sta sam bre ja?
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: sta sam bre ja?

gosca
    Guest

Podrazumevano sta sam bre ja?

E pa znate sta, ja sam jedna lavica kojoj je sujeta strasno povredjena...Oni koji znaju moj hor znak znaju i kako je to kod nas ogroman problem...Nerviram se da cu lepo da izletim iz koze...Pocela sam jednu lepu vezu bio je divan dogod se nesto kao nije razboleo jer nije mogao da se suoci sa problemima...Imala sam utisak da me obozava i delima je to pokazivao da bi me jedan dan lepo oladio i rekao da nije spreman za vezu...da ga malo pustim pa kad kao bude spreman javice se...Naravno znajuci njegovu kompletnu finasijsko poslovno privatnu situaciju povukla sam se i priznajem cekala...vidite sta znaci ljubav...Sad ga vidjam oporavljenog raspolozenog na mestu gde se igrom slucaja moramo sresti...<<prica kako je upoznao interesantnu devojku kako mu se eto dopada i tra lalalaa...a mene to sve naravno ubada u srce...Uhvati me cesto nervoza da ce dok sam tu jednom da se sa njom i pojavi u drustvu sto ne znam kako cu preziveti...Kako da se ponasam...ja ga sad ignorisem totalno pogledi nam se vise ne srecu a kod kuce patim uzasno nadajuci se da ce mi se vratiti..Malo sam mozda ovo napisala smesno i euforicno ali osecam se kao ...uh razumete me jel da?

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Za`ebi sujetu i ranjeni ego i nadji bre drugog, nemoj da ti mladost prodje u takvom raspolozenju :wink:

gosca
    Guest

Podrazumevano vidi ti njega

[

Hvala ti sreco moja...volim sto si mi ti prvi odgovorio...jednom smo pricali ali gde bi se ti sad toga setio...jesi li jos u onom kaficu?]

sanja
    Guest

Podrazumevano

loso, seko, loso... salim se. znam kako je, bila tamo. sastavi se (a znam da mozes) i uzivaj... toliko finog sveta ima...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio sanja
    loso, seko, loso... salim se. znam kako je, bila tamo. sastavi se (a znam da mozes) i uzivaj... toliko finog sveta ima...
    Pa, bas... :wink:

faca br 1
    Guest

Podrazumevano

mislim da proslost treba da ostavis iza sebe i okrenes se buducnosti.Juris na nove pobede (tipove)

fritz
    Guest

Podrazumevano

Pa nista posebno,ti si samo veliki egoista "on me obozava" prestani da se "obozavas" i nadji normalnog tipa,kuratog!

dr T
    Guest

Podrazumevano Re: sta sam bre ja?

Citat Original postavio gosca
    E pa znate sta, ja sam jedna lavica kojoj je sujeta strasno povredjena...Oni koji znaju moj hor znak znaju i kako je to kod nas ogroman problem...Nerviram se da cu lepo da izletim iz koze...Pocela sam jednu lepu vezu bio je divan dogod se nesto kao nije razboleo jer nije mogao da se suoci sa problemima...Imala sam utisak da me obozava i delima je to pokazivao da bi me jedan dan lepo oladio i rekao da nije spreman za vezu...da ga malo pustim pa kad kao bude spreman javice se...Naravno znajuci njegovu kompletnu finasijsko poslovno privatnu situaciju povukla sam se i priznajem cekala...vidite sta znaci ljubav...Sad ga vidjam oporavljenog raspolozenog na mestu gde se igrom slucaja moramo sresti...<<prica kako je upoznao interesantnu devojku kako mu se eto dopada i tra lalalaa...a mene to sve naravno ubada u srce...Uhvati me cesto nervoza da ce dok sam tu jednom da se sa njom i pojavi u drustvu sto ne znam kako cu preziveti...Kako da se ponasam...ja ga sad ignorisem totalno pogledi nam se vise ne srecu a kod kuce patim uzasno nadajuci se da ce mi se vratiti..Malo sam mozda ovo napisala smesno i euforicno ali osecam se kao ...uh razumete me jel da?

alo bre,,, VREME LEČI SVE RANE, PROĆI ĆE TE, A DO TADA POKUŠAJ DA ISKULIRAŠ SVE SUSRETE, I POKAŽI MU DA SI JAČA OD NJEGA, NE PRIMEĆUJ GA, POSVETI SE DRUGIM STVARIMA, A O NJEMU I NE RAZMIŠLJAJ.... NIJE LAKO. ALI TAKO MORA BITI..... DRUGOG REŠENJA NEMA, VERUJ MI

Guest

Podrazumevano

Znas kako kazu:
    "Ono sto te ne unisti, ojaca te"
    Ne pokusavaj da mu se svetis tako sto ces biti sa drugima, obice ti se o glavu. Samo pusti vreme da prodje. Drugog nema.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Alo sestro,nemoj nas blamiras ovde.Tipova ima ne zna im se broj.Samo nova ljubav staru ranu smiruje.Poz.

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: sta sam bre ja?

Citat Original postavio gosca
    пих, чим ти мешаш сујеверје у љубав...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •