Shevchenko ili Henry

Ko je bolji?

  • Henry

  • Shevchenko


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sa' će neki da ti objasne da ja najbolji Adriano.:lol:
Inače glasam za Ševčenka,zato što može da uradi sve što i Anri,dok Anrija nisam nikada video da daje gol glavom,zbog toga Ševčenko.
Ševčenko je u stanju da se podredi kolektivu,za Anrija baš nisam siguran,mislim da baš zbog toga igrta očajno za reprezentaciju,u Arsenalu se sve vrti oko njega,u Milanu nisu baš sve akcije za Ševčenka.
 
Ma covece nisi bas glasao !!! ili onda nesto tu nije uredu,posto meni pise da Henry ima dva glasa a Sheva samo jedan a ako smo ti i ja glasali za njega onda?sta?kako?

Alex,sta si ti tu namestao?oces da disfalifikujemo Anrija zbog ovoga pa da vidimo ko ce da pobedi?
 
Ovako, ja sam za razliku od nekih realan i ne hvalim samo igrace koji brane boje kluba kojeg sam ja FAN!!!
Po meni Sevcenko je bolji igrac!!!!
Razlika je u tome sto Seva nema mozda neke driblinge kao Anri..Ali je mnogo znacajniji igrac za ekipu nego Anri,od Seve se vazda moze ocekivati gol i iz nekih nemogucih pozicija(sjetite se gola protiv Juventusa) Onda Seva razbija i u Ukrajinskoj repki... Gde maltene uz jos mozda 2,3 igraca nema znacajnijih imena ali ipak on ga vazda ubode i poveo je Ukrajinu na Svetsko!!!!
 
Henry je po meni atraktivniji igrac,uzivam u njegovim driblinzima.Još negde u prvoj sredini Premiershipa, gledao sam utakmicu Arsenal-Sunderland.Henry je imao par vrhunskih driblinga koje necu zaboraviti u skorije vreme. Takođe pokušao je makazice sa nekih 14 metara i pogodio stativu:-()
Međutim mislim i da je Sheva malo kompletniji igrač. Henry ima slab udarac glavom, skoro da ga nema. Zatim, Sheva se lakše prilagođava sredini u kojoj igra(Henry nema nekog uspeha u reprezentaciji, zato mislim da ce ostati u Arsenalu).
Neću glasati u svojoj anketi, iz prostog razloga. Ne želim da se mešam u izbornu volju građana..... oavj forumaša, i prihvatiću svaki ishod ankete, kakav god bio:-P:-P:-PAlex.L
 

Back
Top