TEME sve pod LOCK !!!!

ZAKLJUCAJTE TEME :

  • DA

  • NE

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NE! Sloboda govora!Toga ima samo na krstarici!Zato je ovaj forum iako zaostaje za kvalitetom slicnih ipak najbolji...Nazalost par lutalica je to zloupotrebilo ali ne treba im odgovarati na provokacije i otici ce budale vremenom ili se uozbiljiti...
Ja sam dobio p.p. isto od one prostacine bizonske,pa sam mu odgovorio kako zasluzuje i vise se nije javio.A da se ovde javno raspravljam sa njim ne pada mi na pamet,to je neki usamljeni razmazeni klinac,zeljan paznje zato sto ga mama nije volela....
 
LONG LIVE ......................WHITE......:)

Bravo Kizo............evo i ja sam se pomirio sa Kizom, a onaj Bizon moron treba ga banovati.
Kizo, jel moze.........(evo, p-51 je najbolji :))

Ne ukidajte teme.............


Pozz svima.......:)
 
Jednostavno kad vidite post od doticnih idiota, preskocite ga, nemojte da citate, ja tako radim i skoro da uopste i ne primecujem njihovo prisustvo!
BRATE NIJE TO LAKO...imam silnih iskustava sa ljudima koji moraju da prokomentarisu nesto pa makar to bilo spam...
Ja nisam na ovom delu foruma i sada dajem komentar i ko zna kada.
A ovo za zakljucavanje se slazem, uvek treba brisati takve nebuloze, ako ih je previse...DEL
 
MODERATORI : prosto i jednostavno , teme gde se prepucava idu LOCK i lepo date objasnjenje ... zbog toga i toga tema je zakljucana , korisnici koji pljuju , vredjaju , ismejavaju druge na temama upozoriti preko pp i stvari ce ovde drugacije funkcionisati . Evo od sinoc je vec 11 glasova da se teme LOCK ... tako dok vi dodjete ovde ce da izbije III svetski rat ! Pozdrav svima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top