.. to neka nova vibrirajuca opcija?
    Gde se ukljucuje?
    Nasmeja me.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Hej, a mikijev?

Citat Original postavio jeele
    hm, smeh - cini gotovo svakog da se i sam pocne cepati od smeha...bese to ljudi rade - imitiraju...to im je u prirodi.
    Osmeh svima prima, smeh takodje...sve je to zdravo. mada da se ne bih ponavljala slazem se sa misanthropos-om.

mada kad vec pricamo o smehu - ima zanimljiv clanak u politikinom zabavniku. mnogo je dobar.

kako biste okarakterisali ljude koji se cerekaju, smeju skoro iritirajuce po okolinu...?
    Citas politikin zabavnik!? Ahhahahahahahhaaa (smeje se iritirajuce po okolinu)

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Vickasta kratka posalica.

Citat Original postavio sjenka
    ajme! ala ovdi prshti od filozofije!
    imamo kenjkave, tinejdzere, iskompleksirane, ondak imamo studente filozofije koji ponavljaju za ispit, imamo i one koji bi da nesto za sta treba citav zivot da se spozna, pa mozda i ogroman broj zivota, da im se zguuuuzi u jednu recenicu, pa cak i da im se servira uz imperativ osobite duhovitosti (!) , a imamo ...pa cak i tuzne patke koji se jako lako zeste i necedu da pricaju prave stvari nego tupe sa pijedestalcica! Evo i mene, ljudi, setam malo forumom da vidim da se nije greskom ovdje zadesio neko hahahahahaha Neko .... ali nema nikoga... Odoh, nemam dovoljno vickastih a kratkih posalica koje daju smisao necijem zivotu hahahahahahahaha
    Sta radis izvan svoje celije u odseku 4b 'neobjasnjivo ne-smesne osobe sa anusom umesto ustiju' zlato?

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Mislim na seka senku

I imamo jednog koji ce sjajem svog blistavog uma da rasprsi nasu ucmalost inteligencijom neshvacenih razmera.
    Mozda jeste jedna anusoida od osobe, ali...
    to ne menja cinjenicu da ste/smo ucmali.

Slične teme

1. Dodaj Internet pre paid
    Autor evoluti0n u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.02.2009., 21:48
  2. Daj mi/ Dodaj mi / Da li bi bio ljubazan...
    Autor ILO u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 28.05.2008., 02:48
  3. VICEVI... dodaj i ti koji...
    Autor Sponzor u forumu Humor
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.12.2003., 18:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku